0 oy
126 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Hamilelik icin öneri

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 günde bir ilişki
(1 puan) tarafından
Yaa masallahh Allah bagislasin size kuzuyu
Bi de nasip isi tabi. Düzen de önemli tabi biz 2 sene daha ayrıyız eşimle görev gereği o yüzden şuan doktor takibine başlasam da iliski dediği günler yanimda olamayacagi icin suan rafa kaldirmak durumundayim sanırım olursa olur olmazsa beraber bi yerde yasamaya baslaynca doktor kontroluyle bakarim yoluma artik napiyim  tavsiyeleriniz icin teşekkür ederim
(1 puan) tarafından
Evelndikten snra bilhassa bozuldu benim düzenim 2 ay olmadim hamile sandim kendimi hatta :) kilom var biraz sekerli gida,kilo yumurtlamaya engel dedi yumurtan var ama disari atılmıyor catlamiyor dedi doktor kilo ver seker tüketme dedi uyguladim biraz ama moral bozulunca,özleyince yemeğe vuruyorum bende sastim kaldim zamana akisina birakicam aman napiyim
tarafından
Aa evet kilo da etkiler canım kilo ver eşin gelene kadar gelince de dene korunma sonrasını zamana bırak rabbim hayırlısıyla versin sna da bi evlat inşallah ❤️
(1 puan) tarafından
İnsallah isteyen herkese,olanlari da anne babasına bagislasin rabbim
tarafından
Amin canım
-Reklam-
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Esin hep mi yumurtlama gününden sonra geliyor ovulasyon ile takip ediyor musunuz belki o geldiği günler denk gelir
(1 puan) tarafından
Ağustosta evlendik 2 ay sonra gitti 4 ay egitim gördü subatta geldi o sırada denk gelmedi evet hemen adet oncesiydi hatta geldigi gün olacaktim olmadim 3 hafta sonra oldum. Bu ikinci gelisi olacak ovulasyon mu yapsam bi aklima geldi ama belki denerim adetime 10 gün kala gelecek ama genelde 15 20 gün kala yumurtlama oluyormuş üzüldüm ona belki ovulasyon testi yaparım bu sefer
(1,206 puan) tarafından
Hic belli olmaz canım kimisi adetten bir gün sonra görüyor yumurtlamayı kimisi adetten bir kaç gün önce sen ümidini hiç kaybetme ama  daha yeni evliymissiniz bir kaç ay böyle giidp gelecekse bir iki ay daha oluruna bırak olmadı bir kaç ay sonra olmazsa ovulasyon testini ozman kullanırsın
(1 puan) tarafından
2.5 sene ayriyiz malesef yani 3 ayda bir gelecek yanima :) olmadi öyle yapayim ben asagi yukari yumurtlama günü tespit edeyim en mantikli o olacak sonrası takdiri ilahi hayirlisi derim :)
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Canım yumurta lama gününü ovulasyon ile belirle belki gün kaçırıyorsundur
(1 puan) tarafından
Aynen ben öyle yapayim en mantikli yol o gibi görünüyor :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 22 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde fatos18 (784 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 331 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,788 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde İremcan (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 229 göst.
8 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,490 soru

11,392,274 cevap

34,901 kullanıcı

...