0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından

Canlar biz doğmadık daha :) Ama bir posta denk geldim 40+3 dogurmadim daha yazmış sonra 40+6 da doğuma girmiş ama kız biliyorken erkek olmuş.Biraz moralim bozuldu bu posta.Bana da hep kız dedi doktorum kendimi çok adapte ettim ilk bebeğim ama hep kız istiyordum.Tabiki önce hayırlısı ama.cumartesi günü tekrar kontrolüm var soracağım bir daha.Oyle bir şey olursa biraz şey olurum :(

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
40+4 te doğurmuştum bende :) sağlıkla al kucağına bebeğini benim oğlum var valla hiçte şey oluncak bişe yok emin ol çok güzel kızı da erkeği de iyiki var diyosun ne olursa olsun hiç keşken olmuyo valla:)
tarafından
Bende de yoktu canım 40 3 te nst de sıfırdı sancım 40 4 oldu gece 2 3 GBi bi başladı saat başı 2 saatte bir sonra öğlen düzenli gelmeye başladı akşama da oğlum doğdu:) o an tabiki şok olursun ama alışılmicak bişe değil canım evlat sonuçta cennetten bi parça resmen valla :)
(73 puan) tarafından
Bakalım kuzum ne durumda olacağım bende normal doğum oldu dimi
tarafından
Yok canım 9 cm açılmayla sezeryan oldum ben :) benimki karışık biraz bebek inmedi kanala 2 3 doktor baktı yok hiç inmedi sonra zorunlu aldılar ameliyata yarım rahimliymişim ben ondan olmamış normal yoksa çok müsaittir normale yürüyerek gelmiştim hastaneye nasip :)
(73 puan) tarafından
9 cm harika bir açılma ama nasip kuzucum her an her şey çıkabiliyor Rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin bakalım .. Bana dua et isteğim normal bir sıkıntı çıkmadan sağ salim kucagima alayım
tarafından
Evet canım hastaneye 8 cmle gttim yürüyerek herkes şok olmuştu zaten. Rabbim sağ salim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum ❤️
-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından

İlk dogumumu kızımda 42.haftada oglumu 39+2 de dogurdum vaktini bilir o Allah kucagına almayı nasip etsin<3

(73 puan) tarafından
Oy canım tabiki bilir ama etraftan dolayı inan doğmadan bunaldım ben ya :/ gelmedi mi , yok her gün aramalar , yok bugün durumun nasıl vs olsa zaten haberiniz olur dimi her gün sorulunca iyice daraldim .
(137 puan) tarafından
Hiç daralma annesi son zamanlarının keyfini çıkar. Bol bol dinlendir kendini uyu sürekli cok arayacaksın bu günleri hiç birseye stres etme saglık la al kucagına yavrunu inşallah
(73 puan) tarafından
Bende sancım agrim yokken her gün uzun yürüyüşler yapıyım diyorum iyi gelir diye.Amin canım benim hepimiz insaAllah
0 oy
(3,282 puan) tarafından

O benim :D

Hayırlısı olsun canım vakti var demekki sen kontrolleri ihmal etme ben kontrole gittim suyun bitmiş  dediler daha  beklerdim yoksa

(73 puan) tarafından
Bugün kontrolüm var gideceğim son kez bakalım ne durumda sancım agrim hiç yok
(3,282 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım
(73 puan) tarafından
Amin canım benim insaAllah
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Canm acele etme bolca uyu ve dinlen çok yorulacagin günler başlıyacak güç topla şekerim
(73 puan) tarafından
Kuzuucum gece uykum yıllardır sıfır.27 yaşındayım okurkende üniversitede de çalışırken de gece uyuyamazdim evlendim yine uyuyamadım alıştım artik o duruma :)  ama çocuk olunca tam tersi bak gece uykun nasıl bastırır diyorlar :)
(1,897 puan) tarafından
Valla aynen de öyle bacım ben şuan 2.ye  hamileyim başıma ne geleceğini biliyorum bolca uyuyorum:)
(73 puan) tarafından
Canım benim neydek olsun o da tuzu biberi olsun :) sağlıklı sıhhatli kucağıma alayimda :)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 558 göst.
23 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Seher demir (3,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,767 göst.
22 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Çerkez kızı (1,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 310 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 364 göst.
3 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ☆☆☆hry☆☆☆ (3,149 puan) tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,294 cevap

34,778 kullanıcı

...