0 oy
88 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Evde 90 yaşında dede var bugün korana  olduğunu öğrendik benim daha 28 günlük bebeğim var  cok üzülüyorum hepsine test mi yapiyorlar sağlık  bakanlığından  geleceklermiş   bilginiz var mi

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evet ama bebeğe yapmazlar canım 
-Reklam-
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Eve gelmeleri lâzım sizlere test yapmak için ama belirti yok derseniz yapmaz yaptırmak istiyorsanız belirti var diyin ama her semtte farklı oluyor eve gelmiyorlar heryerde
0 oy
tarafından
Herkese yapmıyorlar bizim evde bir tek ben pozitif çıktım başka kimseye yapmadılar test sadece karantinadasınız evden çıkmayın deyip gittiler o kadar sen odandan çıkma hiç 
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Evdekilere test yapılır,ama bazı yerlerde yapılmıyormus,evden bir kişi desin test yaptırmak istiyoruz diye o zaman yapıyorlar
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Evde birisi korona olduysa sağlık bakanlığından gelirler test yaparlar canım.. eşim pozitf çıktı hemen o gün geldi bana da yaptılar çocuklarım küçük diye onlara olmadı
tarafından
Bize yapmadilar
(5,721 puan) tarafından
Yapmaları gerekir öyle bişey yok
tarafından
Eve bile girmediler  kapıdan bakıp gitti
(5,721 puan) tarafından
Bizimde eve görmediler kapıdan aldılar benden test
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bebek  hariç  herkese  yaparlar canım 
0 oy
tarafından
Evet gelip test yapıyorlar canim bebek haric. Odanda cikma canım bebegide uzak tut herkesden

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 426 göst.
0 oy
2 cevap 86 göst.
20 Şubat 2022 Aile kategorisinde Po htc (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
24 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SağlıklaGelBebeğim (365 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
20 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu

380,040 soru

11,376,321 cevap

34,861 kullanıcı

...