0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar dün gece oluşmaya başladı :( çok aciuor ellimi bile suremiyorum büyük bir kitle var gibi aşırı sert dışardan bir şey görünmüyor ama çok acıyor 1 yaşında bebeğim var emince göğüs ucunda ağrıyor . Bu ne olabilir ne yapmalıyım lütfen yardım edin :((

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mastit olmuşsun. Bol bol sağ
tarafından
Yaaa :( emzirem bol bol bir sıkıntısı olur mu peki ?
tarafından
Emzir. Ama tek emzirmeyle geçmiyor. Düş alınca sıcak su tut. Elinle bile sağ. Makineyle sağ. İğrenç bişe. Sıtma bile yapıyor
tarafından
Çok sağol canım Allah razı olsun . Gerçekten çok kötü bir ağrısı var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mastit olmuşun canım krem kullansaydın keşke bende çok yaşadım 
tarafından
Ne kremi canım ne yapmalıyım ki ? İlk defa başıma geliyor
tarafından
Lansinoh die bi krem var onu kullan bide doğru pozisyon da emzir bebek memegi iyi kavransın canım genelde ondan olurmuş yanlış emzirmeden
tarafından
Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun . Gerçekten çok zormuş canım çok acıyor :(
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Mastit olmuşsun büyük ihtimalle. Doktora git an yakın zamanda ben iki üç gün bekledim evde daha da kötü oldu göğsüm kıpkırmızı oldu ben kendim ateşlemeye başladım. Genel cerraha gittim bir haftalık antibiyotik verdi onu kullanınca rahatladım 
tarafından
İlk defa başıma geliyor canım evde yapabileceğim bir şey varmı acaba :(
(1,043 puan) tarafından
Bol bol emzir. Emdikten sonra boşalmadıysa sağ sütü. Bir de doktor bana her emzirmeden önce ve sonra ılık suyla yıkamamı ve normal askılı bir sutyen giymemi gevşek bırakınca veya sutyeniz kalınca göğüs sarkıp daha kötü olabilir dedi
tarafından
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 445 göst.
0 oy
4 cevap 111 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,030 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 81 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prens_annesi (195 puan) tarafından soruldu
0 oy