0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar geçen dolap alcam falan demiştim neyse letgo da gördüm bi tane spotçu koymuş güzel temiz onu almaya karar verdik dün eşim başka dolap vardı ona bakmaya gitti beyaz bakmış gitmişken bizim eskiler hotpoint aristondu çok memnundum yine aynı marka bakmış fiyatı uygun bir yıl garantili demiş adam ben de eşime almayalım sıfırı ne kadar bi bakalım da ona göre alırız dedim. Aranızda ikinci el alıp memnun kalan var mı? Hiç gönlüm yok hadi mobilya neyse eksiği geldiği görünür de beyaz eşyada motoru bozuksa nerden bilelim

8 Cevaplar

0 oy
(4,003 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
İkinci el beyaz eşya almam canım .başka şeyler alırım 2. El ama beyaz eşyada riske girmem hiç , 
tarafından
Ben de eşime öyle dedim hadi mobilya neyse görünür nesi var nesi yok ama beyaz eşya motorunda bişey varsa nerden bilelim
(4,003 puan) tarafından
Evet , onun orijinal parçasını alıp yerine başka bir şey koymuşlardır belki ,anlayamazsın onu
tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım benimkiler 2. El. Ama aldığın yerin güvenilir olması lazım. Bulaşık çamaşır makineleri buzdolabımı aynı yyerdenaldım. İlk başka yerden buzdolabı aldık hemen bozuldu gelip değiştirdiler o da bozulunca şimdiki aldığımız yere gittik. Buzdolabı iyi çıktı makineleri de ondan aldım. Çamaşır makinemi hiç bişeye değişemem.  Çok iyi çok sağlam. Güvenilir olsun ki iyisini alabilesin
tarafından
Adam garanti vermiş de ben yine de sıfır fiyatını bi sormak istedim bilmiyorum ya hiç gönlüm yok
tarafından
Taksitle sıfır alın kuzum fiyatlarını araştır. Bir kere alınacak sonuçta
tarafından
Aynen öyle canım ya bizim tanıdık abi var uygun da yapar bize ordan alayım eve geçene kadar taksiti bitsin diyorum
0 oy
tarafından
Ben aldım canım tainci olduğum için kendi beyaz esyalarmi evimden kaldırmak istemedim 2 sene oldu hiç de birşey olmadi
tarafından
Maşallah ne güzel eşim de bişey olmaz dedi de bi bakayım fiyat farkı çoksa ikinci el alırım artık
tarafından
Bak canım ben tainciyiz diye aldım 4 sene kullanacam diye ama temizini bul al hiç birşey olmuyor
tarafından
Bi merkeze gideyim de sıfır fiyatlara bakim olmazsa alırız
0 oy
(3,836 puan) tarafından
artık herseyin sıfır aşırı pahali bence. imkanınız varsa nasıl isterseniz öyle alın tabi ki ama yoksa ikinci el de 1 yıl garantiyle güzelmiş bence. benim annemler kaç yıl önce 2. el almıştı buzdolabının hemde markasını bile bilmiyorum hala kullanıyorlar 10 yıl olacak herhalde
tarafından
İyiymiş canım fiyatı da uygundu dün ama bi bakmak lazım kendim bakayım da
(3,836 puan) tarafından
yani canim iyi araştırmak lazım beyaz eşya zor
tarafından
Evet canım bi bakiyim olmazsa merkeze gidinve
0 oy
tarafından
Bana da çamaşır makinesi lazım..2.5 aydır elde yıkıyorum..7 yıl önce 2.el olarak almıştık bozuldu 2 kere kazan dönmüyor artık..sıfır alacak gücümüz yok yine 2.el alacaz ama hemen alamıcaz zaten
tarafından
Kız zor olmuyo mu elde
tarafından
Alıştım artık napayım su çok gidiyor..haftada 2 gün yıkıyorum eşim iş elbisesi giyiyor yedekleri var durulama ve sıkmayla beraber 2 saate yakın sürüyor valla..zamansız bozuldu tam kapanmada çalışamadı eşim mutfağı zor idare ettik daha yeni düzelmeye başladı işleri
tarafından
İnşallah bir an önce düzelir de alırsınız canım
0 oy
(3,466 puan) tarafından
2. El değilde mesela yan tarafı hafif çizilmiş olanlar var öyle bişey alabilirsin uygun fiyata 
tarafından
İşte ikinci ele gidiyo ya onlar da araamk lazım
0 oy
tarafından
İkinci el eşya çok çektiriyor insana üç kuruş fazla olsun sıfır olsun bence de çünkü ikinci el beyaz eşya gerçekten kabus gibi ufacık bir arıza verse onca para istiyorlar yapmak için hiç riske atmayın hiç 
tarafından
Bi bakayım fiyatlara canım
0 oy
tarafından
Benm herseyjm 2.el yatak odası hariç
tarafından
Yaaa memnun musun
tarafından
Aynen malum durum olmayımca:):)sıkıntı yaşamadım şükür.gayet ıyı calısıyolar
tarafından
Bizim de durum yok da bilmiyorum bakalım nasıl olacak
tarafından
İnşaallah temızını bulursun
tarafından
Bakalım canım

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 145 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ardadila (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 161 göst.
13 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Kehriban (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 59 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (967 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 206 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde My Rose (438 puan) tarafından soruldu

399,776 soru

11,958,080 cevap

36,124 kullanıcı

...