0 oy
1,038 göst.
Diğer kategorisinde (723 puan) tarafından
Cidden insanin bazen zoruna gidiyor büyük gostermiyorum kapandım biraz da toplu olunca herkes abla demeye başladı siz olsanız bu duruma naparsiniz cidden acilasim geliyo artik.lutfen linclemeyin canım sıkıldı moralim bozuldu paylaşmak istedim.kapalilik sizce büyük mu gösteriyo. Tabikide kendi isteğimle kapandım bu arada

32 Cevaplar

+8 oy
(11,076 puan) tarafından
Orta yaşlı amcalar bile abla diyor. O büyük göstermekten değil, kapalılığın amacına yaklaşmış demek ki mesafe alıyor dışarısı. Hem kapanınca zaten vücudun hatların belli olmaması gerektiği gibi yaşın da belli olmaması lazım giyiminle. Bence güzel bi yoldasın ve şeytan vesvese veriyor sana. Diren nefsinle savaş canım. Bırak abla desinler nolmuş sen Allah için kapandın ya,.önemli olan o değil mi 
-Reklam-
+1 oy
(337 puan) tarafından

Müge anlıya bile programda yaşlı başlı insanlar abla diyor o napsın :D

0 oy
tarafından
Alakası yok bana da abla diyolar ne olacak 
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Ne var banada diyolarr hic takmiyorumm takma bosver
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Evet bide topluyum dedin sanirim kilolusun anladim 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Yasin kacki..... Türban bazen insana ağırlık kazandırır buyukl göstermeye alakalı degil
(723 puan) tarafından
Yaşım 24 kadın belki 28 29 yasinda
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Anlıyorum bazen dengesiz insan çok ne abla abla yanı hayırdır bı hanımefendı demek ne kadar zor gelıyo herkese
(723 puan) tarafından
Aynen öyle insan ister istemez sınır oluyo çok taktığımdan değil ama ayar oluyom arrik.otrunmeden önce küçük gosteriyon diyolsrdi
(1,298 puan) tarafından
Canım zamanla alışıyorsun merak etme bana da çok abla diyen oluyo bazısı tersler ama ben duymuyorum kızımın hocası var benımle aynıyaş o bekar ben evliyim dıye abla dıyo napcan işte ama tesettürüne dokunma lütfen senın öncelik hedefin Rabbınin rızası olması
0 oy
tarafından

Normalde bende minyon tipim kısa olduğum için ama çoğunuz abla diyo alınıyomuyum hıııı :D

tarafından
Sen harbi kac yaşındasın:)
tarafından
30 olmama bişey kalmadı temmuz 5 de 30 oluyorum:)
tarafından
30 göstermiyosun  ama cidden
tarafından
He kız geçenlerde bizim binadan pek konuşmam kimseyle ama bana kadın dedi kardeşlerin mi bunlar yok abla ne kardeşi çocuklarım dedim inanamadı kız çok küçük duruyonya sen dedi ahahaa kardeşlerim benim
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bozma moralini bence 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Vallahi acilasim geliyor cümlesini görmeden inşallah açılmayı düşünmez sin DEDİM ki yazmışsın 

Tabiki de düşünme 

Bırak söyleyen söylesin sende boz onları geç
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Ya ne alakaaaa bana da diyorlar büyük göstersen ne olacak sanki en fazla 5 yaş büyük gösterirsin 60 yaşında gibi mi davranıyorlar sanki abartmayalım lütfen
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Bana da bekar kızlar evli olduğum için markette manavda falan abla diyor bozulmuyorum yani alınacak birşey yok bence
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Bazılarında ağız alışkanlığı oluyor bende de oldu hatta sorgulamadan abla diyorum bazen :)
0 oy
tarafından
Kursa gidiyordum orda bekar bi kız var dı benden büyük bana abla dedi bende ben 87liyim dedim o da olsun nikah büyüktür dedi hiç bozulmadı yani bazı insanların hitap şekilleri öyle olabilir 
0 oy
tarafından
Aman desinler canm ne olcak sanki
0 oy
tarafından
Banada diyorlar bende carsafliyim malesef ilk başlarda takıldım sonra alışıyorsun 
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Kilolu olmak büyük gösterir kapalı olmakla ne alakası var bende dün parkta kızımı sallarken kadının biri 20 yaşında gibisin dedi halbuki 29 yaşındayım ve kapalıyım. Başkaları beni küçük görecek diye ahiretimi yakamam. 
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Ben açığımda bana abla diyolar bazıları yenge daha 27 yaşındayım 
0 oy
tarafından
Kuzenimin görümcesi de benim yaşımı bilmeme rağmen bana abla diyor üstelik 28 yaşında ben 22
0 oy
(2,615 puan) tarafından
20 yasindayim bana teyze hala diyolar sen dusun artik 

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 672 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,291 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 868 göst.
5 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gizem gogulu (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 494 göst.
2 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Oglusumun annesi (1,551 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,173 cevap

34,862 kullanıcı

...