0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Arkadaşlar yorumlariniz çok kırıcı ben sizden tavsiye  istedim fikir istedim kırıcı olmanıza gerek yok  bu benim ikinci evliligim  ilk esimle 3 gün evli kaldık üçüncü gun yengesiyle banyoda yakaladım psikolaga gittim ama hep gözümün önüne geliyor onları  banyoda şey yaparken gördüm yıprandım erkeklere olan güvenimi kaybettim ama doktorum  zamanla her şey yoluna gireceğini söylüyor ben iyi bi anneyim iyi bi esim eşime ihanet etmedim  bu güne kdr  belkide esim bu yüzden  bana anlayışlı oluyordur  her şey cinsellik değildir  tm belki cinsel hayattan soğudum geçmişte yaşadıklarımdan dolayı ama her zmn  güzl sözler söylerim  eşimi sevdigimi  söylerim bana zmn  vermesini söyledim  ayrıca ztn  şimdi istesemde gebe olduğum için yapamam ben şimdiki eşimi ilk tanidığımda ilk eşimin  beni yengesiyle banyoda aldattığını söyledim bana dedi ki keşke sen daha önce karsima çıksaydın dedi  aradan 4 sene geçti her şeyi yaşadım  acısıyla tatlısıyla  dünden beride eşime iyi davranıyorum zamanla düzelicek esim beni asla terk etmez kavga da etsek tartışsak da benim arkamda beni sevdiğinden emin oldum ben bulaşık yakarken veya temizlik yaptığım zmn  hep aklıma geçmişteki ihanet aklıma geliyor tekrar aynı şeyi yaşamak istemiyorum  ve ben bu gördüklerimi eşimden başkasına da anlatmadigim için belkide icimde yaşadım  onları rezil etseydim banyoda görünce belki her sey farklı olurdu unuturdum gördüklerimi  şu hayattaki tek hatam ilk evlilik oldu eger ilk evliliği görücü usulü yapmasaydım bunları  yaşamazdım suanki eşimide çok seviyorum 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başlığı düzelt kapanır 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yorumlarınız bazen çok kırıcı oluyor diye düzelt kapanacak koş 

tarafından
ALLAH aşkına diğer postuna bak eşime güzel kelimeler hiç söylemiyorum diyor
tarafından
Bi bakayım kız
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Çok kötü bir durum yaa Allah sabır versin ama geriye dönme eskileri hiç düşünme canm şimdiye odaklan eşini seviyorsun ne güzel bütün erkekler aynı değil ilki yaptı diye ikinci de yapacak diye bişey yok seviyorsaniz sorun yok demektir 
tarafından
Kız kandırıyor bizi
(2,165 puan) tarafından
Hadi ya neden ki

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 551 göst.
26 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,129 göst.

380,087 soru

11,378,471 cevap