0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (451 puan) tarafından
Hanimlar aranizda gunes alerjsi olan varmi nasil bir sey bu ben güneş gorunce kollarim kasiniyor isilik gibi kabarciklar ckiyor surekli kasiniyor bir de solaryuma girilirmi boyle bi durumda brojzlasmak icin 

6 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Benimde gözlerim kanlanıyor güneşte, diğer sorunun cvpnı bilmiyorm
(451 puan) tarafından
Alah allah oda tuaf gittinizmi bi doktora
(2,972 puan) tarafından
Damla verecekti hamile olduğumu öğrenince vermemişti doğurdum 2 sene geçti tekrar gitmek fırsatım olmadı bir daha
(451 puan) tarafından
Ihmale gelmiyor dogumlar bitince aslinda guzel bi bastan assagi muayrne olup hasarlari duzenlemek gerekiyor cunku hamileyken yapilmiyor:)
(2,972 puan) tarafından
Aslında öyle cnm vallada ihmal ediyorz işte :-)
(248 puan) tarafından
Benim eşimin de var güneşe çıkınca hapşırıyor ve gözü çok kötü etkileniyor . Doktora gitti tedavisi yok dedi ama biraz rahatlatsın diye de damla verdi
-Reklam-
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Eşimde var ama onda hapşırık oluyor
(451 puan) tarafından
Yok benim tek kasinti bide kabarciklar oluyor
0 oy
tarafından
Benim canim ellerim ve yuzum oyle oluyor hatta bugun oldu 5 dakika fazlasi yok yani sivilce gibi icindende sular çıkıyor krem surdum nitrocina bakalim
0 oy
tarafından
Çok kaşınır haşurmaya başlardım sesim kısılırdı birden bire doktor kesin çözümü olmadığı için ilaç tedavisi uygulanmadı bana zamanla azaldı arada bir gene sesim kısılır 
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Gözlerim yanıyor kizariyor sisiyor. Gunes gozluksuz cikamam asla 
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Annemin aynı şekilde oluyor canım sanırım onunda güneş alerjisi var yada cildi hassas birşeyden tiksinince ve güneş de çok kalınca kızarıyor kaşınıyor ve kabarıyor isteren Güneş kremi kullan belki faydası olur

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 42 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 279 göst.