0 oy
163 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,472 puan) tarafından
Kızlar iyi akşamlar

28+3 olduk bugün ama 2 3 haftadır kasılmalarım bitmiyor nefesim kesiliyor artık dünden beri de belimden kasıklarıma sancı giriyor ve maşallah kızım aşırı hareketli artık oturtturmuyor beni pazartesi randevu aldım gidecem ama sizede bi sorim dedim normal mi sizce doktor magnezyumu 2 ye çıkar dedi günde 2 kere içiyorum ama düzelen bişe olmadı oğlumda hiç böyle olmamıştım

5 Cevaplar

+1 oy
(175 puan) tarafından
Kasılmalarının bu kadar cok olması normal degıl canım.erken dogum belırtısı
(175 puan) tarafından
25 haftalık canım. Magnezyum kullanıyosan kasılmaların devam edıyosa normal degıl canım aksatma sakın
(1,472 puan) tarafından
Ne kadar küvözde kaldı peki canım şimdi nasıl? Pazartesi sabah gidecem inşallah bir sorun olmaz
(175 puan) tarafından
Gec kalma canım. Benım coguldu canım. Bırını kaybettık. 2 tanesı ıyı cok sukur 32 aylıklar.bırı 97 dıgerıde 105 gun kaldılar kuvozde.
(1,472 puan) tarafından
Allah bağışlasın canım
(175 puan) tarafından
Amın canım cumlemızınkını ınsallah
-Reklam-
+1 oy
(1,326 puan) tarafından
Canım bence doktora git erken doğum belirtisi olabilir 
(1,472 puan) tarafından
Pazartesi gidecem Allahın izniyle canım inşallah olmaz öyle bişe
(1,326 puan) tarafından
Benmde canm 27 haftalık iken öyle oldu gittim serum taktılar durdurdular bence git serum taksınlar
(1,472 puan) tarafından
Şimdi oğlum bensiz asla durmaz yarın yine aynı şekilde devam ederse dediğin gibi yaparım canım
+1 oy
tarafından
Ya bende 32 olucam aynı şekildeyim 26 dan.beri. 35 i görmek için dua ediyorum kizim 11.aylik cok hareketli geçiyor günlerim o yüzden sanirim
(1,472 puan) tarafından
İnan ki o yattığı zaman da ev işi bitmiyor yapmayim diyorum duramıyorum çünkü alerjik bi oğlum var hergün ev süpür sil toz al bide yürüyor bütün çekmeceleri döküyor annemler ve eşim bakıyor ama bana aşırı düşkün çok zor oluyor şimdiden doğum yapacağım günü düşünüyorum nasıl bırakıp gidecem bensiz nasıl kalır diye
tarafından
Yürümüyor mu? Ben onu yere koyup makina falan acıyorum arkamda dolanıyor paytak paytak.bende 1,5 saat hastaneye giderken bıraktım o günden beri odadan çıksam ağlıyor. Ayni şekilde inan evde dogum ebeleri bile araştırdım bu yüzden de cesaret edemedim. Kafayi yiyecek gibi oluyorum ondan ayrı yapacağımi düşündükçe.cok iyi anlıyorum seni inan ki
(1,472 puan) tarafından
Yürüyor kuzum yaşına 2 3 hafta flan vardı yürümeye başladığında o yüzden keşfediyor heryeri dağıtıyor ama bana aşırı bağımlı babada asla durmuyor dışarıyı gezmeyi çok seviyor ben doğumdayken artık sabaha kadar gezerler dursun diye başka türlü asla durmaz bende çok ağlarım eminim şimdiden zoruma gidiyor çünkü
tarafından
Ay oyle dusunme canim ya. Bizimki babaya da cok bağlı sukur. Kafam bi nebze de olsa rahat olur. Arkadasim Fransa da yabancılara birakti kizini dogum yaptı. Beterin beteri var canim sukur ki bizim çevremizde bakabilecek insanlar var
(1,472 puan) tarafından
Çok şükür canım hayırlısıyla sağ salim atlatırız inşallah bu o günüde
+1 oy
(64 puan) tarafından
Canım öncelikle hayırlı zamanda Rabbim kucağına almayı nasip etsin benimde aynı anlattigin gibiydi ilk hamileliginde sancı kasılma nedir bilmezdim ikinci gebeliğin de 25.haftamda başladı öyleki günde 4 5 geçmemesi gereken kasılma nerdeyse saatte oluyordu 29. Haftamda hafif sancı çıktı bsy yapmadılar 34. Haftamda aynı şekilde biraz daha fazla sancı çıktı açılma yok die yine yapmadılar 36. Haftamda doğum yaptım ama Rabbim yardım etti okadar zorduki o haftalara gelebilmek demem o ki dikkat et eğer doktorun söylediği içine sinmiyosa başka doktora git 
(1,472 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun pazartesi hidecem bakalım kontrole eğer söylediği beni tatmin etmezse başka doktora daha gidecem içim içimi yiyor çünkü senin bebiş küvözde kaldı mı peki gelişimi nasıldır
(64 puan) tarafından
Çok şükür fazla kalmadı canım 7 saat kadar kaldı 2.700 dü kilosu şuan 9 aylık çok şükür bı sıkıntımız yok
(1,472 puan) tarafından
İyi canım çok şükür maşallah Allah bağışlasın
(64 puan) tarafından
Sağol canım darisi sana olsun inşallah hayırlısıyla
(1,472 puan) tarafından
Amin canım inşallah
+1 oy
(2,479 puan) tarafından

Benimde öyleydi oğlumda 22 haftalıkken başladı 40+4’te doğum yaptım :) bu arada karnımda da çok hareketliydi şimdide :)

(1,472 puan) tarafından
Oğlumda çok hareketliydi ama hiç kasılmam olmadı doğum anına kadar doğdu aynı dediğin gibi baya hareketli ama bunda kasılma sancı olunca korkmaya başladım canım
(2,479 puan) tarafından
Sancı çok oluyor mu peki
(1,472 puan) tarafından
3 4 gündür çok oluyor belimden kasıklarıma griyor canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 101 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Berfo ana (889 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
4 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (411 puan) tarafından soruldu

378,121 soru

11,317,406 cevap

34,763 kullanıcı

...