0 oy
605 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Arkadaşlar yorumlariniz çok kırıcı ben sizden tavsiye  istedim fikir istedim kırıcı olmanıza gerek yok  bu benim ikinci evliligim  ilk esimle 3 gün evli kaldık üçüncü gun yengesiyle banyoda yakaladım psikolaga gittim ama hep gözümün önüne geliyor onları  banyoda şey yaparken gördüm yıprandım erkeklere olan güvenimi kaybettim ama doktorum  zamanla her şey yoluna gireceğini söylüyor ben iyi bi anneyim iyi bi esim eşime ihanet etmedim  bu güne kdr  belkide esim bu yüzden  bana anlayışlı oluyordur  her şey cinsellik değildir  tm belki cinsel hayattan soğudum geçmişte yaşadıklarımdan dolayı ama her zmn  güzl sözler söylerim  eşimi sevdigimi  söylerim bana zmn  vermesini söyledim  ayrıca ztn  şimdi istesemde gebe olduğum için yapamam ben şimdiki eşimi ilk tanidığımda ilk eşimin  beni yengesiyle banyoda aldattığını söyledim bana dedi ki keşke sen daha önce karsima çıksaydın dedi  aradan 4 sene geçti her şeyi yaşadım  acısıyla tatlısıyla  dünden beride eşime iyi davranıyorum zamanla düzelicek esim beni asla terk etmez kavga da etsek tartışsak da benim arkamda beni sevdiğinden emin oldum ben bulaşık yakarken veya temizlik yaptığım zmn  hep aklıma geçmişteki ihanet aklıma geliyor tekrar aynı şeyi yaşamak istemiyorum  ve ben bu gördüklerimi eşimden başkasına da anlatmadigim için belkide icimde yaşadım  onları rezil etseydim banyoda görünce belki her sey farklı olurdu unuturdum gördüklerimi  şu hayattaki tek hatam ilk evlilik oldu eger ilk evliliği görücü usulü yapmasaydım bunları  yaşamazdım suanki eşimide çok seviyorum 

21 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Bacım neyin kafasını yaşıyorsun sana inanmıyorum. Her postuna farklı şeyler Bi dediğin Bi dediğini tutmuyor. Belli dalga geçmek için açıyorsun 
tarafından
Bi insan neden dalga geçer ki durup dururken  ben sadece dertlesmek için paylaştım yasadigimda 4 sene önce oldu ztn okusaydınız yazıyor orda
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Nedense sana inanmıyorum sallıyorsun sanki anlamsız anlamsız postlar ve sen :ermm:

tarafından
Amann nagi duyda inanma ahahaa anladın sen onu
tarafından
Yengesi demekki azmıştı bi yolunu buldu banyoya kaçtılar yaptılar sonra ben kapıyı açtım gördüm ztn banyoya girdiklerini gördüm  ben sordum napiyorsunuz  reziller bana dediler hiç kimseye söyleme yalvardılar  kan davası olur kadının eşi duyarsa diye  adam duysa karısını kesermiş çocukları vardı iki tane  çocuklara üzüldüm sustum boşandım hemen
tarafından
Kızz saçmalama be valla çok hayal gücün yüksek yengen ne zaman gelmiş sen nerdeydin o sıra tamam elbette yengesiyle yatan çok okuyoruz da seninki aşırı uydurmasyon
(2,241 puan) tarafından
sana kimseye soyleme diye mi yalvardilar o halde . sey gibi evin kucuk cocugu gorur de onu tembihlerler gibi sen karisiymisin be sana o halde kimseye soyleme mi dediler :))))
tarafından
Yaww aman yohh artık insan yıkar ortalığı ayağa kaldırır kılını kıpırdamadan eyvallah mı dedi yani bumu
+1 oy
(9,247 puan) tarafından
Sen yat kalk sukret ki görmüşsün. Ve şimdiki haline de esimede sukret. Herşey güzel olacak emin ol..... Ama inşallah eski eşinin rezilligini herkese soylemsisinidr
(9,247 puan) tarafından
Yaw bıraktın ortaya onları he .... Kansa kan yesinler birnirlerini
(9,247 puan) tarafından
Bide üçüncü gün ne işi vardı yengenin sizin ewde
tarafından
2 elti aynı evde yaşıyorduk  o zmn
tarafından
Kalabalık aileydi herkes iç içe
tarafından
Kız nasıl yazıyorsun çiziyorsun helal olsun
+1 oy
(1,326 puan) tarafından
Canım sen dün post açmıştın ve ben yorum yapmıştım aldatıldım kadınla mesajlaştıklarını gördüm diye sevmiyorum onu dedin şimdi de seviyorum diyorsun anlamadım ki ben 
tarafından
Kız o değil baka postlar açmış
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Her dakka aynı postu açıyor shn bı dediğin bı dediğini tutmuyor kabul et
tarafından
Ben bu postu az önce paylaştım ama kapandı kopyalamak zorunda kaldım siz çok kötü kalplisiniz anca insanları rencide edin azarlayın  empati de mi kuramuyorsunuz  siz hayatınızda sorunsuz yaşıyorsunuz
(6,671 puan) tarafından
Anlattığına göre adam mükemmel ötesi e daha sorun ne tmm travma yaşadın git psikolojik tedavi goe 3 ayda bı zorla ilişkiye girersen adam aldatincada burda ağlarsın normal değilsin dışardan bı kendine bak
tarafından
Birinci sebep geçmişteki travmam ikincisi gebeyim ztn yapamam istesemde bazen istediğim zmn  oluyordu ama adet olunca yine uzak duruyordum  böyle böyle gecikti
(1,601 puan) tarafından
Hem gebeyim diyosun hemde adet olunca gecikiyordu diyosun
(6,671 puan) tarafından
Ciddi tedavi olmalısın kimse kimseye bı ömür katlanmaz ben diyim
0 oy
(15,699 puan) tarafından
Kimden neyin anlayışını bekliyorsun ki sana anlayışlı olan bir var zati hayatında gerçek hayatında o da eşin ve çok şanslısın ki şükret. Kim olsa bu kadar katlanmazdi az düşün sende bunları ve geçmişe takili kalırsan geleceginden lezzet alamazsın mutlusun ne diye geçmişe takılıp kalmışsın o adama da yazık yani bencil olma onu da düşün 
tarafından
Bunu paylaştım çünkü dün post açmıştım hakeret etmişler şizofren demişler yorumda bend e4 sene önce yasadagim travmayı  anlattım belki hak verirler diye
0 oy
(10,364 puan) tarafından
Postlarını okudum. Öyle tutarsızsın ki. Kocan el üstünde mi tutuyor yoksa polis çağıracak kadar sana zulüm mü edıyor? Kocan madem senin ihanet ile ilgili sorunun olduğunu biliyor neden ben kızla gezdim diye seni üzecek bir yalan/şaka artık ne haltsa ortaya atıyor? 
tarafından
Ben  meseleyi araştırdım patronudur gezdiği kişi ustelik sahile yakın yerde çalışıyolar patronu zorla gel sana ısmallıyım demiş düşündüm anlayışlı oldum affettim yemin etti yanlış bi şey yapmadım dedi
0 oy
tarafından
Post kapanır basligi düzelt istersen ve inanasim gelmiyor sana değil ama bir insan nasıl yengesine dokunur
tarafından
Dokunuyor demekki lanet olsun böyle rezilliğe kocasında haberi yok
tarafından
Kardeşinin karisimi
tarafından
Ilk eşimin abisinin karısı 2 tane çocuğu vardı sonra olaydan sonra hamile kalmış kesin o banyoda yaptıkları zmn gebe kalmıştır allah belasını versin psikolojimi bozdular bana uzak allaha yakın olsunlar
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ne demek susmak kiz ortalığı birbirine katar her yeri ayağa kaldırırdım niye sustun
tarafından
Valla ilk eşimin kaynana görümce bana yalvardı yanımda ağladılar kan davası olur kadını kocasi keser dediler 2 tane çocuk annesiz kalacaklardı acıdım  boşandım kadın olaydan sonra hamile kaldı
(7,098 puan) tarafından
Asla susmazdım madem öyle seyine sahip çıkaydı
tarafından
Hani tek esine birde psikologa anlatmistin simdide kaynana görümce diyorsun pehhhhhh acizmisin la sen
tarafından
Onlar beni ağlarken gördü söyledim detaya inincede inanmıyorum diyorsunuz neyse ztn artık hiç bi şey yazmıcam nede olsa inanan yok allah biliyor ya
0 oy
tarafından
Postların uzun okumuyorum belliki bişey anlatmaya çalişiyor sun kimse anlamıyor yada sen anlatamıyor sun kimseye bişy de açıklamak zorunda degilsin bişeyi ne kadar uzatırsan o kadar şeyi çıkıyor çünkü.

Ne derdin varsa Allah yardımcın olsun 
tarafından
Yorumunuz için teşekkür ederim  dua eder mısınız bu gördüklerimi unutmak istiyorum yoluma devam etmek istiyorum 4 sene geçti keşke o an her şeyi herkesi anlatsaydim
tarafından
Belkide kocasina soyemedim diye vicdan azabi cekiyorumdur
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Önceki postunda eşim iş yerinden biriyle balik ekmek yemiş dedin sonra saka yapmış beni denemiş kıskanıp kıskanmayacak mı diye dedin. Şimdi madem böyle bişey yaşadın ve eşin biliyor. Senin psikolojik destek aldığın bir konuda eşin gelip sana bununla ilgili nasıl yalan soyleyip deneyebilir.ಠ_ʖಠ Hanginizin kafası daha güzel çözemedim. 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
ilk eşini yengesiyle gördüm deyince nutkum tutuldu şok oldum.Büyük bir tranva Allah yardımcın olsun.Peki ayrılırken ailen ve ailesi sorun ne neden ayrılıyorsunuz demedi mi .Nasıl söylememeyi başardın ne açıklama yaptınız ilk eşinle .
tarafından
Bütün sorunun kendimde olduğumu söyledim kendimi deli gösterdim  ve kurtuldum şimdi hepsi beni hatalı buluyor yani fedakarlık yaptım bu zamanda çok var böyleleri  dikkat etmek gerek ben bu yüzden eşime kadınların yaklaşmasına musade etmiyorum
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kaç senanstır gisiyorsun kuzum ve neden halen şüphelerin le beynini kemiriyorsun 
tarafından
Burdaki kadınlar bana neden inanmıyorlar sence ben gu içinde veya 4 sene içinde yaşadıklarını sadece paylaşmak istedim beni çok rencide ettiler yorumlar kötü demekki ben banyoda gördüğümü o gün herkese söyleseydim kimse bana inanmicakmis allah biliyor ya gerçek yaşadım
(5,311 puan) tarafından
Bak kuzum burası sanal alem insanların sana inaması veya inanaması çokta önemli değil sen yaşadıkalrını bilirsin ve kendini insanlara inandırmak zorunda değilsin boşver konuşmak istersen bana yazabilirsin
tarafından
Bana tutarsız demişler şizofren demişler sallama demişler benim arkadşım yok diye burda paylaştım ben artık hiç kimseye anlatmıcam kimse inanmıyor gülüyorlar bana benim 9 yaşında annem öldü  9 yaşında işe girdim çalıştım evli adam beni taciz etti burda paylaşacaktım ama kimse inanmaz 9 yaş çocuk demek
tarafından
Ben burda kimseye kötü yorum yapmıyorum ama herkes bana kötü yorum yapıyor  kadının düşmanı  yine kadındır
(5,311 puan) tarafından
Kuzum sen buradki insanları neden takıyprsun ki hesabı sildin mi kimse oomayacak buradan hayatında boşversenesen kendini tanıyor biliyorsan bir başkasınıda takma yani
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Neyi açsam aynı post ala ala
tarafından
Sizde bakmayın benim adımı görünce yorumda yapmayın zahmet etmeyin  olur mu ben mesela başlığa göre tıkliyorum  sizde öyle yapın gormezsiniz hanim efendi
0 oy
(677 puan) tarafından
Ya valla yeter artık ya senin postlarini görmek istemiyorum.eskiden de okumuştum baya sallıyorsun sen hersey yalan.milleti kandırma ya psikolojin bozuksa git tedavi.ol.gervekten sıkıntın varsa yaz ama anlattıklarıniñ hepsi farklı farklı ilgi çekmeye mi calisiuorsun
tarafından
Hanim efendi sizde benim adımı görünce gecin bakmayin okumayın yazdıklarımı olur mu  benim hayatım bu sizi yazdıklarımla memnun edemem ben beğenmediğim başlığa hic girip okumuyorum
0 oy
(457 puan) tarafından
Salamaya yaa her postun farklı. Boş boş şeylerle uğraşıyorsunuz .burda önemli postlar sizin yüzünüzden arkada kalıyor.
tarafından
Inşallah sizin başınıza gelmez
0 oy
(940 puan) tarafından
Yengesiyle mı ohaaa ya ohaaa yuhhhh 
tarafından
Zina yaptılar allaha hesap vericekler ztn hayır madem yengenle ilişkin var niye evleniyorsun dimi olaydan sonra yengesi hamile bile kaldı
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Bir postunda kocam benim yüzüme bakmaz demişsin bir postunda övmüşsün adamı. Tutarsız sanki biraz
tarafından
Ben geçen gün eşimin beni aldattığını düşündüm sinirden buraya yazdim meğer patronuymuş aralarında bi şey yok burdakilerde tavsiye vereceklerine beni kınıyolar insanlık ölmüş
(2,493 puan) tarafından
Ama o bi anlık sinirle yazılacak bir şey değil. Genel anlamda kôtü yüzüne bakmıyor demek ki öyle yazmışsın
0 oy
(2,241 puan) tarafından
bir oyle bir boyle diyon bacim postlarin cok tutarsiz
tarafından
Postlarim kiskanclikla ilgi genelde dimi dikkat ettiyseniz mesela kocamı kızla görsem hemen buraya yazıyorum tavsiye verirler diye ama kimse inanmıyor bana
0 oy
tarafından
Hic inandirici değilsin be guzelim 
tarafından
Peki öyle olsun siz bilirsiniz

İlgili sorular

+2 oy
12 cevap 298 göst.
0 oy
5 cevap 137 göst.
0 oy
21 cevap 271 göst.