+1 oy
620 göst.
Diğer kategorisinde (1,326 puan) tarafından

Ya kızlar önceki postalardan biliyorsunuz kaynanamla olay yaşadık annemin evindeyim 2 aydır kaynanam yapmadığını bırakmadı okuyablrsiniz ben birşey de demedim olayları da biliyor saçma saçma triplere giriyor sinirlerim bozuldu :(

image

12 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Birçok eski postunu okudum da sen bu adamdan hala ne bekliyorsun bacım. Yapmadıkları şey kalmamış anasıyla. Namusuna laf atmışlar, kadın senin yüzüne dul alsaydim da rahat etseydim demiş, oğlu seninke evlendiğime pişmanım demiş. Daha senin sinirlerin çok hoplar. Babandan da parayı alınca kıymetli mi olacak sanıyorsu. Ve çocuğunu bu karmaşada mi büyütmek istiyorsun, sana saygısı sevgisi olmayan insanların arasında 
tarafından
Ayrıca şu sen kavgalı olabilirsin ama o onun torunu diyenleri gerçekten anlamıyorum. O kadar seviyorsa torununu annesine saygı duysun önce. Benim namusuma laf atacak, mahallede adımı çıkaracak, ayrı eve çıksam bile huzur vermem diyecek host derim ancak o kaynanaya. Herkes ne kadar hoşgörülü maşallah ya
(1,326 puan) tarafından
Yemn ederim şu yorumlarda aklı basında tek yorum ya canm
-Reklam-
+1 oy
(6,825 puan) tarafından
Annesini kimse atamaz cnm böyle yapman bnce yanlış adam haklı..
(1,326 puan) tarafından
Evet canm ama yukarıdaki yorumlara bak yazdıklarıma hak verirsin
(6,825 puan) tarafından
Bacım bn neler neler gördüm kaynanadan hala yüz yüze bakiyrm eşimin hatırı için.. çünkü anası atamaz napayım neden iyi iken kötü olayım ki onun yüzünden..bir de merak ettiğim sn ananın evinde iken nasıl da samimi yazmış eşin.eger böyle iseniz neden hala anne evindesjn onu anlamadım..
(350 puan) tarafından
Tamm da canim adam anasini atmamıs zaten kadın konusmuyor eşi gitsin etsin ailesine ona bisey demedigi sürece bisey yok kendi konusmak zorunda degil bence
(6,825 puan) tarafından
Ztn tugcee1 dikkat edersen eşi de sen konuş dememiş ama torununuda görmek hakkı bn konusmuyrm diye göstermemek kadar saçma bişey olamaz o zmn eşiniz anneniz ile konuşmasa çocuğu da göstermem dese ortalığı ayağa kaldırırsnz ama eşin anasına geldi mi öyle dgl bnde bunu anlamıyorum..

Bn kendimden örnek verip yazdım sadece ayrıca gerçekten konuşmasam bn konuşmam ama en gzl cezanın Allah'a havale etmek olduğunu gördüm size de tavsiye ederim..
(350 puan) tarafından
Sen hersey taze olmusken cocugunu birakirmisin cocuktan laf atyormus kıza surekli yok susuluyosun sen bu cocugu neyi ögretiyormus gibi esi arasıni bulacak ailesiyle ilk bi annesiyle konusacak anne sen napiyosun diye benim ailem boyle seyler yapsa ben konusurm derim siz napiyorsunuz diye sorun cözülmeden de göstermem cocugumu aileme
0 oy
(940 puan) tarafından
Buluşmak isteyen kim 
(1,326 puan) tarafından
Eşim canım
(940 puan) tarafından
Esinin yanında niye değilsin valla birşey Anlamadim ko
(1,326 puan) tarafından
Canım kavga ettk önceki postlara bak 2 aydır annemdym e ayıran kadar gitmiyorum ondan
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Senle kavgalı olabilir ama o torunu sonucta kuzum 
(1,326 puan) tarafından
Kuzum ama bana neler etti torununa beddua etti bir sürü bir mahallede adımı **** çıkardıda anasının evine attık daha neler neler
(7,098 puan) tarafından
Haklisin elbette kuzum ama sen koy mesafeni torununu da arada esinle gönder ona hatta esinin daha  cok hoşuna gider sana konuşman için baskı yapmıyor sonucta ne guzel ama torununu görmek ne olursa olsun hakkı
(1,326 puan) tarafından
Gönderdim de noldu kuzum aradı telefonla etmediği kalmadı bakamaşsın cocuga bir deri Bi kemik kalmış nasıl anasın sen dedi cocugu süslemşsin çocugu bide edepsiz yapacaksın dedi ben halbuki adam gibi 2 saat görsün dedm süsledim saldm
(7,098 puan) tarafından
Oda degisikmis baya ya
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kavgali olabilirsin o onun torunu onunda anneai mahrum etmen yanlis bak 2 ay annende kaliyormussun ayni tavri oda sergileyebilirdi ne güzel konusmak guzel vakit geçirmek istemis esin cikartsin yukari gez 1 saat gel geri al 
tarafından
Adını kötüye çıkarmış ama canım bende daha yeni okudum yani kötü bir benzetme
(12,777 puan) tarafından
Ya bakmadim ama genede eşi ile sorunu var sa ya bebekle gidecek ya esi icin malesef cocugunu biraz da olsa birakacak
(1,326 puan) tarafından
Kuzum ben annemn evine kavga ettk de geldm torununa bir sürü beddualar etti mahalle de adımı çıkardı ondan anasının evine attık bir sürü iftiralar konuşamıyorum annesi ile postları bak canm anlarsn
(12,777 puan) tarafından
O zaman esin saygı gostermesi lazim yasayan en iyisi esin midesi almaması lazim postlara bakmadim da o zaman bebis ile gidin o da vakit gecirir hava alir
(1,326 puan) tarafından
Korona var diye kalabalığa sokmak istemiyorum canım ondan anneme bırakayım dedim
0 oy
tarafından
Kuzum Bırak boşver bak adam güzellikle yaklasmış oda annesi sonuçta yani atsan atılmaz satsan satılmaz
(1,326 puan) tarafından
Canım ben kavgalı gittim annemde kalıyorum evi ayıraa kadar gitmem dedim annesi torununa beddualar etti bir mahallede adımı * * ** çıkardı ondan annesinin evine attık dedi postları oku kuzum çok şeyler yaşadm
tarafından
Pis kadın, evi ayır tabi o kadının yüzünü görmek hergün insanı çıldırtır
0 oy
tarafından
Çocuğu da götürün 
(1,326 puan) tarafından
Korona var diye kalabalığa sokmak istemiyorum canım benm bebiş çok hassas güneş alerjimiz de var hem
tarafından
Küçükse pusette koy üstünü de ört canım büyükse birine bırakmak lazım
0 oy
tarafından
Gerçekten sıktın derken adam artık isyan etmiş sürekli annesini eşine gündem yapıyorsun herhalde ortada çok büyük bir olay kavga olsa bence eşin ztn demez bırakalım diye çocuğu ordan oraya bırakmak yerine kendiniz ile götürün. 
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Baksın anası ne var ben görüşmüyor um onlar davet etmedikçe 

Amma vallahi ne işim çıksa ya kaynanama üstelik kaynanam üvey ve de görümcem e gönderiyorum çocuğu 

Ne işe yarıyor lar bakacak lar tabiki hiç umrumda değil valla oh herhun gondersem de umrunda değil kafa dinliyorum
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Anlamadım canım orasını iki aydır neden annendesin üstelik eşinle aran iyi sohbetten anladığım kadar
(1,326 puan) tarafından
Postalar daha açıklayıcı olur kuzum kısaca özetlemek gerekirse ben çok şeyler yaasadn en son kavga ettk geldi anamın evine attı gittiler 2 aydır annemdym evi ayıraa kadar gitmyrm ben buraya geldim sinir krizi yasattılar sırf öliyim diye hastanlk oldm cocuguma bir sürü beddua etti şayet bana da sonra kendileri annemn evine attı kayananm mahallede o'*** yaptıda annesinin evine yolladık diye namusuma laf attılar bir sürü şey daha
(1,897 puan) tarafından
Ozaman kocan da hata hala.adini anıyor
0 oy
(350 puan) tarafından
Sende öyle mi tamam hadi eyvallah sen yoluna ben yoluma yaz birak kendini üzme o kadar sey yapmis sevse ayirir evi senide cocugunu da alırdi yanina canim eger gönlunu alamiyorsa birak gitsin trip atyor bi de ya 
(1,326 puan) tarafından
Aynen ya sanki ben suçluyum bıktım artk bunlardan
(350 puan) tarafından
Birak o ugrassin sen kafanı dagit gez toz canim bunalmissındır birak onlar düsünsun seni daha cok arar o bulur senin gibisini herseye katlanan birini bulur beklesin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 286 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Unalgll (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 386 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde Gupse (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 214 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 216 göst.