0 oy
737 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşim sürekli kedinin mama kablarını bulaşık makinesinde tabaklar ile bir yıkıyor bu doğrumu?

20 Cevaplar

+3 oy
(25,224 puan) tarafından
Hayır yaa :/ tabiki olmaz doğru değil bana göre içim kaldırmaz valla
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Doğru olabilir mi allah aşkına tiksinc nerelerini nerelerini yalayıp kol kusup o kaptan su icin mama yiyorlar onuda kendi tabaklarinizla berraklarınızla aynı ortamda yıkıyorsunuz üstünde kil falan kalmış olsa her şeye sıvanır oradanda hop midenize üfff çok kötü 
(5,373 puan) tarafından
Eyhhh böveğğh:( midem bulanır bnnm misafrm ble gelse kesrtririm bardaklarını bi guzel çamaşır suyu yapar koyarım makıınye tekrar bıde kaldıki hayvanın ağzındaki tabak
tarafından
Çok fena ya hiç iyi değil valla hasta olursunuz
tarafından
Hamileyim birde sanirim emin olamadım daha ama saçmalıyor
tarafından
Hamilelikte çok daha tehlikeli toksoplazma riski var eğer gebelikte geçirirsen bebeğinde hem zihinden hem bedensel anomalilere neden olabilir en iyisi sen kendin ilgilen kapları kendin yika eşine bırakma makinede görürsen al çıkar
(375 puan) tarafından
Canım kedinin iyiliği için tuvaletten su içirme kapağını kapa. Aşıları parazit ilaçları tamsa korkmana gerek yok toksoplazmadan. Kumunu sen temizleme yine de.
+1 oy
tarafından
Olacak iş değil evde kedi beslemeyi geçtim aynı makinede kedi kabı Allah affetsin ama migdem bulandi 

Neden engel olamıyorsun birde istemiyorsun istemediğim birşey yapacak geleki böyle mikrop birşey için evi ayağı kaldırırım 
+1 oy
tarafından
Kedinin sağlığı açısından uygun değil canım deterjan kalıntısı kediyi öldürebilir. Sizin tabak bardaginizla yıkanmasında bir sakınca yok. En temiz hayv,an kedidir. Peygamber efendimiz (sav) kedinin su içtiği kaptan abdest almıştır. Benimde bir oğlum vardı evde (köpek) onun mama kabini ayrı temizlerdim ben süngeri ayrıydı kaynar suda bekletir , güzelce yıkar kurular sonra mamasını koyardım. 
0 oy
(75 puan) tarafından
Evde kedi beslemem ama besleseydim eger süngerini bile ayrı tutardım 
0 oy
(1,108 puan) tarafından

bana göre hiç doğru değil evde asla kedi beslemem ama kabini makinaya koymak ne ya :ermm:

0 oy
(5,373 puan) tarafından
Kız izn verme oylee mikrop kaparsınz Allah korusun 
0 oy
(352 puan) tarafından
Kesinlikle yanlış yaaa elde yıkasın ne gerek var ki
0 oy
(375 puan) tarafından
Bulaşık ilacı kalırsa kedim ilaçlı yer içerse diye korkumdan ayrı organik bulaşık ilacı aldım kapları için. Oğlumla kedimin eşyaları için onu kullanıyorum. İkisi de ağzı dili yok rahatsızlığını söyleyemez benim onlara ince düşünüp güzel bakmam gerek diye düşünüyorum.  Zaten sadece yağ olur kapları mamadan. Yoksa kedinin dilindeki dezenfektan benim diyen ilaçta yok. Hepimizden temizler. Tiksindiğimden değil yani onun iyiliği için elde yıkarım.
(375 puan) tarafından
Kesinlikle bırakmalı kedi için de çok tehlikeli. Bağırsakları için çok sakıncalı ve içine düşüp çıkamayabilir. Biz hep banyonun kapısını da klozetin kapağını da kapalı tutarız.
tarafından
Midem bulandi :(
(375 puan) tarafından
Olabilir canım herkes alışık değil.
tarafından
Yok kuzu kedi beslemekten degil .Benim kedim de vardi kopegim de.Severim hayvn beslemeyi .Tuvaletten su iciyormus dedi arkadas ona midem bulandi dedim . Hamileyim de .Okuyunca midem bulandi .
(375 puan) tarafından
Kıyamam anladım canım benim.
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Midem bulandı yaa izin verme cnm
0 oy
(44,714 puan) tarafından

Ayyy midem almaz olmazzz :sick:

0 oy
(1,691 puan) tarafından
hayir tabiki dogru degil
0 oy
tarafından

Neden hep eşler ortaya atılıyor. Böyle konularda   Evi mutfağı esinmi. Topluyor. Merak ettim

(2,252 puan) tarafından
Evet büşram yine guzel bir noktaya parmak bastin :)
tarafından
Ama yani ya arkadaş oluyor. Ya komşu oluyor yada koca oluyor. Bende çok merak ettim
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bence doğru değil 
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Tabi ki değil 
0 oy
tarafından
Valla ben mutfak tezgahına bile koyup yıkama büyük ihtimal banyo lavabosunda falan yıkardım kaplari kedi besleseydim
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Bende de var kedi hiç öyle bir şey yapmadım. Mama su kabini lavaboda yıkarsam ardından lavaboyu domestosluyorum hemen
0 oy
tarafından
Valla ben yapamam ya normalde kedimin ağzını patilerini bile öpen biriyim ama bunu yapmam
0 oy
tarafından
Kedilerin dilleri antibakteriyelli zaten makine sıcak suyla yıkıyor içine çamaşır suyu konuyor korkmayın bir şey olmaz ama biz hiç yıkamadık 
0 oy
(749 puan) tarafından
Yani hic olucak is degil.kedi en temiz hayvandir fakat olmaz ya kap kacakla 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 282 göst.
25 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 400 göst.
17 Mart 2020 Diğer kategorisinde Neşe26 (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 169 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde sevlev (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 95 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,415 cevap

34,884 kullanıcı

...