0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (3,527 puan) tarafından
Kızlar annem pazartesi aşı vurulucak biontech abim kanı sıvılaştırıyor demiş annem zaten kan sulandırıcı kullanıyor bilgisi olan var mı 2 gün içmesin kan sulandırıcısını

7 Cevaplar

0 oy
(25,223 puan) tarafından
Bu çok önemli bi mevzu cano doktora sorması lazım bunu burda kimse yorum yapamaz
(3,527 puan) tarafından
Ay bilemedim ya hemşiremizi aradık da açmadı
(25,223 puan) tarafından
Yok kız hemşire de değil direk doktoruna sorsun bence
(3,527 puan) tarafından
Ha onun numarası yokki ya aile hekimi de kapalı nasıl yapıcaz bilmiyorum
(25,223 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm ama doktor daha iyi bilir bunu
(3,527 puan) tarafından
Sağol canım bakalım olmazsa aşı vurulmaya gidince sorsun olmazsa başka güne alsın
-Reklam-
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Annemle babam çarşamba günü vuruldu biontech ama kan sulandırma konusunda bilgim yok canım
(3,527 puan) tarafından
Ya sağol canım
(2,443 puan) tarafından
Aşıya gittiği zaman bu durumdan bahsetsin gerekirse doktora yönlendirirler zaten. Bi de annem sistemden tcmizle bilgilerimize bakıp uygun dediler demişti. Belki sistemde çıkar annenizin rahatsızlığı. Ama hemşireye ya da ordaki görevlilere mutlaka söylesin. Aile hekimlerine de sabah erkenden gidip danışabilirler
(3,527 puan) tarafından
Şu an köyde ler kuzum aile hekimliği merkez de baya uzak yani aşıyı da ilçedeki hastanede vurdurucaklar olmazsa öyle yapsın sorsun.
Annem kronik kalp ve damar  hastası kuzum büyük ihtimalle görünür sistem de ben aldım zaten randevusunu dediğin gibi uygun gözüküyor, yine de sorsun gidince sağol kuzum
(2,443 puan) tarafından
Ne demek canım. Geçmiş olsun şimdiden
(3,527 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
tarafından
abimde kan sulandirici kullaniyor doktor sana bulasmaz bile demisti lakin o cin asisini oldu
(3,527 puan) tarafından
Ya sağol canım
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ben kan pihtilasmasi yaptigini okumustum biontech in sirf bu yuzden sinovac yaptirdik ama doktoruna sormak en sagliklisi
(3,527 puan) tarafından
Ya sağol canım
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Yapacak doktora hemşireye sorsun burdan bilgi almaya olmaz, yarım doktor candan eder mazallah
(3,527 puan) tarafından
Sağol kuzum öyle yapıcak söyledim sor diye
0 oy
(352 puan) tarafından
Doktorunuza sorun  tabi ki ama kanı sivilastirmak degil de tam tersine pıhtı oluşturduğu yönünde haberler çıkmıştı.Ama o da herkeste olacak bisey değil, hatta kesin bile değil...Isin gerçeği doktorlar da temkinli konuşuyor.Cunku tüm dünyada yeni bu aşılar...Uzerinden bi 10-15 yıl geçse gorecegiz belki ne olmuş ne bitmiş...Allah hayırlısını versin..
(3,527 puan) tarafından
Amin sağol canım
0 oy
(2,069 puan) tarafından
Bence bu konuyu bir doktora danışın burda ne kadar doğru bilgi alabilirsin bilmiyorum
(3,527 puan) tarafından
Pazartesi sorucak canım

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 720 göst.
19 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 230 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde PrensesAnnesi24 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 64 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde PrensesAnnesi24 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 237 göst.
31 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysenurzorlu (341 puan) tarafından soruldu

385,776 soru

11,534,105 cevap

35,208 kullanıcı

...