0 oy
691 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

kızlar ya bu çiçekleri böyle mutfak dolabımin üzerine koydum daha 3 4 tane daha var hepsi sığmadı fotografa atmaya kıyamadım burası mantıklı geldi ama artık tozlanmaya başladılar ne yapsam bilemedim atayım artık çöpe ya kıyamıyorum da başka ne yapabilirim  belki başka fikir çıkar  

19 Cevaplar

+1 oy
(9,890 puan) tarafından
Kiz kurtlanmadimi onlar. Gullerin iclerine bak evde kelebek falan varmi
tarafından
Belki canım bugün tekrar indirip silicem size sorayim dedim bi bunların demetinde bi poşette toz gibi bir şey var galiba o koruyor böcekten en son atacam gibi ama dolabın üzerinde durmasından sıkıldım
(9,890 puan) tarafından
Aynen canim valla bende atmak istemedim salonda konsolun ustunde guzel duruyordu aslinda koca demet gul isteme cicegimdi. Ama malesef cop oldu :) ceeceveler var aslinda cam onlardan bulabilirsen hava almiyormus falan guzel duruyor pano yaparsin
tarafından
Olmazsa sadece gülleri alıp öyle yapicam geri kalanı mecbur çöp olacak
tarafından
Kızsa bende 4 senedir saklıyorum 1 haftadır evde kelebekten baska bisey yok  heryerde deli gibi kelebek var. Herşeye baktım hıc kurtlanan bisey yok benimkilerde mi çiçeklerden acaba eşim gelsinde bir bakalım
(9,890 puan) tarafından
Bak valla canim. Bende aradim taradim Allahım yok. Mutfakta yok delircektim. Bi baktimki cicekler kurtlanmis ordan kelebek oluyomus
-Reklam-
0 oy
(15,531 puan) tarafından
Bunlarla çok güzel çerçeve yapılıyor o şekilde yaoabiirisin 
tarafından
Baktımda hepsi sığmaz ki değişik çiçekler var sadece güllerle yapıp kalanını atabilirim ama
0 oy
tarafından
Cerceveli camlar oluyor instada görmüştüm onun içine koyuyorlar çok güzeldi ama senin bir sürü var hepsi için çerçeve yapamazsın 
tarafından
Evet canm gördüm onları bende çok diye vazgeçtim
0 oy
(1,982 puan) tarafından

Ben resimlerini çekmistim cikarttirdim hatıra diye :)

Bende sallardim ciceklerimi ama kuruya kuruya mahfoldular yeni attım :)

Ama resimlerde anısı kaldı :)

tarafından
Valla atmaya daha yakınım bende ama çok güzeller kıyamıyorum
0 oy
tarafından
canim kurutulan cicek bir sure sonra minik bocek yapar evini bocek sarsin istemiyorsan hemen at cope bir de mutfaga koymussun fenaa... esine de soyle kuru cicek alsin onu saklarsin
tarafından
Bende öyle biliyorum ama bunları her dolap sildiğimde indirip bakıyorum tekrar koyuyorum 1 buçuk yıldır burdalar çok özel çiçekler var hepsinin demetinde bi küçük poşette toz var ilaç gibi galiba onlar koruyor
tarafından
canim illa saklicam diyorsan al ozellerini ayir ustune ekopsi recine karisimi dok camin icinde cicek gibi olsun
tarafından
Bunu bilmiyordum canım sagol ben bakayım
0 oy
(859 puan) tarafından
Vazolara koy ben isteme çiçeğimi öyle yapcam iyice kurusun diye bekliyorum 
tarafından
Isteme çiçeğim kocaman ayaklı bir vazoda salonda duruyor gelin çiçeklerimde canlıydı onlarida vazoya koydum atacam galiba bunları ne yapayım ya
0 oy
tarafından
Ne varsa çöpte:)) birde onlarmi biriktirecegim
tarafından
Bunlarında çoğu öyle olacak galiba
tarafından
At gitsin kiz hanfendinin dediği gibi kurtlancak sonra evde
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Cam fanusa joparip koparip koydum canim, her cicekten bikactane alip yaptim geri kalanlarini da saksilara batirdim sus oldu
tarafından
Bende her birinden bi kaç tane alıp öyle bir şey yapicam
0 oy
(48,392 puan) tarafından
hepsinin icinden birer tane al vazoya koy kalanı at
tarafından
Evet canım böyle bir şey yapmayi düşünüyorum çerçeve fikri falan verdiler öyle yapacağım
0 oy
(2,444 puan) tarafından
Benimkiler 1 2 seneye kurtlandı böceklendi attım bende en sonunda :)
tarafından
Bunlarda hiçbir şey yok 1 buçuk yıldır burda bazıları nişanlıyken almıştı 2 yıldan fazla ama demetlerinde toz ilaç gibi bir sey bağlamışlar anlamadim
(2,444 puan) tarafından
Bilemedim canım
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ben gul tomurcuklarini aldim gerisini attim canm.biseler yaoarim dedim o tomurcuklarla.recine falan
tarafından
Bende biraz alıp bir şeyler yapıp gerisini atacağım galiba
0 oy
tarafından

4 yıldır hiç böyle bir derdim olmadı(benim koca çiçek alacağima  tavuk alayim mangal yapalım  diyor hep):D

tarafından
O daha iyiymiş :)
0 oy
(580 puan) tarafından
Aklınızda fikir olsun benimde söz çiçeğim vardı instagramdan gold renginde aynalı kutu yapılıyor köşesinde de isimler ve tarihler var ev hediyesi olarak kuzenlerim ondan hediye etmişti ben seçmiştim. Benim çok hoşuma gidiyor. Hatırasından dolayı atmaya kıyamıyorsan böyle yapabilirsin hepsinden biraz biraz alıp buket yaparak. Birde yeni canlı çiçeklere saç spreyi sıkılıyor senelerce öyle kalıyormuş. 
tarafından
Teşekkür ederim bakacağım canim
0 oy
(2,071 puan) tarafından

Bende böyle hatırası olan şeyleri çöpe atmaya kıyamıyorum ya o yüzden bilemedim ama kurtlanabilir canım sen uğraşırsın

Eşine söyle çiçek alacağı zaman sana saksı çiçeği alsın bence :D

tarafından
Ondan da almış balkon çiçek dolu bence artık almasin söylemeyeyim boşver alsın diyordum da yine ben rezil oluyorum :)
0 oy
tarafından
Kavanozlarla falan bir şeyler yapılıyor arasına fotoğraf falan koyuluyor onlardan yapabilirsin kavanozları süsleyip
tarafından
Evet canım hepsi olmaz ama hepsinden birer ikişer alıp öyle yapacağım
0 oy
tarafından
Isteme  çiçeğim 100 tane kirmizk güldü 3 gün tuttum 3. Gün çöpe bastım
tarafından
O bile duruyor ya 2 buçuk yıl oldu :D
tarafından
Ooo ben tahammul edemem
0 oy
tarafından
Kurumuş çiçekler ne kadar anısı olsa ds evde negatif enerjiye sebep olur at
tarafından
Aticam canım yani.hepsini  olmasa da çoğunu
0 oy
tarafından
Benm de isteme çiçeğim duruyo böyle ama evde değil koliye koydum kaldrdım solmuş çiçeklerin eve negatif enerji verdiklerini duymuştum
tarafından
Öyleymiş canim bilmiyorum ama mutfak bana hep.ferah gelir yine se aticam çoğunlugunu
0 oy
tarafından
Ayy nasıl sabrettin bana cinnet gelirdi onların kuruyup dökülmesinden 
tarafından
Hep çıkarıp orayı silip tekrar koyuyorum dökülmedi de canım

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 655 göst.
9 Ocak 2020 Aile kategorisinde Ozlemsii (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 304 göst.
29 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Merve Hamza (554 puan) tarafından soruldu