0 oy
346 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Gerçekten boylemisiniz.   Merak ettim   ben daha doğum yapmadım ama aklıma birşey takılınca. İncik İncik araştırma yapıyoruz eşimle 

image

12 Cevaplar

+1 oy
(1,763 puan) tarafından
Hemşire olmama rağmen bende öyleyim insanın evladı çok farklı oluyor hemen evham yaparım doktora götürürüm erken teşhis her zaman can kurtarır bazen hiç ummadığımız şeyler ummadık hastalıklara sebep oluyor benim oğlumun 1 anda kaka sayısı arttı 1 kez yaparken 5 6 ya cıktı normal dedi herkez ama ben ertesi gün hastaneye götürdük alerji cıktı ne kalasında kan vardi nede vücudunda döküntü hemen problem olmadan mama degistirdik
-Reklam-
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Ben öyleyim birsey göreyim hemen annemi kayinvakidemin görümcemi arar sorarım :)
0 oy
tarafından
Evet aynen böyleyiz bizde 
0 oy
tarafından

Böyle olmayan da yoktur sanırım :D

0 oy
(1,298 puan) tarafından
Google ne için baksam aynı bu kadın gıbı kriz geçiriyorum hemen toprağa gömüyolar. Ama evlatlarım yere düşse yüreğim yanıyor hele bı canları yansın eşimin bı huyu var atıyorum bebegın parmağı çekmeceye sıkıştı aglıyo oda gidıyor kendı parmağını koyuyo kapatıyor canı yansın diye :)) 
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Evet tam olarak boleyim biri hatta 6 yaşında ona bile halen boleyim:))
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ayy aynı bennn:)) 
0 oy
tarafından
Tamda böyle :) 
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Evham yapmam hemen ufak seylee için ama büyük bı şeyse tabi telaslanirim doktora giderim hemen 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hahaha ben değilim ya İnternete güvenmiyorum googla kalsa şuan bende beyin tümörü var tövbe tövbe :D 
0 oy
(3,527 puan) tarafından

Haha kısmen diyelim önce internetten bakarım, buraya sorarım içime sinmezse doktoru ararım asdfjk :D

0 oy
tarafından

Bu aynı been:D

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 117 göst.
13 Şubat 2022 Aile kategorisinde Masum anne (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 588 göst.
23 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 458 göst.
21 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 158 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Tulay. 123 (55 puan) tarafından soruldu

380,216 soru

11,383,516 cevap

34,884 kullanıcı

...