0 oy
124 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
Kızlar doğumu ne başlatır.39 Haftalığız bebek kanala girmiş karnım da inmiş.Sizce ne doğumu hızlandırır kolaylaştırır.

Bebeğin kilosu da boyu da iyi dedi doktorum ben sürekli yatıyorum doktorum da yatmana gerek yok gelişimini tamamladı dedi.

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Şimdide bebek hiç gelesi yokmuş ne gülerim sen bişey olmasın diye kalkmayınca :D son haftalarda ilişkiyi öneriyorlar canım

(74 puan) tarafından
Evet gelesi yok gibi canım
-Reklam-
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Klozette otur açılmayı kolaylastiriyor banada ebe demişti hizli olmaya başladı acilmam
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Bol hurma  ye bağdaş kurup otur yere bebeğin kafası güzel yerlessin bol yiruyus yap hareket et ılık duş al 
0 oy
(788 puan) tarafından
Squat, yürüyüş hatta cinsel ilişki önerdi benim doktorum. Ya bir de bir şey soracağım kanala girdiğini alttan muayene ile mi anlıyor aynı haftadayiz bana hiç öyle bir şey demedi hatta hiç gelmeye niyeti yok gibi
(74 puan) tarafından
Alttan muaneden önce ultrasyonla baktı zaten kafası iniyor aşağı kasıklardan  bakiyor
0 oy
(119,456 puan) tarafından
bol yuruyus yap 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bende 38+5 oldum su gecen 2 haftada neler neler yaptim hala yapiyorum gelmiyor yani ne yaparsak yapalim vaktini bekleyecekler belli ..
0 oy
tarafından
Burda okumuştum hurma kolaylaştırıyor 
0 oy
(25 puan) tarafından
Meryem ana otu onun cok faydası oluyormuş sancı başladıgı anda suya koyuluyor ve acılmanda faydası oluyormuş kuzenim yaptı ve faydasını gördü kolay doğum yaptı 
0 oy
tarafından
Kisacasi yuruyus disinda hic birsey herseyi denedim yere uzanip popoyu kaldir indir yap dusa kabin yika vs. Hersey yaptim ama yuruyus kadar etkili olmadi cok iyi geldi yuryus birgun esimle gun icinde durmadan yuryuduk gezdik 1 gün sonra nisanim diger gunde bebisim geldi 39.4 de
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Perine masajı perine masajı perine masajı <3:D

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 136 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gulays (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 282 göst.
20 Mart 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 147 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 116 göst.
29 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu

380,877 soru

11,403,300 cevap

34,941 kullanıcı

...