0 oy
140 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
İyi akşamlar herkese, içimde kafamda çözemediğim problemler var içinden çıkamadığım sıkıntılarım. Devlet hastanesi psikiyatri servisi hakkında bilgisi olan var mı? Bulunduğum ilçede sadece pedagog var o yüzden özel birini bulamadım. 

8 Cevaplar

0 oy
(2,047 puan) tarafından
Bende şurada bekleyim 
-Reklam-
0 oy
(1,206 puan) tarafından
özelde olanlar kadar ilgi ve alaka göstermiyorlar. Sanki sadece ilaç yazmak için varmış gibiler. Eğer sorunlarını bir 10 dakikada anlatabileceksen bir git en azından gitmis olursun. ( Bu arada belki ilden ile farkediyordur bakarsın anlayışlı bir doktora denk gelirsin sana fazla fazla zaman ayirri)
0 oy
tarafından
Hastanenin içinde sıra bekleyen teyzelerle konus daha cok dinliolar devlet beş dakka anca oda konstrmadan ilaç yazio zaten geçmiş olsun
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Her doktor bir olmuyor valla ben gittim hatta hastanede bile yattım doktorum yarım saatten asa konuşmazdı yani dinlerdi konuşurdu anlatırdım herseyi falan 
0 oy
(1,065 puan) tarafından
Canım psikiyatri bölümü sana ilaç verir dert dinleyip tavsiye vermez. Mesela takıntılı biriysen sana ilaç verir rahatlaman için ben çooook gittim eğer böyle bir sorunun varsa git tabi 
0 oy
tarafından
İyi akşamlar  ben gittim beni dinledi herşeyi anlatım git bence 
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Bebeğimi kaybettiğimde  doktorun zoruyla girmiştim 5 dk kadar konuşabildik ama söyledikleri iyi gelmişti ilaç yazdı 20 gün sonra gel dedi ilaçları da kullanmadım gitmedim de ama genel olarak iyiydi 
0 oy
tarafından
Durumunuz varsa özele gitmenizi tavsiye ederim devlet fazla süre ayırmıyor özelde rahat rahat anlatma şansınız var 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 97 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Deniz acar (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ❤️Sace❤️ (1,292 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 181 göst.
26 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulpembe91 (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
12 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,465 soru

11,526,423 cevap

35,197 kullanıcı

...