0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Kızlar 29 haftalık gebeyim mide bulantım başladı simdiye kadar yoktu bende dramamin kullaniyorum cok iyi geldigini dusunuyorum doktorda daha once vermisti bgn acilde yazdirmaya gittim bunu kullaniyomusun diye sordu doktor aranizda kullanan varmı fikrinizi söylerseniz sevinirim☺

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hiç öyle şeyler kullanmadım kuzum valla, hiç mide bulantım olmadı ha bire yedim :D
tarafından
Bendeeeeeees :D
-Reklam-
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Bana da vermisti ama kullanmadım hic:ermm:

(6 puan) tarafından
Neden kullanmadin doktormu önermedi senmi tereddüt ettin canm
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Biz ambulansta Vertigosu olanlara yapıyoruz onu baya etkili bir ilaç :D ama gebeliği bilemem tabi
0 oy
tarafından
Kız benim hiç bulantım olmadı ama şuan bulanıyor bugün yumurta yedim ondan diye düşünüyorum 32+5 im birde :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Dramamime çok sağlam çok iyi haptır ama bazı doktorlar hala vermiyor prilamdan daha iyi. Hamile iken kullanmadım ama normalde ondan başkası iyi gelmez öneren doktorlar çok hamile iken
0 oy
(699 puan) tarafından

Valla şu kadar diyim 2.ci gebeliğim bulantınn ağa babasını yaşadım :D düşün çok kilolar verdim bu bulantı ve kusma yüzünden hastanede yattim orda serumla besledilr ama. Prilam ve zoferden başka ilaç kullanmadım. İkisinde de. 

0 oy
(601 puan) tarafından

ya bende 29 haftalik bide yanmasi var ara ara bugun bir kac saatdir araliklarla kasilmam var sende de oluyo mu :(

(225 puan) tarafından
Ben de 27deyim midem yanıyor kasılma oluyor ara sıra
(601 puan) tarafından
eşimde bana kiziyo iş yapma diyorum bak erken doguracan falan diyo benim kaldiramadigim seyi bu halinle nasil yaparsin diye diye başimin etini yedi =((
(601 puan) tarafından
demekki oluyormus öyle şeyler benden işten kaynakli degil
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Prilam dr kullandım hemde 32.haftaya kadar. Bebeğim doğdu Allaha şükür herhangi bir problemi yok
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Kullanmıyorm canm hayır ama.bendr 29 haftalıgim. Şimdilik midde bulantılarım yok şuan ilk haftalarda vardj geçti sonra

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
23 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 284 göst.
0 oy
5 cevap 109 göst.
0 oy
1 cevap 50 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,873 puan) tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...