0 oy
988 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Ben  ağda hic kullanmadim hep jilet kullandım genital bölgeye fakat çok yoruldum sürekli böyle uğraşmaktan acaba  kuaföre  gitsem nasıl karsilarlar gülerler mıdeleri bulanır mı gidenler varsa beni bilgilendirebilir mı sadece ganital bölge için gitmek istiyorum  başka yerimde yok bide fiyatı ne kadar  herkesin içinde mı yaparlar  acıtirlar  mi ?

19 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yok kız herkesin içinde niye yapsınlar töbe, kapalı oda var kimse görmüyor orda yapıyor kadın 5 dk çıkıyor :D

tarafından
Ama ben daha önce ağda hiç yapmadım benimde mı 5 dk sürer beyaz tenleyim  ama tüylerim kalın 5 dk mı sürer yaparken acıyor  mu
tarafından
Acıtmıyorlar zaten yapıştırıp çekmiyor az az alıyor eli hızlı onların canım
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(12,481 puan) tarafından
Günde kaç kişininkini alıyorlar niye gülsünler ki fiyatını bilmiyorum ayrı oda da yapıyorlar zaten 
tarafından
Kaç dk sürüyor  ağdayı  nasıl yapıştırıyolar  bildiğimiz paketteki agdadan mı kullanıyorlar
(12,481 puan) tarafından
Kutularda olan ağdadan kullanılıyor çok kısa sürüyor arkadaşım yaptırıyordu ben onu bekliyordum ordan biliyorum ben hiç yaptırmadım
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Canım benim bazı vücutlar var senelerce ağdaya gidip jilet gibi çıkan azalma veya kökte incelme olmayan o yüzden kendini problem yapma işini iyi yapan bir ağdacıya gidersen eğer hem çok yorulmadan temizlenmiş olursun ilk birkaç defada kıl köklerin kanar sonra hem çıkış yönü düzelmiş olur hemde acısı ve kanaması durmuş olur. O yüzden hiç çekinme onların işi bu ve emin ol çok değişik vücutlar görüyorlar.
tarafından
Çok utanıyorum gitmeye eşimde gitme diyor  ama gidicem çünkü rahatsız oluyorum jilet  kanatiyor ama sadece orası için gidicem bi şey demezler mı istanbuldaysaniz  önerebileceğiniz bi yer var mı
tarafından
Maalesef İstanbulda değilim ama utanma sürekli oluyor canım ama çok kasmaya inan hiç gerek yok. Neresi için gidersen git hiçbirşey demezler vücudun her yerinin ayrı bir ücreti var bedava yaptırmıyorsun sonuçta. Eşini bir defa ikna etsen yeterli ondan sonra emin ol sen gitmek isteyeceksin.
tarafından
Hem utanıyorum  hemde acıya dayanıklı değilim  peki önden arkaya doğru mu alıyor arkadan o ne doğru mu alıyorlar
(9,887 puan) tarafından
Killarinin cikis yonunun tersine dogru aliyor. Heryer ayni degil yani
tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Neden gulsunler ki? Zaten sadece sen gitmiyorsun kaç kişi gidiyor agdaya. Midesi bulanan zaten yapmaz. Mesela ben başkasının özel bölge haric her yerini alırım ama özele midem bulanır. Ben de agdaya gidiyorum kadına bakıyorum hiç bulantı vs olmuyor gayet sohbet ede ede alıyor. Ağda en rahatı ben 2 ayda bir gidiyorum anca çıkıyor dahq önce lazere gittgim için çok çıkmıyor
tarafından
Lezer yapmadan once kaç ayda çıkıyordu  hemen çıkar mı  ben sadece özel bölge için gidicem
(3,107 puan) tarafından
Ayda 1 alıyordum veya çok rahatsız olduysam 2 haftada 1. Herkesin kıl kökü farklı hemen çıkan da var geç çıkan da
tarafından
Teşekkür  ederim canım  peki arkadan öne  doğrumu alıyorlar önden arkaya doğru mu bide ben söylemesem bile arka kısmınıda yaparlar mı
(3,107 puan) tarafından
Önden arkaya alıyorlar. Yani benim agdacim alıyor sormuyor. Ama sen yine de söyle ben evine gidiyorum çünkü salonu falan yok. 20 TL alıyor
0 oy
(342 puan) tarafından

Kuaför olarak bu sorunuza cewap weriyim gunde 10 taneye yakin genital gordugumuz icin bize cok normal geliyo kadin doktoru gibi yani :D hep jilet kullandiginiz icin ilk yaptirdiginizda caniniz baya yanicak kokleri kalin oldugu icin ama ikoncide tuylerin azaldigini gozle goruceksin umarim yaptircagin kisinin eli yumusaktir fiyati icin birsey diyemem her kuafor farkli calisiyo :))

tarafından
Esenyurt arkayi da onude temiz yapiyolar yani ben soylemesemde kadına
(342 puan) tarafından
Evet yapiyolar bittiginde yag suruceksin yagdan sonra bak temiz olmus mu diyeic kisimlara girmeye korkanlar orda kalabilir
tarafından
Teşekkür ederim canım
(342 puan) tarafından
Rica ederim simdiden gecmis olsun :)
tarafından
:)saol canım
0 oy
tarafından
Git kiz büyük  rahatlik 5 dk.is biter niye gülsünler  kız gülecek bisey yok günde  kac kisininkini goruyorlar
tarafından
Bende rahatlamak istiyorum sürekli uğraşmak istemiyorum temiz olsun ıstiyorum  ama acılarındansa korkuyorum utanıyorum  gebelerede yapıyolar mı
0 oy
(2,812 puan) tarafından
Bende hiç gitmedim lazer yapıyordum gebelikte yasak dedi doktor iki gebelik arası yakın oldu tüyler eski haline döndü mecbur ağdaya gitcem çok acır mı çok korkuyorum canım da tatlıdır benim :/ bir arkadaşım gitti tüm bacak koltuk altı bikini bölgesi bıyık 85 lira vermiş
tarafından
Istanbulda mı yaptırmış genelde ne kdr veriliyor
(2,812 puan) tarafından
Yok canım sivas
0 oy
(350 puan) tarafından
Canım senin gibiydim agdadan önce bende hep jilet yapardım 2 günde bir falan gari canıma tak etmişti yeter dedim her duştan önce alıyordum birde çok pis kaşıntısı oluyordu neyse gittim kuofere annemde hep oraya gider ilk tabi canım yandı kadında yanar dedi jilet kullanıldığı için kökleri kalınlaşıyor ağrıyor ama oda ilk yaptığında sonra alışıyor sen yatıyon o 5 dkkada cırt cırt al bitti.daha sonralarında zaten hissetmiyorsun bile büyük rahatlık keşke hep ağda yapsaymışım diyorum valla ayda bir gidiyordum şimdi artık köreltiyor buçuk ayda bir gidiyorum git valla rahat edersin acıma konusundada rahat ol sadece ilk yaptirdiginda ağrıyor o kadar 
tarafından
Arka kısmınada yaparlar mı söylemesem  arkadan öne  jilet kullandigim için arkadansa çıkmış   gebeyim bide
(350 puan) tarafından
Orayida yapıyorlar ve sıfır acı orda ilk olmasana rağmen merak etme canım
tarafından
Teşekkür  ederim canım kesin gidicem
(350 puan) tarafından
Git cnm  git korkulck bisicik yok rahat ettim dersin valla
tarafından
Aynen öyle canım  teşekkürler
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kiz onlar neler goruyo 

Herkesin için de olurmu hiç ayri odaları var 

Fiyat bilmiyorum hic yaptırmadım 
(7,098 puan) tarafından
Kuzum hic yaptırmadım valla o kadar bilgim.yok
tarafından
Lazere mı gidiyorsunuz
(7,098 puan) tarafından
Kendim yapiyorum ağdami  kuaförde yaptırmadım hic
tarafından
Malesef ben hiç kendim yapamadım cesaret edemiyorum
(7,098 puan) tarafından
Kiz ilk zor oluyor ama sonra alisiyorsun
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Ben hep gidiyorum canm niye ayıp olsun günah ama mecbur gidiyorum fiyatı 35 TL oturduğum yerde jilet çok kötü yapıyor 
tarafından
Pınar mah
(1,601 puan) tarafından
Ben önceden orda oturdum çok iyi bir kuaför var deniz kuaför ama pınar mahallesi nerde bilmiyorum
tarafından
Adresi soylermisiniz
(1,601 puan) tarafından
Kuoafurun yanında Yusuf aktaş İlk okulu vardı canm
(1,601 puan) tarafından
Yarın tam adres yazarım şimdi net hatırlamıyorum ya
0 oy
(2,047 puan) tarafından
Ağda ya değil de direk lazere başla sen ağdadan bin kat daha iyi canım sadece iyi ve güvenilir yer bulman lazım 
tarafından
Gebe olduğum için zararlı diyolar jiliette kullanmak istemiyorum
(2,047 puan) tarafından
Ha o zaman en temizi ağda
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Durumun varsa epilasyon aleti al benc3 evde kendin yap o günaha girmeye değmez canım
(563 puan) tarafından
:)) Çok komik
tarafından
Epiasyon bende  var  kol bacak için kullanıyorum  ama özel bölge için  korkudan deneyemiyorum  kaptırırım  diye  günah olduğunu biliyorum ama mecburiyetten yapmak zorundayım  esiminde  beni temiz görmesini istiyorum
(25,224 puan) tarafından
Nedense gerçekler komik gelir genelde.
0 oy
tarafından
Kapalı oda var orda yaparlar 
tarafından
Randevu alınıp  mı gidiliyor  ben mesela internetten konumdan yer baksam telden arasam bilgi alsam cvp veriyor mı fiyatını da sorsam  öyle yapan var mı
(1,601 puan) tarafından
Evet randevu alıyorsun
tarafından
Tm canım teşekkür ederim
0 oy
(356 puan) tarafından
Gittiğin kuaför deki bayan maşallah eli çok hızlı 5 dakikda yapardı ve hiç hissetmezdim tertemiz ederdi ayıp dgl vala bende jiletle yapa yapa bıkmıştım ama şimdi lazere gidiom işte bakalım özel bölge için biktim çünkü 2 çocukla ugrasamam
tarafından
Lazere ne kdr  ücret veriyorsunuz sadece orası icin istanbulda mısınız
(356 puan) tarafından
Adana canım özel bölge kol altı yarim bacak 75 buz lazer üflemeli ikisinden de kullanılıyor
0 oy
(3,457 puan) tarafından

Bende düğün için gittiğimde ilk Ağdam için gittim cnm onlar kaç çeşit görüyorlar :D ayrı odada yapılıyor canm agdayi yapan ve sen teksin

tarafından
Peki esenyurtta onerebileceginiz bi yer var mı  arkadan one dogru mu temizlerler
(3,457 puan) tarafından
Canım ben antepde yaptım Esenyurt bilgim yok uzanıyorum sırt üstü yapıyor agdayi arkanada yapıyım dedi ben yaparım dedim sadece bacak arasına yaptırdım ben utanicak bişey yok emin ol cnm
tarafından
Ben arkasına da yaptıracam çünkü kendim yapamam gebeyim temiz olsun doğumdan sonra lazere giderim
0 oy
tarafından
Anestezi kremleri var canim gitmeden once surersin aciyi hic hissetmesin. Esenyurtda oturdugunu yazmışsin bende esenyurtda oturuyorum neresindesin gittigim kuaforu önerebilirim 5 dakika yapiyor ben yaptirmadim lazere gitmiştim az cikiyordu artik gidicem hamile oldugum icin cikanlari zor aliyorum.
tarafından
Pinar mah ismini verirmisiniz kuaförün
tarafından
Ben depodayim canim sana ters olabilir. Dore kuafor var hemde temiz canım fiyati bilmiyorum malesef ama cokda pahali degildir.
tarafından
Pahalı olması sorun değil de ben acimasindan korkuyorum birazda utanıyorum kılların çok uzaması gerkiyor mu giderken
tarafından
Agda ile alınabilir uzunlukda olmasi yeterli canım cok uzun olmasın. Utanma onlar her zaman aliyor bende lazere giderken utaniyordum sonra aliştim. Dedigim gibi anestezi kremler var tabi hamile degilsen kullanabilirsin ben lazere giderken kullaniyordum acimiyordu :)
tarafından
Gebeyim kullanamam canım ama giderim ağdaya
0 oy
(1,359 puan) tarafından
Bende o utanma duygusuyla gidemedim sonra gittim dünya varmış dedim. Bence git imkanim varsa kendini rahat hissetmek için başka mahalledeki ne ya da uzaktakime git . Ben öyle yapıyorum.

Pamuk gibi oluyosun valla 

Jilet berbat batığı ayrı der çıkarken kaşıntısı 
tarafından
Aynen kaşıntı batık oluyor bende temiz olsun ıstiyorum sürekli uğraşamam hileye gitmem için çok uzamasi gerekir mi
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Lazerden once tum vucut gidiyordum 80 tl oduyordum 
tarafından
Ben sadece genital bölge yaptırcam  teşekkür edrim  canım
(1,238 puan) tarafından
20 30 tl dir yani cok fazla degildir
tarafından
Aynen öyledir canım  diğer yerlerimi kendim alabiliyorum
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Onların işleri bu niye gülsünler. Herkes aynı sorunu yaşıyor sonuçta sana özel bir durum değil genital bölge ve kıl. Bence rahat olun. Kendiniz yapabiliyoprsanız kendiniz deneyin. Ben hep kendim yaparım. Permatik ten dönerkende zor oldu ama kendim hallettim :) 
tarafından
Cesaretim yok  bi ara deniyim dedim çekmedi yapışkanı üzrinde kalmıştı beceremiyorum malesef
(1,272 puan) tarafından
Anladım ilk dönüşte zor zaten. Bi kaç kez kuaföre aldırdıktan sonra kendinizde yapabilirsiniz. Valla permatikle daha uzun sürüyor benim almam. Bide aşırı kaşındırıyor beni permatik. Ağda rahatlık.. Kesinlikle alışın rahat edersiniz
tarafından
Aynen ztn merak ediyorum ağda yapsam nasıl olur diye yapicam sürekli banyoda uğraşmam yorucu oluyor
(1,272 puan) tarafından
1 kere alıştımmı o rahatlıktan vazgeçemezsiniz. Ben rahim ağzı kanseri eğitimine katılmıştım. Aslında permatik yani metal olan herşey genital bölgede çok zararlıymış.

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 500 göst.
16 Mart 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 139 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 371 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde ipekipek (1,995 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 640 göst.