+1 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde (662 puan) tarafından
Yardım kızlar 

6 Cevaplar

0 oy
(342 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun eltimin var bu hastalik ne yazik ki bir tedavisi yok eklem ve kas agrilari dinmek bilmiyo 30 yasindaysan 80 yasindaki bir kadin gibi oluyomussun 
(662 puan) tarafından
Canım kızımın bikinsinde tempra gibi şeyler çıktı piaiktir dedim 10 gündür arttı geçmedi agzida böyle hep yara şeklinde iltihaplı şekilde şu toplamış şekilde nette arastrdm kötü şeyler yaziodu inş değildir moralim bozuldu
(342 puan) tarafından
Hemen doktora gotur ihmal etme
(662 puan) tarafından
Götürecem kuzum nolur dua edin bisi çıkmasın
(342 puan) tarafından
Ederim tabi umarim biseyi yoktu Allah sifa versin
(662 puan) tarafından
Amin kuzum inş
-Reklam-
0 oy
(588 puan) tarafından
Bir arkadaşta vandı sürekli bir ilaç kullanıyordu. Ömnü boyunca kullanmak zorundaymış.  Yoksa ağzı, boğazı yara içihde kalıyormuş. Zor bir hastalık canım geçmiş olsun. 
(662 puan) tarafından
Canım kızımın bikinsinde tempra gibi şeyler çıktı piaiktir dedim 10 gündür arttı geçmedi agzida böyle hep yara şeklinde iltihaplı şekilde şu toplamış şekilde nette arastrdm kötü şeyler yaziodu inş değildir moralim bozuldu
(588 puan) tarafından
Arkadaşım ilacı kullandığında bir sıkıntı yaşamadığını söylüyordu ama kullanmazsa çok ağrısı ve yaraların çok ağrı yaptığını söylüyordu. Boğazı yaradan şişip yemek yemesini falan zorlaştırıyormuş.  İnşallah yoktur canım.  Sıradan bir yaradır inşallah. Rabbim korusun kızını.
(588 puan) tarafından
İnternete bakıpta üzülme. Ama tedbiri de elden bırakma. Baş ağrısı diye yazsan nete ölecekmişsin gibi bilgiler çıkıyor. Bu hatayı bende yaptım zehir ettim kendime en güzel günlerimi. Üzülme lütfen
0 oy
(667 puan) tarafından
Ağız içinde vee boğaz sürekli tekrarlayan yara canım eşimdede sürekli çıkar malesef tedavisi yok biz neler denemedik doktora gittik ama yok sürekli çıkıyo ama çoğunluğu stres uykusuzluk gazlı içecekler fazla baharatlı yiyecekler bunlardan uzak dur bol bol yeşillik yee bide karadut iyi geliyo
(662 puan) tarafından
Amin kuzum inş değildir
(667 puan) tarafından
Huzursuzluğu var mı ağlıyo mu yemesini etkiliyo mu çünkü çok ağrı acıyo yapıyo bişeyler yiyip içerken
(662 puan) tarafından
Yeni yeni yemeğe başladı 1 haftadır yemiodu istahsizlik var şu 2 gündür yiyo
(667 puan) tarafından
Doktora götür canım inş deildir fazla bekletme
(662 puan) tarafından
Tm canm götürecem pazartesi
0 oy
(48,690 puan) tarafından
gecmis olsun canim benim inşallah değildir
(662 puan) tarafından
Kuzum ceylin de var bu belirtiler kafayı yicem daha yeni nette arastrdm
(48,690 puan) tarafından
nete bakarsan hersey olumle sonuçlanıyor doktora götür canim benim insallah yoktur
(662 puan) tarafından
Inş kuzum nolur dua et bisi çıkmasın
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Tam engelli sayılan bi hastalık. Ama nasıl bi hastalık bilmiyorum
(662 puan) tarafından
Nasıl engelli yani kuzum anlamadm
(5,492 puan) tarafından
Devletin öncelik tanıdığı cinsten engelli yani öyle bedensel veya zihinsel değil. Bi abi vardı hastanede çalışan ben engelli kontenjanından burdayım demişti, sonradan öğrendim Behçet hastasıymış
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kuzum cok yanlış bisey yapmışsın internetten araştırıp. Çocuktur bu bisey alerji yapmıştır bişey dokunmuştur.Aklına kötü şeyler getirme yoksa pazartesiye kadar kafayı yersin. İnşallah bisey yoktur sıkılma kendini üzme.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 96 göst.
10 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde plns_01 (76 puan) tarafından soruldu

380,043 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı