0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde (1,250 puan) tarafından
Kizlar bebegim 3 aylik oldu sunnet edelim dedik dr a goturduk normal kontrollerde cocuk dr u hic soylemedi anlamadi heralde urologa goturduk iste sunnet icin oda bebegin testisinde sivi birikmesi var 25nde gelin tekrar bakalim olmadi amelyat ederiz o arada sunnette yapariz dedi daha cok kucuk yavrum ama sagligi icin ne gerekiyosa yaparim dunden beri gozume uyku girmedi amelyati duyunca aranizda bebegi ayni durumda olup amelyat olan varmi yada kendiliginden gecen surec nasil isledi amelyat olursa ne kadar surede iylesti ne olur tecrubeli anneler bilgi verin bana 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 yasina kadar  bekleniyor genelde  sıvı birikmesinde
(1,250 puan) tarafından
Dr 25nde getir gerileme yada ilerleme olmazsa yapariz dedi yani orda oylece kalirsa da dedi bilmiyorum beklesemmi yaptirsammi nette okudum kasik fitigina cevirme durumu varmis o zamnda acil midahale gerekirmis cok korkuyorum ya Allahim Insallah kendiliginden gecer
-Reklam-
0 oy
(5,134 puan) tarafından
1 yaşına kadar geçmezse ameliyat diyorlar bizde de var dı geçti biraz bekle istersen
(1,250 puan) tarafından
Peki sunneti ne zamn yaptirdiniz siz canm o gecmeden yapilabiluyormu
(5,134 puan) tarafından
Yaptırmadık daha geçmese ikisi bir yapılıyor
(1,250 puan) tarafından
Iste birde kasik fitigina cevirme ihtimali varmis oda riskli anlamazsam diye korkuyorum
0 oy
(775 puan) tarafından
Bizde de vardı canım kirkliyken de unnnet ettirdik sünnetten sonra küçüldü iki gün önce kontrole götürdüm bir ay sonra tekrar getir dediler niye direk ameliyat dedi çok mu büyük bizimki ilk başta bir buçuk yumurta sarısı kadardı şimdi yarım yumurta sarışı kadar( yumurtaligi değil hidroseli)
(1,250 puan) tarafından
Valla canim ben baktigimda anlamadim hic cocuk drmzda anlamadi cok kucuk sanirim ama urolog gorur gormez anladi az bi sivi birikmesi var dedi 25 ne tekrar getir bakalim ona gore bi yol izleriz dedi
0 oy
(342 puan) tarafından

2 saat bunu aradim gozlerim şaşi oldu valla

image

(1,250 puan) tarafından
Sagol canm cok tesekkur ederim bende cok arastirdim hatta amelyat videolari izledim Insallah kendiliginden yok olur
(342 puan) tarafından
InsAllah gecmis olsun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 131 göst.
11 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
0 oy
6 cevap 164 göst.
19 Aralık 2021 Diğer kategorisinde muallime.hanim (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 235 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,797 soru

11,368,988 cevap

34,852 kullanıcı

...