0 oy
136 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bayanlar bende aşırı unutkanlık var. Yaptığım şeyi, söylediğim sözleri unutuyorum. Bugün eşimin ailesi ile bişey yiyorduk kaç tane yedim diye sordular bana kactane yediğimi bile hatırlayamadım çok utandım. Çok kötüyüm ocağa bişey koyuyorum onu bile unutuyorum. Düzelmek için ne yapmam lazım. Yardımcı olun lutfen

8 Cevaplar

0 oy
(4,668 puan) tarafından
Dahiliye doktoruna gidip durumunu anlat. Değerlerine bakıp vitamin takviyesi verir. İhmal etme derim.
tarafından
Sağlık ocağında doktor B12 verdi ama pek bi işe yaramıyor. Farklı bi ilaçlar kullanırsam düzelir mi ki. Dahileye bölümü mü bakar bu şikayetime
(4,668 puan) tarafından
Bakar bakar doğumdan sonra hepimizde oldu. Vücudumuzda vitamin mineral kalmadığı için böyle oluyoruz çocuğumuz. Bende de oldu vitamin kullandım bi süre.
tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim inşallah düzelir çünkü bu halimden korkmaya başladım artik
-Reklam-
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Ayni benddede  var bi cozum bulamadim ben 
tarafından
Çok kötü ya ne yaptığımı biliyorum ne koyduğumu eşimin yapmadığı şeyi ben yapiyorum ve bunu niye yaptın diye kavga ediyorum adamla günahını alıyorum biraz zorlayınca hatırlıyorum
(2,130 puan) tarafından
Aynen aynen valla beni anlatiyosun :(
0 oy
(11,091 puan) tarafından
Kan tahlili ver vitamin değerlerin düşmüş olabilir. B12 eksikliği unutkanlık yapıyor 
(11,091 puan) tarafından
Evet kan tahlili yapılıyor
(3,419 puan) tarafından
Alıyorlar canm sabah erken gitmen lazım aç karnına bütün kan sayımı yapıyorlar
tarafından
Tamam çok sağolun bayanlar ilk işim kan aldırmak olucak faydası olur inşallah
(11,091 puan) tarafından
Rica ederim geçmiş olsun Rabbim şifa versin
tarafından
Çok sağol canım
0 oy
tarafından
Kan değerlerine baktir canım özellikle B 12 vitamini eksikliğinden de olur 
tarafından
Inşallah bi çaresi bulunur bi baktirayim yoksa kendimi de unutucam
tarafından
Bende senin gibiydim doktora gittim kandegeerim çok düşük çıktı sıfırın altına düşmüştü  b 12 hepsi doktorun verdiği ilaçları kullandım geçti şükür
tarafından
Bende baş dönmesi de oluyor galiba benimkide sıfırın altinda
tarafından
Olabilir canım doktora git sıkıntını şöyle b 12 ve diğer kandegerlerime baktırmak istiyorum diye söylersen onlar gerekeni yapıyor
0 oy
(3,708 puan) tarafından
Bende aynı durumdayim telefonda konuşuyorum karşı tarafın ne dediğini kapattıktan sonra unutuyoruz
tarafından
Bende öyleyim. Bişey söylüyorum sonra karşımdaki ile iddialaşıyorum ben söylemedim diye deli gibi bişey oldum şu 1 ay içinde
(3,708 puan) tarafından
Aynen bir kaç aydır bende de var hamileliğimde de vardi
tarafından
Inşallah düzeliriz
0 oy
(158 puan) tarafından
Canim ilk bı hafta bendede olmuştu demir ilacı vitamin filan kullandım düzeldi 
tarafından
Bende 1 aydır var doğum yapalı 8 ay oldu. Ara ara oluyordu ama bu aralar günün yarısını yaşamıyor gibiyim  naptığımı hatırlayamıyorum
0 oy
(749 puan) tarafından
Canm bnde öyleydim ilk aylarda zamnla duzene giriyor kac aylıksiniz suan
tarafından
8 aylık bebeğim önceden de var unutkanlık ama artık çok aşırı olmaya başladı
0 oy
(1,580 puan) tarafından
B12 eksikliğinden oluyo bendede aşırı unutkanlık var doktor iğne yazmıştı kullanmadım ama dha dgrusu almadım 
tarafından
Düzeldiniz mi peki
(1,580 puan) tarafından
Yok aynıyım duzelmedim ama gitcek vakit bulamiyorm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 127 göst.
10 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aysegul&20 (3,447 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 84 göst.
6 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 137 göst.
3 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bircanyerlikaya (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 144 göst.
10 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,689 soru

11,426,023 cevap

34,985 kullanıcı

...