0 oy
364 göst.
Aile kategorisinde (385 puan) tarafından
Hayırlı geceler kızlar.eski hesabıma giremiyorum yeni hesap açmak zorunda kaldım.kaynanamla ilgili sorularım vardı hep kendisini sevmiyorum ama 1 ay önce başımıza bir olay geldi kısaca anlaticam eltim kaynanadan hep supheleniyordu bize büyü yapti onun eli uzun bu konularda biz oyuzden eşimle hep kotuyuz derdi bunlar hocaya gitmiş 3 hocada kaynananın adını vermiş bunlar evde kiyameti kopardı bende duydum hatta aradı söyledi bnde inandim neyse bende şüphelendim bizdede bişey varmı ver bakım bu sizin hocanın numarasinu bnde sorayım dedim neyse hemen vermediler tabi biz başka bir hoca bulduk eşimle cnku eşim annem böyle bişey yapmaz dedi ayağa kalktı buldigimiz hoca dediki bu kadının günahını almışlar yapmadığı birşey için iftira atmışlar helallik alinmasi lazım dedi neyse ben bunu dedim eltime senin bu inanmadı hocanın numarasını istedi bende dedim bize gel senin hocayida arayalım bakalım ne dicek dedim geldi bu aradık ama bunların hocası biz öyle bişey demedik ki *** atmak kolay biz annenin adını vermedik dedi eşime peki onlar hakkında dediklerinizi size dedilermi çamur at izi kalsın biz onlara annenle.ilgiki bişey demedik dedi neyse yüzü oldu kırmızı çıktı evine gitti kızlar bu olaydan sonra bana cephe aldı bu konuşmuyor benimle durup dururken bana sürat yaptı ben bişey demedim karışmadim eşimede karışma dedim eşim abisiyle kojusucakti bırak kendi yalanlarına bogulsun dedim güya evlerinde büyü varmış ama 2 ay oldu hala evinde arama yok hoca.oyle dicek ve rahat durabilirmi insan ya smdi kaynana bitti bana cephe aldı bende eşime dedim şu saatten sonra işim olmaz Allah versin cezasını dedim ama kendimize zor tutuyorum ortaya bir laf attılar devamı yok 

5 Cevaplar

0 oy
(11,112 puan) tarafından
E her şey açık açık konuşulmuş ortaya dökülmüş zaten. Sana cephe alması iyi bişey bence. Uzak kalmak en iyisi. Bugün kaynanaya iftira atan yarın sana da atabilir. 
(385 puan) tarafından
Allah'a yakın bana uzak.olsun aklı sıra beni kışkırtıcak kavga cikicak bu olaylar ortaya çıkmasın diye ama susucam ben Allah versin cezasını laf sökücü şeyler paylaşıp dursun seviyesiz
(11,112 puan) tarafından
Engelle görme
(385 puan) tarafından
Engellersem onun istediği şey olucak canim Kudursun dursun sona aldım durumlarını görmüyorum artık
-Reklam-
0 oy
(207 puan) tarafından
İftira atan kişiden kesinlikle uzak dururdum. Bugün başkasına iftira atan yarın sana neler yapmaz, namusuna bile laf söyler
(385 puan) tarafından
Şimdiki cephede ben varım canım ben duydum herşeyi yüzünün kizarmasina kadar gördüm bana neden sürat yaptiginida bilsem gam yemicem ama eşim konusucak ailesine anlaticak herşeyi engelde olmicam herkes bilsin boşuna eşimi durdurdum bu zamana kadar
0 oy
tarafından
Eşinin kardesinin kalıbına tukureyim ki annesine iftira atana göz yumuyor ve çamur atarken insan iki kere düşünmeli çünkü o çamurun izi elinde kalacak ben olsam tamamen bir ömür boyu konuşmam eşinin annesine bunu yapan bana neler demez 
(385 puan) tarafından
Canım ev yıkıldı bu olaylarda abisi bişey yapmadı ki eşinin ailesi kıyameti kopardı benim eşim bu işin peşine düştü olay aydınlandi eşim beklicem dedi evde büyü var dediler hala ses yok ben yüzüne vurucam annem sahipsiz değil dedi ben durdurdum allah versin cezalarını boşver sus dedim biz sustukça bana cephe aldı kadın bı olay çıkartma peşinde ama bnde susuyorum Allah'ım geç verir ama temiz verir ben gorucem onu
tarafından
En iyisini yapıyon bacım Allah a bırakmakla çok güzel vericek cezasını eminim :π
(385 puan) tarafından
İnşallah canım sabredicrm artık
0 oy
tarafından
Hiç karuşma canım benm kaynanana da bişy deme senin adını vermemiş falan diye bak yarın öbğr gün unutulucak böyle şeyler . Bizim yakınımızda var böyle biri bişeyi kaybolsa kaynanasını suçlar evinde huzursuzluk olsa onu suçlar evine gider ağzına lokma sürmez falan ben diyorum ki kişi kendinden bilir işi eltine gittiğinde önüne getirdiği şeyleri yememeye gayret et yemeye mecbur kalrsan da oku üfle öyle ye iftira atması kolay çamur at izi kalsın en iyisi uzak durucaksın sen eğer onla birlik olup destekleseydin senden iyisi olmıcaktı çekil kenara ne halleri varsa görsünler .
(385 puan) tarafından
Benden de onu bekledi canım inanıp bende kayananaya yuklenicektim biz eşimle inanmayinca bana cephe aldı kaynanam düşüncesiz biridir çocuk gibidir rahatsız biri ama bunu yapicagini hiç sanmıyorum kondurmadim cnku yapsa bize yapar eltimede dedim benim eşim üstüme çok titrer annesine hep söyler eşimi sıkma rahat bırak kızı rahatsız etme diye yeri gelince ama ne hikmetse onlara yapmış ortaya laf attılar geri çekildiler ben karışmadim bu işe ama Allah'a have ettim yaptığım iyilikler onun her üzüntülü halinde yanında olmuştum Allah sorsun ona bunları şu saatten sonra işim olmaz zaten

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,043 göst.
0 oy
19 cevap 448 göst.
18 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Tansugoc (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 452 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayselaras (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 482 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde Nevbahar21 (555 puan) tarafından soruldu