0 oy
145 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından
3.5 aylık bebeğim var ve testim pozitif ne yapmam gerek lütfen bilgi verin tat koku yok almıyorum 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım korkma önce sakin ol bende bebeğim 4 aylıkken atlattım çift maske kullan ellerini sürekli yıka bebeğini sık sık emzir bol bol c vitamini tüket evi sürekli havalandır 
(8 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende tek maske takiyodum çiftte donuyum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah şifa versin canım
(8 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım emzirmeyi kesinlikle bırakma sütten antikor bebeğe de geçiyo ve onu kovitte karşı koruyo. Maske ile emzir çok yanaşma her seferinde ellerini bol sabunlu suyla yıka. Zencefil limon bal boğazını yumuşatır, sirke ile gargara yap bi de. Bol bol ılık su iç maalesef koku kaybı bende bi türlü düzelmedi 1 sene olacak hala yanık kokusu alıyorum bazen
(8 puan) tarafından
Teşekkür ederim zencefil bal falan yedim zaten Allahım herkese şifa versin
(5,491 puan) tarafından
Amin canım benim inşallah çabucak atlatırsın
0 oy
(2,196 puan) tarafından
İki kat maske tak emzirirken yüzüne nefesini vermemeye çalış ellerini yıka dokunmadan emzirme den önce c vitamini bol su duş al bebeklerde bişey olmuyo bizde pozitif olduk 5 aylık yeğenim ateşlendi sadece ateş düşürücü verdi annesi doktorunuza danışın yinede bebeklere ilaç vermiyorlar emzirenlere veriyorlar mı bilmiyorum parol kullanabilirsin ağrı kesici kendine 
(8 puan) tarafından
Vermiyorlar bana vermediler hijyen önemli
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun gerekenleri yazmış arkadaşlar. Bnede kekik çayı iyi geliyor diye duymuştum 
(8 puan) tarafından
Evet demledim onuda

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 202 göst.
0 oy
3 cevap 249 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 270 göst.
22 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EbruColak (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.

378,266 soru

11,321,685 cevap

34,767 kullanıcı

...