0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (190 puan) tarafından

Kızlar bebeğime bu bisikletten almak istiyorum ama biraz pahalı bundan alan var mı varsa da daha uyguna almak istiyorum böyle daha uyguna alabileceğim bildiğiniz bir yer var mı

image

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz aldık geçen sene sevmedk sattım ben canim
-Reklam-
0 oy
tarafından

image

Oğlumun  var severek biniyor

tarafından
Evet canim
(9,626 puan) tarafından
Bende de aynisi var cok memnunum 4. Katta oturuyorum bebek arabasını indir cikar resmen zulüm oluyodu hem hafif hem kullanışlı
(190 puan) tarafından
Aynen bende 3 kattayim dediğin gibi asansör de yok zor oluyor çıkarıp indirmesi
(72 puan) tarafından
Dedigim bundan ben bunun pembesini kullaniyorum ve çok memnunum sürmesi rahat.senin attığın fotoğraftakinin sürmesi zor canim
tarafından
Aynısını ben aldım oğlum sürmeyi öğrenince paracalrini soktum bisiklet gibi kullandı sonra duvara tosla.is başı ve arkası ayrıldı parparca oldu attık:)
0 oy
(72 puan) tarafından
Ben aldim cokta memnunum ama tutma yerini bu sekilde alma iki elle tutulani var onlar daha rahat
tarafından
Katılıyorum  bizimkide oyle
(190 puan) tarafından
Ne kadar aldın cnm
(72 puan) tarafından
260 olması lazim canim
0 oy
tarafından

Babannesi ogluma doğum günü hediyesi olarak almisti cok sevemdim ben ama kontrolu zor biraz sen baska yone cocuk başka yöne ceviriyor :D

0 oy
(3,862 puan) tarafından
E bebekte 240 a satıyorlar canım daha uyguna bulmak zor.  .2. el bakabilirsin belki
0 oy
tarafından
Bizde kullanıyoruz canım aynısından oğlum bayılarak biniyor . Ne kadar ki fiyatı
(190 puan) tarafından
289 falan
0 oy
tarafından
Bende alcam bundan oglunuz kac aylik 
(190 puan) tarafından
1 yaşında
0 oy
(2,744 puan) tarafından
Aynısından var oğlumun bayılıyor buna dedesi almıştı doğum gününde
0 oy
(299 puan) tarafından
bana göre bebek arabasından daha kullanışlı özellikle 2 yasını geçmiş bebekler için   rahatça istediğim yere gidip gele biliyorum
(190 puan) tarafından
Peki tutma yeri olacak bu mu yoksa diğer türlüsü daha mı kullanışlı karar veremedim de
(299 puan) tarafından
benimki kırmızının aynıbı bence kırmızılı gibi tutma yeri olsa daha kullanışlı
0 oy
(485 puan) tarafından
Bunun sarısı bizdeki kışın aldık 180 günlük bunu kullanıyorum seviyo
0 oy
tarafından
Aynısının pembesini aldık geçen hafta 
(190 puan) tarafından
Nerden aldın cnm ne kadar
tarafından
Hepsiburadadan normalde 240 tlydi ilk üyeliğe 50 TL indirim vardı 190 a geldi
0 oy
tarafından
Aybarsim bunu balkondan bakarken yoldan geçen çocuklarda görüyordu geçen yıl üzülüyordu gittim aldım çarşıda daha uygun 150 200arasiydi ben çok baktım netten de bı çarşıya bak derim çok severek biniyor
0 oy
tarafından
Aynısı bende var canım bebeğin kaç kilo iri bir bebekse alma derim 4 ay önce aldık şu an 23 aylık sığamıyor iki ay anca kullandık dediğim gibi iri bir bebekse alma boşa masraf letgoya falan bak bir istersen 
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Biz aldık canım yeni çok sevdi kızım üstünde geziyor hergün 
0 oy
tarafından
tutma yeri ikili olandan al cok.kullanisli 5 yasinda kala binebiliyor
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Karşı komşum yeğenine aldı maşallah çk güzl biniyo severek gezdiriyorlar kırmızı renk sanrm e bebekten almış
0 oy
tarafından
Kuzu letgoya bak çok güzelleri ve uyguna var aynısı da var hepsi yeni gibi
0 oy
(924 puan) tarafından
Biz sanayiden aldık 240 TL Kayseri'de kulpu ikili olan daha kullanışlı siyah iki kulplu 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 265 göst.
2 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 170 göst.
29 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 341 göst.
30 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 315 göst.
31 Mart 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde CanOglum (863 puan) tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,404 cevap

34,869 kullanıcı

...