0 oy
465 göst.
Aile kategorisinde (74 puan) tarafından
Yemin ederim bıktım akşamdan beri kavga kavga üzerine. Eşim akşam benim telefonumu alıp instama girdi benim insta da sadece kız arkadaşlarım var . Neyse bi tane kızın resmi çıkınca duraklandı ben gördüm sonra ben ne diyo duraklanıyon dikkatli mi inceliyon deyince yok öyle bir şey nerenden uyduruyorsun deyip suçlu yine ben oldum. Kızlar ben ne yapiyim şimdi başa çıkamıyorum artık yoruldum :((

8 Cevaplar

0 oy
(2,885 puan) tarafından
Ne zamandan beri böyle yani gözü disardami sence 
(2,885 puan) tarafından
Bir tek o zmnmi gördün
(74 puan) tarafından
Evet akşam gördüm bende yanında oturuyordum. Bana sen yanımdayken mi bakıcam o kadar ***** mıyım diyor ama bas baya baktı
(2,885 puan) tarafından
Belki de birine benzetti
(7 puan) tarafından
Birşey yoksa kendini olmayan birşey için yıpratma kardesim ben eşimle tartışinca onun şuan olmadığını düşünüyorum emin ol gün gelir insan tartıştığı günleri iple arar.Eger o sinirliyse sen alttan al birşey olmaz evlilik fedakarlık ister bugün sen yaparsın yarın o kocandan şüphe duyma şüpheler insanı birbirinden soğutur :) yanındaysa git sarıl iyiki varsın de herşey gelip geçici bazen herseyi umursamamak lazım demi :)
(7 puan) tarafından
Erkekler guvenmedikleri için değil bizi sevdikleri için kiskanirlar .
Bebeğimiz bir hata yapsa yada çocuğumuz kızarız yada bazen döveriz sevmedigimizden mi hayır istemeyiz ki tirnaklari bile incimesin .erkeklerde öyle bizi çok seviyorlar ama bizi bazen yıpratıyorlar çok dert etme sen onun en kıymetli varlığısin seni kaybetme korkusu ile tartışıyor senle :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Densizzz yaaa
0 oy
(451 puan) tarafından
Senin teli niye aliyo ne alaka cocuk gibi ver diyince vericenmi gel bide yasak koysun telefon yasagi o zaman 
(74 puan) tarafından
Kendisi kullanmıyor sosyal medya kullan dedim bi kaç kere istemiyor kıskançlık yapıyormuşum burda ben mi suçluyum Allah aşkına
(451 puan) tarafından
Hep onlar hakli zaten resmen psikolojik baski bu baska iaey degil sebde usye cikmaya calis
(74 puan) tarafından
Aynen diyorum psikolojik baskı yapıyorsun bıktım artık diye hatta başka odaya geçiyorum başıma gelip hala devam ediyor
0 oy
tarafından
Canım yanlıl anlama ama bşraz fazla abartmıyor musun? Adam sosyal medya kullanmıyormuş ee zaten senin yanında geziniyormuş instagtamda bellki de birine benzetti bu yüzden akşsamdan beri kavga etmeye değer mi. Evliliğiniz yıpranır böyle böyle 
(74 puan) tarafından
Bilmiyorum kafam çok karışık
tarafından
Başka yanlış bir hareketi de yoksa eğer üzme kendini boş yere
0 oy
tarafından
Saliverr kız canına yazık  sende o yokmuş gbi davran biraz eğer biseyin görürsen kendi telefonunda felan s.c ağzına koy kapının önüne birde çok büyük saygısızlık olarak goruyorm eşlerin sürekli telefonlarını didik didik yapmasını guvenmiyordun niye evlendin şu zamana kadar eşim 2 3 kez almıştır telefonumu eline çalar yine cevap vermez annem babam arar kadının teli özelikle kurcalanmamali..
0 oy
tarafından
Bacım zaten yanında olmuş yani yanında da başkasına bakacak kadar delirmis olamaz herhalde. Anlık birine benzetmiştir durmuştur bi kaç sn. Yapma böyle hem kendine hem ailene zarar verirsin. Gözü dışarıya kayar bi tip midir eşin. Yani böyle yapmana sebep o olabilir. Eğer birşeyini yakalamayıp da böyle davranıyorsan bi psikolojik destek al derim gerçekten rahat edersin. 

Yeni evlendiğimizde eşim dışarı arkadaşlarına gidecek olsa bögrüme öküz otururdu resmen bazen kavga ederdik. başka bir şey için doktora gittim bi ilaç verdi kullanmaya başladım sonra o durumlarım da gitti. Hem ben hem o rahat etti .
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Sadece kız arkadaşların varsa niye senin Instagramina bakıyo ki, benim bir sürü erkek arkadaşım olmasına rağmen hiç öyle alıpta karıştırmaz, istese yapabilir ama gerek duymuyo, bide senin sadece kızlar var diyosun yani
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Kiz ne var bunda belki birine benzetti.  Sonucta bu adam çalışıyor  disarda da bakıyordur kızlara... brnce abartmışsin biraz 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 212 göst.
18 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,313 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 149 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde berkin (909 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,694 göst.