0 oy
1,120 göst.
Aile kategorisinde (597 puan) tarafından
Bilenler bilir esimin kendinden 12yas kadar buyuk bir kirigi vardi (dost hayati diyeyim)... Nasil, ne sekil, neden, ne kilif uydurarak bilmiyorum ama kadina cocugu olcagini yada oldugunu soylemis. Ve kadin kontaga kesmis. 

Icerigini sormadim ne sekil soyledigini vs. Sadece soyledigini biliyorum ve kontaga kestigini. 

ama esimle o an daha kotu olduk su son 3gundur tekrar iyiz ama o kadinin yok olmasini kaldiramadi. Bir insan nasil bu kadar baglanir birine ya. Tamam yillarca taniosun ama yasli, borc bataginda, zamaninda evlilik disi baskasindan hamile kalip aldirmis(cahillik diyelim kinamiyorum) , ev isi bilmeyen sadece kariyeri dusunup 15bin tl geliri olup borclarini odemeyen birisine nasil bu kadar baglanir hatta tabiri caiz ise tapar... 

28 Cevaplar

+23 oy
tarafından
Eşimin kırığı var diyorsun ve hala evlisin kadın gitti diyosun eşim bunu kaldıramadı diyosun ve hala evlisin eşim kadına tapıyo diyosun ve hala evlisin sen iyimisin hiçmi kadınlık gururun yok senin
tarafından
Koca delisi yav millet
(342 puan) tarafından
Bende qnlamadim 1 sene ev araba ev eşyalarini tek basina almis helal olsun valla ben 15 yasimdan beri calisiyorum 27 yasindayim bi ev alamadim yahu kendime ayit biseyim yok
tarafından
1 sene NASA da astronot olarak çalıştıysa bunları alabilir arkadaşlar hemen senaryo demeyelim
(342 puan) tarafından
Ahhahaha cok iyi
(3,046 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin yaa:))
-Reklam-
+7 oy
(9,247 puan) tarafından
Sendeki de mide....
(964 puan) tarafından
Aynen oyle kuuzm cidden sasiyom ben bu kadinlara ya adam bildigin aldatiyo sonra kadin gitti diye seviniyo yaa hicmi grrunuz yok
(9,247 puan) tarafından
Sen ben kaldiramayiz ama belkide ailesi kal diye zorluyordur
(964 puan) tarafından
Evet ama aile sine bagimli değil ki
(9,247 puan) tarafından
Ewet ama içinden çıkamadığı şeyler vardır ben kaldiramam okadar geniş değilim bir kadının varlığını bilecem o adamla aynı yatakta yatacam yok ewlerden irak
(964 puan) tarafından
Aynen canim ya
+4 oy
tarafından
Peki sen neden p adamı terk etmedin
(597 puan) tarafından
Ikinci evliligim aile rizasiz evlendik, kolaya kacip terk etmek yerine savasmak istedim (halada savasiyorum) ve acikcaai tukurdugumu yalamak istemedim
tarafından
Rabbim sabır versin ne deyim canım
(97 puan) tarafından
Her akşam başkasını düşünen biriyle hatta belki seninle değil onunla birlikte olan biriyle tükürüğünü yalamamak mı oluyor bu kadar aşıksa gider bulur o kadını tekrar bırakmaz
0 oy
tarafından
Aa hatrlar gibiyim kadından borucmu  alcam  konuşmam lazım demişti sen. Kaidnal konuşunca sana çok kızmıştı 
(597 puan) tarafından
Aynen o olay cnm ama. Borcunu morcunu odemedi pislik
tarafından
Bu kadın  semi biliyordu  bunu terkermyodu  da neden bebeği düyunca terketti bunu
0 oy
(149 puan) tarafından
Zaten erkekler hep böyle avel avel gezen ise yaramazlarin peşinden koşar 
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Ya senin bütün postlarını okumuştum biliyorum, anlattıklarına bakarsak ben niyeyse sevindim adına, inşallah çoookkk mutlu olursun, ilk zamanlar zor gelcek ama bi kaç ay sonra inşallah sende neden ben bu zamana kadar katlandim diye kendine kızcaksın, bu dönemde bol bol İnşirah suresi dinle ve bol bol çocuğunla ilgilen gez sürekli kafa dagit, Allah'ım yardımcın olsun inşallah
tarafından
Ama eşinden ayrılmıyor ki kumsal
(3,451 puan) tarafından
Aaaaa ben kocası defolup gitti hayatından sandımmmmm
0 oy
tarafından
Yanlış anlama da sen simdi o kadına bagli dedin ya aslinda ikinizde aynı adama baglanmissiniz o gitti diye sen kazandın sanmissin 
0 oy
tarafından
Valla bende artık bu hayattan birsey anlamıyorum
(4,101 puan) tarafından
Bendeee
0 oy
(4 puan) tarafından
Erkekler ev işine yemeğe  şuna buna değil en çok güce paraya tapar özellikle bir kadının ayakları üstünde duruyor olması onları yoldan çıkaran erkek için kadın zayıf olmalı dik duruyor çalışıyorsa cazip gelir  .siz calisiyor musunuz bilmiyorum çalışıyor olsaydınız eşim başkasına tapıyor cümlesini kurmaz o herifi def ederdiniz sizin gururunuzla çoktan oynamış 
(597 puan) tarafından
Egitimciyim,yeni mwzun oldum calismiosum: evimi komple kendim dosedim, cocugumun herseyini aldim, birikim yaptim, araba aldim, mobilya taksitlerini kapattim herseyi 1yil olmadan yaptim.

Calismak demek kolaya kacip ayrilayim bunumu cekecem. Demek degil. Evet ezildim, yiprandim, delirdim, anlatilmayacak derecede zedelendim ama pes etmek istemedim Rabbime sigindim. Bu adamin kalbine vicdan, sevgi, saygi ver dedim halada olmus sayilmaz ama o kadina cocugumuzu soylemesi onun defolmasi bile benim icin duzelmemize isaret.

Bu benim ikinci evliligim, ilkinde asla boyle seyler yasamadim ve kendi ezdormemek icin bana kpr kutuk asok olan birini terk ettim kumar oynuyor diye. Ama bu bon beterini yapti, terk edemedim savasmak istedim
(4 puan) tarafından
Kolaya kaçmak değildir bu sizin gururunuzla oynamaya hakkı yok imkanınız varsa alın çocuğunuzu kendinize yeni hayat kurun
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Canım peki güvenebiliyor musun eşine?? Kadınla konuştu gitti diyosun hem eşinin hala gorusmesine izin veriyosun. Belki bi oynudur gitti deyip kandirip hala devam ederse
0 oy
(964 puan) tarafından
Ve sen o adamla hala evli miisn pesss 2.bgelirse hic kizma esine valla 
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Sen yurt dışında mıydın 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Bunlari bile bile nasil dayandin:(
0 oy
tarafından
Sakamisin gerçek mi bu yazdıkların sen bunlarimi dert ediyon????
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Sen neden böyle bi adamın hayatindasin hala anlamiyorum niye kabullendin ki ?? Sanki eşinden değil de arkadaşından bahsediyor gibi onun gittiğini kabullenemedi diyosun o adamla aynı yatağa nasıl giriyorsun 
0 oy
tarafından
Iyice sacmaladiniz ya
0 oy
tarafından
Bu ney şaka felan mı?
0 oy
tarafından
Büyük sözüme tovbe ama ben kaldıramam bu kadar geniş değilim. Midesiz değilim birak ayni evde yaşamayı yanında bile oturmam.
0 oy
(299 puan) tarafından
ne yazmamızı bekliyorsun bacım allah mutlu mesut etsin mi diyelim . yoksa allah sana akıl fikir versin mi 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Peki sen o adama nasıl kadınlık yapacaksın yüzüne bakacaksın nasıl alıyor miden ? Yargılamak için sormuyorum merak ettim 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 782 göst.
4 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Aaayys (406 puan) tarafından soruldu

379,652 soru

11,364,787 cevap

34,841 kullanıcı

...