0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Kızlar ben daha yaz temizliği yapmadım ama battaniye yorgan falan onların hepsini yıkadım canlar yerler koltuk hali falan duruyor 35. Haftama girecem birkaç gün sonra ailelerden de uzağım yardım edecek kimse yok eşim yardımcı olacak biraz ağırlaşmaya da başladım sizce temizliğimi yapmaya başlayayım mı önümüzde ki haftalar da daha zor olacak gibi duruyor hem bebişin ne zaman geleceği de belli değil Bi bakarsın 37de falan gelir annemle kayınvalidem gelecekler onların da ikisi de rahatsız onlara da yaptırmak istemiyorum birşey 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yap canım yavaş yavaş ağırlaşınca zor olur 
(32 puan) tarafından
Ya demi canım ilk gebeliğim ileri ki haftalar da nasıl olacağımı bilmiyorum başlayayım en iyisi teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(2,458 puan) tarafından
Rahatsizlarsa niye geliyorlar canım
(32 puan) tarafından
Yani rahatsız derken bana bakarlar da öyle ağır temizlik falan yaptırmak istemiyorum daha doğrusu kendim yapmak istiyorum canım
(2,458 puan) tarafından
O zaman sen şimdiden başla canım erken doğum olur mazallah bişey olur geç kalmazsın. En azından şimdi derin temizlik yaparsın sonra normal temizlik yaparsın doğuma yakın
(32 puan) tarafından
Tamam canım doğru söylüyorsun teşekkür ederim
0 oy
(66 puan) tarafından
Bence onlarla beraber yap kendini yorma,ya da tek tek her gün bir yeri..Ama erteleme agirlasiyorsun :)
0 oy
tarafından
Temizlik dediğin nedir ki csnm bal gibi yaparsın yavaş yavaş içine de siner ama ağır kaldırma yükseğe uzanma ani hareketlerden kaçın bi odayı bir günde de bitirsen kendini yorma :)

İlgili bir soru bulunamadı

397,210 soru

11,880,294 cevap

35,995 kullanıcı

...