0 oy
52 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Kızlar annemlerin evinde neme bağlı küçük küçük böcekler varmış yerde toz gibi kucucukmus.temizlediler evi dipbucak yine çıkmış .evi ilaclatacaklarmis bu ilaç koltuklara herşeye sıkılıyomus havalandıktan sonra temizlemeye bile gerek yok demişler ama ben çok evhamliyim onlar için çok tedirgin oluyorum böyle bişey yaptıran varmı evine

2 Cevaplar

0 oy
(2,493 puan) tarafından
Biz her sene ilaçlatırız. Yerlere sıkar ilaçtan kurumasını bekleriz. Üç gün vileda yapmam.
(71 puan) tarafından
Bir zararı olmuyor mu bunlar heryere sikalim demişler ama
(2,493 puan) tarafından
Tulumbalar oluyor ya adam onunla sıkıyor resmen. Buzdolabı da dahil bütün dolaplara jel sıkıyor. Sonra o tulumbayla halıları az biraz kaldırıyorum her yere sıkıyor. Aynı ilaçsa tabii
(71 puan) tarafından
Bilmiyorum ki hiç zararı yok demiş 7 8 saat dursun sonra havalansin geçin oturun temizliğe gerek yok bile demişler bebeğimin eşyaları da orda inada tedirgin oldum kalsın ondada biseyler varsa gider demişler aman ne bileyim herşeye telaş yapıyorum ben
(2,493 puan) tarafından
Ben hiçbir şeyi kaldırmam kurumasını beklerim. Üç gün geçer viledamı yaparım bitti işte
(71 puan) tarafından
Teşekkürler inşallah onlarınkide iyi olur
-Reklam-
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Kardeşimin evini ilaçlatmıştık. Oğlum küçüktü ben de hamileydim.  Havalandırmaya bile gerek yok demişlerdi ama biz dışarı çıktık o gün. Tedbir olsun diye kardeşim  havalandırdı sonra girdim ben eve. Bebeğim olduğu için temizlik yapmıştım zaman emekliyor diye
(71 puan) tarafından
Bende bebeğimin eşyaları orda diyede çok telaş yaptım .annemlere de havalansin yeter demişler esyalarada mi sıktılar acaba

İlgili bir soru bulunamadı

379,832 soru

11,370,058 cevap

34,853 kullanıcı

...