0 oy
195 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Merhaba hanımlar baby plus rocket baston bebek arabası almayı düşünüyorum kullanan varsa dezavantajları ne ise söyleyebilir mi? Hamileyim 0 aydan itibaren kullanmak istiyorum tamamen yatması hoşuma gitti ama biraz dar gibi geldi. Ayrıca sürüşü nasıl rahat sürülüyor mu? Ben başka bir marka almıştım kızım için  net üzerinden ama yorumlara aldanarak almıştım hiç memnun kalmadım sürüşü çok kötüydü sattım değerli yorumlarınıza ihtiyacım var :) şimdiden teşekkür ederim 

3 Cevaplar

0 oy
(10,097 puan) tarafından
Ben kullaniyorum şuan. Dayimlarindi kizlarina kullandilar benimki 9aylik şuan bana verdiler travel benimki diye. Isimi goruyo yani. Ama kqymak gibi gitmiyo yani
(12 puan) tarafından
Öyle mi ben çok rahat sürülen istiyorum ama öyle ise biraz daha düşüneyim :/
(10,097 puan) tarafından
Bastan tabiki guzel gidiyordu canim her bebek arabasi gibi :) ama 2yil falan onlar kullandi e dogal olarak biraz yipraniyor. Ben ebebekte calisiyordum aslinda guzel araba. Ama dedigim gibi zqmanla hepsinde yipranma payi oluyor
(12 puan) tarafından
O zaman güzel bir yorum alabileceğimi düşünüyorum sizden :) ebebek markası o araba sanırım. Ablamın sıradan bir baston arabası var o kadar hafif ve güzel sürülüyor ki aynısı piyasada yok şu an onunla kıyaslayınca onun kadar olmasa da rahat gibi geldi ama yük binince nasıl olur bilmiyorum
(10,097 puan) tarafından
Yani şöyle soyliyim canim fiyatina gore performansi iyi aslinda. Garantisi bitmeden arada bakima gondermek lazim. O zaman daha uzun kullanirsin. Birde kullanimada bagli. Bunu biraz hor kullanmislar
(12 puan) tarafından
Anladım yorumunuz için çok teşekkür ederim :)
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Baby plus taxi baston aldım ben tam yatarlı yenidoğana da uygun memnunum e bebekten aldım. Şimdi büyüdüğü için tam oturmalı kullanıyorum tabi, diğerini uzun yola falan giderken içinde yatırıp uyutmak için kullanıyorum 
(12 puan) tarafından
Taxi olanı da araştırdım ama şikayet çok gelmiş ondan yana, bende son aldığımdan memnun kalamadığım için açıkçası bir tane bile olumsuz yorum varsa yanaşamıyorum artık :/
(25,224 puan) tarafından
Doğrudur canım ben çok memnun kaldım özellikle tentesinde file olması oğlum bizi ordan görebiliyo. Yatma pozisyonu çok rahat oturma ayarı da öyle. Ben tek başıma oğlumu içine koyup taşıyamadıgım için daha da hafif bir baston aldım bizim evin sokağı baya bi merdivenli taşımak sıkıntı oluyordu p yüzden yoksa çok memnunum
(12 puan) tarafından
Anladım benim de rocket düşünme nedenim tamamen düz olabilmesi, her baston arabası tamamen düz olmaz eğilimli oluyorlar ama çok rahat sürülmesi de önemli benim için :)
0 oy
(2,130 puan) tarafından
Baston araba aldim baby bseydi adi suan hatirlamiyorum ama hic memnun kalmadim dagildi gtti 300 liraya almistik 3 ay kullanamadim bile suan baska araba aldim cok guzel rahat yolda gidisi falan biraz buyuk ama olsun tavsiye etmem baston araba
(12 puan) tarafından
Canım benim ilk çocuğum da ailem hediye etmişti normal araba ama ağırlığından dolayı yukarı çıkar indir olduğu için zorlanıyordum sattım baston aldım ama görmeden net üzerinden yorumlara bakarak almıştım ondan da memnun kalmadım şimdi ikinci çocuk için pişman olmayacağım bir araba almak istiyorum ama tercihim baston dan yana :)
(2,130 puan) tarafından
Bende hafif kullanisli diye almistim gorerek ama valla dagildi gtti senin tercihin tabi
(12 puan) tarafından
Kalitesi ile alakalı olabilir çevremde baston kullanan var pek öyle şikayetler duymadım :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 56 göst.
6 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Haniye_Irmak (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
29 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
27 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.