0 oy
301 göst.
Diğer kategorisinde (149 puan) tarafından
18 Mayıs ta normal doğum yaptım kizlar sonra korktuğum için bı kaç gün büyük tuvalet ihtiyacını gideremedim yavaş yavaş yapmaya başladım şuan yaptığımda ise canım çok acıyor ve kan geldi pecetede gördüm bagsur mu bu tuvalete gitmeye korkuyorum kendi kendine geçer mi ne yapmaliyim

9 Cevaplar

0 oy
(56 puan) tarafından
Onu anlamak için hastaneye gitmelisin canm doğumda yırtık oluyor diyor doktorlar utanma ayrıca bu gayet normal bisey
(149 puan) tarafından
Hastanede oraya bakıp mi anliyorlar
(56 puan) tarafından
Evet canm doktor muayene ediyor
(149 puan) tarafından
Ya 10 gündde düşse dikişim daha fazla ilerlermi acaba
-Reklam-
0 oy
(119,168 puan) tarafından
buyuk ihtimal basur olmussun kendi kendine gecmez eczaneden cremini aldir
0 oy
(457 puan) tarafından
Bence de git canım ilerledikçe acısı çok oluyor bendede öyle oldu.afedersin meme bile çıktı
(149 puan) tarafından
Bende daha fazla ilerleyip kötü olmasından korkuyorum hastanede bakarlarsa diye de utanıyorum açıkçası daha dikişlerim düşmedi düşsün temizlik yapıp gideyim diyorum bu seferde çok ilerlermi
(457 puan) tarafından
Canım doğum yapalı 1 ay olmuştu dikişlerin daha duruyordu.artik dayanamadım .hep ağlıyordum . kuaföre gidip .ağda yaptım ondan sonra direk hastaneye.cok utanıyordum ama artık dayanamıyordum.dr baktı ve Dr'um erkekti.ilaclarimi kullandığım ilk gün etkisini gösterdi .. sen de doktora gidene kadar duplac diye bir şurup var onu kullan canım rahat çıkarsın tuvalete. Emzirirken kullanabilirsin hiçbir zararı yok doktorum o zaman bana bunu vermişti
0 oy
(451 puan) tarafından
Basur canim heralde ben 10 aydi cekiyorum :/ doktora gitmeyede cekiniyorum napcam bu aciyla bilmiyorum 
(149 puan) tarafından
Bende doktora gitmeye çekiniyorum işte dikişim düşsün öyle gideyim diyorum oda bir 10 gün sürse iyice ilerlermi
0 oy
(7,887 puan) tarafından
Evet basur malesef kabız olmamaya çalış hoşaf felan iç ben de 7 aylık hamileyim hamilelik de daha da ilerledi  5 ayda başladı şuan hala çekiyorum benim ki şişiyor bide inmiyor uzun bi süre napcam bilmiyorum normal doğum da yapmicam sanırm bu gidisle
0 oy
tarafından
İhmal etme kuzum meme yapar çok zorlanırsın ilerlerse mahfeder seni 
(149 puan) tarafından
Allah'ım ya korkunç aciyo zaten şuan oturup kalkarken problem yok ama
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kuzum eşini yolla eczaneye Anestol krem alsın oraya sür cok rahatlarsın.Ben o kremle bulmuştum çareyi. Bu arada mutlaka doktora git.
(149 puan) tarafından
Eşim askerde malesef kendim de alabilirim aslında ama korkuyorum doktora da gitmeye
(4,668 puan) tarafından
Doktor çoğu zaman bakmıyor bile kanama olan yere. Doğumdan sonra normal bi durum olduğu için ama işe yarayacak ilaçlar veriyor. O yüzden gitmelisin.
0 oy
tarafından
Yırtılma olmuştur büyk ihtimal onu ilerlemeden önlemini alman gerekişyo öncelikle kabızlık sorunun için zeytinyağlı incit kürğ öneririm eczaneden anestol krem al ve kullan ayrıyetten çobançantası otunu üç dört tutam kadar 2 br suda kaynat bi şişeye koy her wc cıktıgında pamukla pansuman yap Allah acil şifalar versin .
0 oy
(37 puan) tarafından
Merhaba sorunuzu gördüm bende doğum yaptıktan sonra tuvalete her gittiğimde bu şekilde oluyor Bi ara baya kanadı siz doktora gittiniz mi ben gitmedim daha bide hangi bölüme gittiniz 
(149 puan) tarafından
Ya bende daha gitmedim ama yavaş yavaş iyileşmeye başladı hala açıyor ama ilk başta çok fazla kanıyordu ama sürekli meyve yedim özellikle erik kabız olmamaya çalış aciyor ama geçiyo yavaş yavaş

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 430 göst.
4 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Esra1212 (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 610 göst.
11 Mart 2020 Diğer kategorisinde ✔DelininBiri ✔ (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 334 göst.
8 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 511 göst.
30 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Magic mom (659 puan) tarafından soruldu

378,421 soru

11,326,994 cevap

34,780 kullanıcı

...