0 oy
227 göst.
Aile kategorisinde (221 puan) tarafından
Kizlar anemler resmen bı seneye yakın u.yuz olmuşlar en son da bnd gitim 4 gün kaldım u.yuz olduk ailecek şimdi atlattık  biz ama anemlerde hala var azaldı diyo neyse bnd kaç aydır göremedim özledim gitmek istiyorum sabah gitip akşam gelcem acaba hemen bulasirmi yada n gibi tedbir alırım eşim gitme dioo şimdi eğer bulasirsa hastalık çabası eşim bisuru söylenir napabilirim n gibi tedbir alabilirim anemde dio kalırsan bulaşır gelip gitmele bişe olmuyor bna bı akıl verin gitmekde iştiyorum ama bulaşır diyede korkuyorum

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gitme bence kendini riske atma
(221 puan) tarafından
Öylede cnm kaç aydır bu ilet yüzünden gitmiyom dışarı çıktığımda yok ozledimde çocuklar resmen unutular anemleri  bnd çok kararsizim
-Reklam-
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Hic temas etmemeniz lazim nasıl olacak ki bebekte varsa illaki dokunacak vs, ozlem zor bilirim ama sağlıkta önemli 
(221 puan) tarafından
Bulasirmi acabami hemen ya
Bikere iki gün kalmıştım bişe olmadı sonra 4 gün kakdim bulasti
(2,211 puan) tarafından
Ortak olan hiç-bir malzemeyi kullanmamanız lazim havlu gibi bide yakın temas olmaması lazım onun dokunduğu yerlere dokunmamak gerek yani aşırı dikkat gerektiriyor
(221 puan) tarafından
Havluydu batabiyeydi onları alcam zatn cnm bida hep bahçede oturmayı düşünüyorum bakalım ins bulaşmaz
0 oy
(968 puan) tarafından

Piskolojim bozulmus basligi gorunce kayinvalide gondermiyo falan sandim :)) canim annemlerde gecirdi bana gecmedi ortamda bulunmak degilde dokunulan seylerle geciyor bence ablam annemin tisortunu giymisti ablamda oldu sonra dedikki uyuzzz diye bsey var

(221 puan) tarafından
Aynen cnm o 4 günlük süreçte bnm penyem orda kalmıştı onu giydim belki de oyuzden oldu
0 oy
tarafından
Git git yine **** ol cik
(221 puan) tarafından
Sizin yorumlarınız neden hep böyle
Geçende denk geldim biri bişe sormuştu kocasıyla ilgiliydi yardirdiniz resmsn
tarafından
Yine u.yuz olsun demem size neden.batti sizce gitmeli mi?? Siz tasvip mi ediyorsunuz
(221 puan) tarafından
Merhaba bn postu açan kişiyim günaydin
Bnd soruyorum bı tecrübeli varmı aramizda bı tedbiri varmı diye akıl almaya geldim  güzel usluplarla ama
tarafından
Üslupta ne var diyorum uy uz çok.kotu birsey hazır iyilesmsissiniz gittiğinizde tekrar yakalanacaksiniz.. neyse siz bilirsiniz haklısınız banane
(221 puan) tarafından
İşte böylede soylebilirdin cnm birbirimzi tanımıyoruz daha dikatli konuşmalıyız bence
0 oy
tarafından
**** normalde 10 15 güne geçiyo canım doktora gtmediler mi 1 senedir uyu.z olmaları normal gelmedi bna gittilerse de bidha gtsinler doktora o kadar uzun sürmez. Ve bence gitme bile bile huzurun kaçmasın aynı ortamda olacaksın sonuçta illaki kaparsın. Bahçesi flan varsa bahçede uzak mesafeden görüşebilirsin belki öyle olur
(1,137 puan) tarafından
10 15 güne geçiyor mu ya uy.uz olmadınız ya da olan kimse yok ben 7 ayda anca kurtuldum bana da kuzenimden bulaşmış oda 5 ay sonra anca kurtulmuş 10 15 güne geçmiyor malesef
tarafından
Ben olmadım ama teyzem oldu 15 güne iyileşti canım ordan bliyorum hangi Dr A gtti ne yaptı bilgim yok ama iyileşmişti 15 güne
0 oy
(1,137 puan) tarafından
**** hastalığını 7 ay çekmiş bir insan olarak asla ve asla ve asla ve asla ve asla gitme derim 
0 oy
(85 puan) tarafından
Kesinlikle gitmeyin. Hemen bulaşır ve çocuğunuza bulaşırsa perişan olursunuz. Kimyasal kullanmak bebeklerde riskli. Yazık yavrucağa
(1,137 puan) tarafından
Ben neler çektim 2 aylık bebeğime bulaşmış 2 kere hastaneye gittim.hem isilik dediler biri özel biri devler meğer oğluma benden uy.uz hastalığı bulaşmış yavrum neler çekmiştir kurban olduğum babasıyla ben cehennemi yaşadık gibi birşeydi yavrum da bizim çekimlerimizi çekti o günler aklıma geldikçe deliriyorum yemin ederim
0 oy
tarafından
**** hemen bulasan bir hastalik canim kendini riske atma
0 oy
tarafından

Bunu bile bile gitmek istemende ayri bi dava ;)

(221 puan) tarafından
Ama cnm kaç aydır gitmiyom nolcak böyle

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 481 göst.
11 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 147 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 559 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu