0 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Kızlar sokak hayvanları hastayım aşığım heleki kedilere onlardada var diyolar toksoplazma doğru mu etrafim yavru kedi dolu bı kackere tedbirli sevdim ama dayanamıyorum kiyamiyorum onlara elimi ağzıma falan götürmeden sevdikten sonra temizlesem genede geciyomu bu bakteriler

4 Cevaplar

0 oy
(1,782 puan) tarafından
Canım bende ****** çok severim oral fekal yolla bulaşır ama şimdi bişey olma desem içim rahat etmez sen güzelce besle ama elleme hiç o riske girme derim
(1,782 puan) tarafından
Ha y van yazdım sansürlenmiş :D
(1,037 puan) tarafından
(•‿•)neden oyke bişey yaptiki olsunnkuzum doğru diyosun canm ya riske girmiyim dayanamıyorum onlara ama evladım daha onemli
-Reklam-
0 oy
(561 puan) tarafından
Hay.vanlardan geciyor canim ozellikle sokak hay.vanlarina dokun sev ama öpüp koklama. Ellerinide sevdikten hemen sonra bol köpükle yika
0 oy
(1,208 puan) tarafından
Onlara kıyamıyorum diye yavruna zarar vermektense biraz sabret doğunca rahat rahat sev. Valla nerden nasıl gelir bilemezsin ömür boyu pişman olacağına 
0 oy
(3,466 puan) tarafından
Evde 3 kedi besliyorum, haliyle dışarda ki kedileri de beslemek istiyorum ve besliyorum, ve tabikiiii içime soka soka seviyorum, bir sürü doktora sordum, ve YouTubedan doktorları da dinledim, ve hepsinin bana dediği şey yediğin yesillikten bulaşma ihtimali çok yüksek kedilerden kolay kolay bulaşmaz, yani ben bu yüzden vazgeçemem, bazıları diyo yok yavrun için kedilerden vazgeç falan ama hemen mesafe koyuyorum, çünkü anlıyorum ki onlarda ki ****** sevgisi yok gibi bişey. Gerçekten hayva.n seven onları da çocuğu gibi gördüğü için vazgeçemez 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 41 göst.
29 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde eskiprofl (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
21 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Maztmazell (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
13 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,350 soru

11,855,987 cevap