0 oy
1,739 göst.
Aile kategorisinde tarafından

arkadaslar merhaba ben evlenmeden once facebook istgram hepsini kullaniyordum. sonra wvlendikten bi kac ay sonra kapattim. ama smdi yeniden hamileyim ve evden cikamiycam artik esime dedim ki hayatim ben evde olucam canm cok sikilcak feys acayim onunla oyalanirim sifresini sende bilirsin telefonmda surekli acik isten gelince sende girwrsin ortak hesapda acabiliriz maksatim sadece sklmamak oyalanacak bisey olsun dedim. hayir ben karsiyim oyle srylere evlenmeden oncede kullanmiyordum kullanmani da istemiyorum. sevmem oyle seyleri sana guvwnmedigimden degil sadece istemiyorum sevmem pislik insan cok olur evli olmana ragmen sarkmaya calisirlar falan dedi. neyse ben dinlemedim actim kendi gozuyle gorsun diye sadece arkadaslarimizi akrabalarimizi ekledim evli yaptim falan geldi gordu cildirdi beni maf etme lutfen cok karisyim dedi. 2 gun acik kaldi beni zorlamadi kapat diye ama resmen trip atti bana konusmadi kafasinda 2 tel bile beyazladi yani dondurdum ama kullanmak istiyorum nasil ikna edebilirim esimi? 

25 Cevaplar

0 oy
(164 puan) tarafından

Canım bence de eşini dinle ve ikna etmeye çalışma. Biz nişanlıyken eşim çok konuştu benimle kapatayım diye ama kapatmamıştım facebook eşimle tanışmadan önce silmiştim ama instagram kullanıyordum. İçten içe vicdanen rahatsızdım aslında ama kapatamıyordum birtürlü en son düğünümüze 2 ay filan vardı eşimle kavga ettik öyle sinirimden kapattım :D iyiki de kapatmışım vakit kaybından başka bişey değil. Kitap okuyabilirsin kuran okuyabilirsin, çok sıkılırsan da bebek gelişimiyle yada süsü püsüyle ilgili videolar izleyebilirsin zaten gün nasıl geçiyo insan anlamıyo. Sosyal medya için eşinin canını sıkma bence ama yine de sen bilirsin. 

tarafından
kararimi verdim ztn canm tamam acmiycam. :) kuranimi hep okurum ztn Allahim kabul etsin ama gozum agrizali pekde okuyamiyorum
(164 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım ama kuran göze şifadır. Komşumuz 65 yaşnda bir ayda birkaç hatimbirden yaptı gece gündüz kuran okuyodu 1 ay sonra gözlüklerini çıkardı biliyo musun gözleri düzeldi :)
tarafından
rabbimin hikmetinden sual olunmaz iste bacim
-Reklam-
0 oy
(929 puan) tarafından

Kullanma canım. Benimde eşiminde evlenmeden önce face instagram twitter hepsi vardı ama evlendik kapattık kafamız o kadar rahatki çünkü bana yanlışlıkla biri yazsa yada eşime ikimizde anlayışlı insanlar değiliz kıyamet kopar :) belliki eşinde sevmiyo açma sende 

tarafından
acmiycam ztn canm kanaata vardim :)
0 oy
(21 puan) tarafından
Evinin huzurundan onemlimi cnm kulanma demis kulanma sende kendini oyalicak baska seylerde bulabilirsin facede ne kadar oyalana bilirsin ki empati yap istemedigin biseyi esin yapsa ne yaparsin 
0 oy
tarafından
kullanma canım bende bağımlısı gibiydim eşimi tanıdığım  gün sildim herşeyi eşim de sildi şimdi sadece whtsap  kullanıyoruz ikimizde
–1 oy
tarafından

Face yi eşinin adına ac eşini resmini koy  sen kullan . ...Bu şekilde söyle 

tarafından
onuda kabul etmiyor ben kullanmam ztn sevmem diyor

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 438 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
48 cevap 808 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (181 puan) tarafından soruldu