0 oy
438 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Pek sevmiyor esim açım diyorum yok diyor ablamın fake hesabı vardı inu kullanıyorum arada ona bile kızıyor ya nasıl ikna ederim ben bu adamı 

16 Cevaplar

+1 oy
(4,651 puan) tarafından
Kusura bakmayın da bunlar bir bana mı saçma geliyor. İnstagram Twitter kullanıyorum.  20 senedir neredeyse. Twitterda çok bakmam ama. WhatsApp zaten eşimle konuşmak dışında ondan da iletişim kuruyoruz komik ya da.bilgi içeren bisey gördüğümüzde birbirimize gönderiyoruz.  Ailemle WhatsApp grubumuz var eski arkadaşlarımla var. 
-Reklam-
0 oy
(8,778 puan) tarafından
Kendisinin var mi
(8,778 puan) tarafından
Bu kadarda ketum olmasaymis bana soykeseydi yada doktorun bana söylemesine musade etseydi başka Bi çözüm bulurduk belki işler bu seviyeye gelmezdi
(1,937 puan) tarafından
Yani söylediklerini sonuna kadar haklısın canım da işte seni o kadar çok seviyormuş ki senden ayrı kalmayı göze almış yine de hastalığını öğrenip üzülmeni istememiş
(8,778 puan) tarafından
Olan oldu artık belki böyle Bi sınavdan geçmemiz gerekiyordu
(1,937 puan) tarafından
Aynen öyle canım evliliğiniz bir level daha atladı daha da güçlendi Rabb'im bir daha yaşamayı nasip etmesin her daim mutlu etsin
(8,778 puan) tarafından
Amin cnm insallah cümlemize
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Açma insanın çok vaktini çalıyor ben yeni sildim Instagram i başa bela
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Aynı benim eşim benimkininde yok ne gerek var diyor senin eşinin var mı 
tarafından
Yok eşimin de yok canım
(1,937 puan) tarafından
Dur bakayım sana ne diyecekler belki benimkini ikna edecek bir şey bulurum ne söylesem ne gerek var WhatsApp herşeye yetiyor diyor
tarafından
Aynı benimki gibi düşünüyor oda valla
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Bence hiç açma vaktini çok alır alışkanlık yapar
tarafından
Ne bilim yaa
0 oy
(3,221 puan) tarafından
Açıp ne yapacaksın ki istemiyorsa vardır bi bildiği. Bizim de yok misal bişey kaybettiğimiz de yok yani 
0 oy
(48,529 puan) tarafından
kiziyorsa hic zorlama biri yazar bişey görür sen kötü olursun
0 oy
tarafından
Bende snap istiyorum sirf filtreler icin:)) yok. Diuor
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Benim eşimde izin vermiyor önceden bişey demezdi şimdi izin vermiyor kulanmiuorum bende onunkide yok o yüzden sıkıntı yapmıyorum ayricq başa bela ya 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Dertsiz başına dert mi arıyorsun ki
0 oy
(2,854 puan) tarafından
Gereksiz bence

Hiç bulaşma

Eşin haklı 
0 oy
(5,727 puan) tarafından
Bazen diyorum keşke hiç bulaşmasaydım. Resmen illet oldu bu sosyal medya ama bir yandan güncel olayları takip etme vs insanlarla iletişim halinde olmak da iyi oluyor. 
0 oy
tarafından
Benimde eşim izin vermiyordu sonra ne oldu izin verdi oda açtı birlikte açtık ben indirim fln takip ediyorum kendisi video izliyor
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Bunun icin esinden izin mi istiyosun 
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm esiminde benimde vardım eşime dedim sen kapat ben bazen kıskanıyorum dedim tamam birtanem sen yeterki rahat et dedi kapattı benimki açık hiç bir sekildede kısıtlamak resim paylaşırım birşey demez 
0 oy
(6,247 puan) tarafından
Sosyal medyayı gereksiz buluyorum ben ama WhatsApp gerekli onuda mı kullanmıyorsun ? 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,745 göst.
31 Aralık 2018 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 336 göst.
+1 oy
48 cevap 816 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (181 puan) tarafından soruldu

378,391 soru

11,326,065 cevap

34,778 kullanıcı