0 oy
250 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (9 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba hanımlar benim bi isteğim vardı beni yanlış anlamayın borç olarak da olabilir eşim şuanda işten cikarıldı bebeğimin maması ve bezi için bana destek cıka bilirmisiz cimere valiliğe her yere başvurdum daha cevap gelmedi nolmalde böyle bişi yapmam utana sıkıla diyorum ama gay bu bi kere vurdu tokatını
notu ile kapatıldı: Üzgünüm yasak post

3 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Burdanj çoğu kişiye hayat vurmuş canım Allah yardımcın olsun
(9 puan) tarafından
Sağol kardesim
-Reklam-
+1 oy
(1,244 puan) tarafından
Burdakilerin çoğu dört dörtlük yaşamıyor.  Ama kimsede böyle yardımlar istemiyor. Muhakkak aileleriniz eş dost akrabanız vs vardır yardım edecek. En son istenibilecek  yer burası 
(9 puan) tarafından
Zaten en son çaredeyim eşimin ailesi destek çıkmıyor benim aile bi yere ladar kardesim epilepsi hastası onlarda darda bu aya kadar hep onlar alıyordu
0 oy
(549 puan) tarafından
Babaanne dede amneanne amca dayı kimse yokmu ki illaki vardır konu komşu fln Allah yardımcın olsun ne diyim bende ilk bebeğimde çok yokluk çektim elimdeki yüzüğümu fln sattım illaki satılacak birşeyin vardır diye düşünüyorum 
(9 puan) tarafından
Şuanda altınım fln hiç biseyim allah razı olsun kaynanam aldi hepsini bi elimizde telefon var onuda eşim satcak başka ne araba ne ev var borç için arabayıda sattı
(549 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ne diyim bende çok yokluk çektim bezini sütünü alamadım borç harc alıp aldık mecbur Allah yardımcın olsun diğer postta yazmıştım Instagram'da var sayfalar bez fln alıyorlar oraya bak bı
(9 puan) tarafından
Yazdım zaten sağolun teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,624 göst.
7 Nisan 2020 Aile kategorisinde Esra22 (203 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 476 göst.
26 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Mavi kelebek (622 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 818 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde SMelek (31 puan) tarafından soruldu