0 oy
483 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
2senelik evliyim 15 aylik oğlum var. gorumcem çalışmaya başladı biyer de 2ay kadar oldu. Kayinvalidem o gunden beri ortaya laf atiyor tek kisi olmaz tek maas yetmez diye esim 5bin lira maas alıyor altimizda 450 bin liralık Arabamiz var ben cok tutumluyum ıvıra zivira para harcamam. Bu huyumu biliyor bu konu da cok tebrik eder beni herkese met eder. Gecen babami aramis is buluver kıza calissin bak gorumcesi çalışıyor vs demiş babama onun kizinin kocasi 15 bin lira maas alıyor kaynanasi alt katında kizi 4 yaşında buyuk benim cocugum daha emiyo. Beni kiziyla bi tutuyo gorumcem dedi bana biktim cocuk bakmaktan sıkıldım onun amaci yiyip icip gezmek bunuda iyi biliyor evlendiğinden beri tek kap yemem yapmamis insan.  O kadar morelim bozuluyor ki calis diye baski yapmasından. Esim aramis soylemis esimede demis ben oyle demedim bubarada babam beyin cerrahi demiski hastaneden bi is bul sen emekli olmadan sıkılırsa falan cok bunaldi bu aralar dedim diyo esimde inanmış kapatin konuyu diyo her geldigimde is muhabbeti konu babama kadar ulaşmış 

18 Cevaplar

0 oy
(3 puan) tarafından

En İyi Cevap
Çalışmak istesem çalışırım ama eşim isten gelecek ben gidicem ben gelicem o gidicek ne anladim bu isten.
-Reklam-
+2 oy
(1,850 puan) tarafından

Tamam canim allah gözünüzü doyursun:D

(3 puan) tarafından
Ne kadar fesatsin
(1,850 puan) tarafından
Yav sana demedim sen bunu kaynana diyceksin allah gözünüzü doyursun diye hahaha :)))
(3 puan) tarafından
Fesat olan benmisim yanlis anlamisim kiz sjsj
(1,850 puan) tarafından
Hahahaa :)) kuzum benim aciklayici yazmamisim ondan ;))
+1 oy
(8,965 puan) tarafından

Babana söyle kaynanana başka beyin nakletsin:)))

Aman kız he de geç takılma çocuğunla ilgilen çalışıp eve vakit ayır çocuk o bu eşinle sana da zor olur durumun iyiymiş sukur
(3 puan) tarafından
Oglum zaten benden baska kimsede durmaz
+1 oy
tarafından
Neden bilmiyorum ben senin mesleğini merak ettim cnm
(1 puan) tarafından
Söylersem fazla acik ederim galiba :)
tarafından
Hahah anladm ben pek kimseyi tanımıyorum burada ama senin tanıdıklarım seni tanıyanlar varsa söyleme :))
(1 puan) tarafından
Olmaz olurmu cok :)
0 oy
tarafından
Benim babam olsa verirdi ağzının payını o na neymiş 
(3 puan) tarafından
Babamin isi basindan askin ugrasmaz bile :(
0 oy
(916 puan) tarafından
Nedir bu kadınlara yapılan baskı ya çalışsan çalışma diye baskı olur çalışmasan çalış diye çok garip 
(3 puan) tarafından
Of of morelim cok bozuk
(916 puan) tarafından
Eşin ne diyor peki bu çalışma işine
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ayyu kaynanann derdi nee rahat edememen galiba bu arada esin ne dior o onemli
(3 puan) tarafından
Aradi annesini yalan söylüyor ben demedim oyle yanlis anlasildi diyo oda inanmış ama benide suclamiyor
0 oy
tarafından
Kariya bak la parayla bozmus kafayi tee allhim yaa
(3 puan) tarafından
Kendileri de cok zengindir oyle boyle deil ben anlamadim bu işi calissam bile asla baktirmam hasta zaten
tarafından
Hayir nedir yani ölmuycekmi saniyo bu kadin kendini pamuk yerine parami tikiycaklar buna acaba
0 oy
(48,494 puan) tarafından
o degilde babanin meslegi cok havali ☺️ kendisi calissin o zaman
(3 puan) tarafından
Cok zenginler masallahlari var takti bana her geldiginde milletten bana misilleme veriyor su calisiyo su boyle bilmem ne diye Allah doyursun gozunu
(48,494 puan) tarafından
kocam çalışmamı istemiyo de
(3 puan) tarafından
Biliyor hala kiyaslama yapıyor buna sinir oluyorum esimde inanıyor yaslidir oyle demek istememistir dedi onada kizdim :(
0 oy
(11 puan) tarafından
Baban beyin cerrahi mııııı wooowww peki seni neden meslek sahibi yapmamış 
(3 puan) tarafından
Mesleğim var zaten ama çalışmak istemiyorum
0 oy
tarafından
Bende ilk ise girdiğimde kadın kismisi çalışmaz gibi laflar ediyorlardı sonra ben ise girdim diye bu sefer de asla çalışmam çalıştırmam diyenler eltimi ise koymak için elinden geleni yaptılar sonra beni işten çıkarttılar ben iş bulamadım bana çalış tek maaş olmuyor demeye başladılar bende sizene kocamın parasını yiyorum yattığım yerden derdim
(3 puan) tarafından
Dönekler iste islerine nasil geliyorsa
tarafından
Aynen öyle şimdi tedavi görüyorum kronik rahatsızlığım var gelmişler bana çalış diyorlar ben ayakta zor duruyorken
0 oy
(1,837 puan) tarafından

Ben arabanın markasini merak ettim valla :D

Anam bu kadar para mezara gitmiyor kefenin cebi yok gözünü doyursun Rabbim sen nasıl istiyorsan öyle yaşa takma Allah hidayet versin kaynanana

(3 puan) tarafından
Amin inşallah sorma her geldiğinde missileme veriyor esim zaten is saatleri uyumsuz ben gitcem o gelcek olmaz o is
0 oy
tarafından
5 bin maaş 450 bin arabayla kaynanayla bir mi pturuyorsun işe evini ayirmaktan baslayabilirsin
(1 puan) tarafından
Hayir birlikte oturmuyoruz
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Benim kayınpeder de öyleydi bi ara. Bana sormuyor çalışmaya niyetin var mı diye. Gelmis cv hazırla diyor. Eşimde verdi ağzının payını. Eşim istemiyor çalışmamı gelmiş sen ona bakma boşver cv hazırla diyor. Kocamı değil onu dinleyecekmişim bak bak bak. 
(1 puan) tarafından
Eşimde annesine inandi oyle demek istememistir vs diye aylardir beynimin eti yiyor kadın
(3,034 puan) tarafından
Konuşurken ses kaydı al bi dahakine canım. Kaynananla yalnızken ses kaydını başlat. Anne sen böyle böyle demiştin tam olarak ne demek istedin diye sonra da eşine dinlet.
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kafamda deli sorular birincisi bir mi oturuyorsunuz.450 milyarlık arabam yatirim olsa hayatta çalışmam 5 bin Maasa yemedin mi hic birşey.calisip çalışmamak senin kararın başkası karat veremez buna isteyen çalışır istemeyen çalışmaz bir mesleğin vardır diye düşünüyorum yanilmiyorumdur inşallah.
(1 puan) tarafından
Meslegim var canım birlik oturmuyoruz evimiz ayri
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Babana söyle de hayrına o karıya beyin nakli yapsınlar 
(1 puan) tarafından
Haha evet
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ay bırak kimse seni zorla caliatiramz ki yani saçma sapan ona ne ki sanki ondn para istiyorsun yani saçmalığın daniskası takma sen çok istiyorsa o çalışın Allahim ya 
(1 puan) tarafından
Anlamiyorlar iste kendi kizi çalışıyor diye
(4,061 puan) tarafından
Kendı kzii çalışsin sana niye karışıyor ki ya yni
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Manyak mı ne bunlar Allah Allah çalışmak isteyen her şekil çalışır zorlamanın anlamı yok Allah gözlerini doyursun 
(1 puan) tarafından
Kendi kiziyla kiyasliyor aklinca

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 2,286 göst.
16 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gizlikiz (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 375 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hayalerva (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 945 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,669 puan) tarafından soruldu