+3 oy
208 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (160 puan) tarafından
tarafından yeniden açıldı

bu gece 6 aylık yeğenimin ilacına kavuşması için sembolik olarak yıldız satıyoruz. kampanyamız valilik izinlidir. desteklerinizi esirgemeyin lütfen

VALİLİK ONAYLI TL HESABI
ALICI: YILDIZ ALTUNTAŞ 
IBAN: TR65 0001 0001 8368 1500 6450 05
BANKA : ZİRAAT BANKASI
AÇIKLAMA: EYÜP ÇINARA CAN

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yaaa ama ben her böyle postaları görünce ağlıyorum dayanamıyorum keşke ama keşke elimden bir şey gelse yapardım Allahım sen bir yerden bi kapı aç da ben de bu yıldız çoğaltma işine gireyim 

Ahh yavrum ne de tatlıymış yaaaa kıyamam ben ona Allah kahretsin böyle adaletsizliği yaaa neden yardım edemiyorum neden
(160 puan) tarafından
çevrenize anlatıp sosyal medyalarınızda paylaşabilirsiniz çok mutlu oluruz
tarafından
Elimden geleni yaparım Allahım yardımcısı olsun
(160 puan) tarafından
allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(2,241 puan) tarafından
bu post altta kalmamali post uste ciksin
0 oy
tarafından
Bu gunki bebiş degilmi bu kuzum yardım ettik biz Rabbım şifa versin inşallah 
(160 puan) tarafından
evet canım bugün paylaştığım bebek :(
tarafından
O kadar tatlı o kadar masum bir yavru ki Rabbım annesine babasına bağışlasın  inşallah
(160 puan) tarafından
amin inşallah
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Rabbim sağlık şifa versin inşallah. Yarın eşime dicem bende.. vesile olduğun için sağol.
(160 puan) tarafından
allah razı olsuın
0 oy
tarafından

İçim biraz olsun rahat daha fazla olsa daha çok atardım gözümü bile kırpmadan hadi inşallah birikecek 

(160 puan) tarafından
allah razı olsun canım
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Post yukarı çık görmeyen arkadaşlar görsün
0 oy
tarafından
Post üste çıksın inşallah yardım eder herkes 
(160 puan) tarafından
maalesef bana özelden bu sitede böyle yardımlar istemeyin engelleriz sizi olarak geliyor. benim yeğenim ölümle burun buruna şuanda ve ben de sadece sesimi duyurmak istiyorum bunun için de bütün gerekli izinlerimiz var :(  burada her türlü sohbet muhabbet konusu varken benim yeğenimi kurtarmaya çalışmam suç sayıldı :(

yani post yukarı yazmam bile yasakmış :(
tarafından
Bunu kim söylüyor bilmiyorum ama yarın bigün başlarına bişey gelmeyeceklerinin garantisi mi var boş insan her zaman boş konuşur hiç takma onları sen sonuçta dilenmiyorsun burda yeğenin için çaba sarf ediyosun Rabbim şifa versin İnşaAllah benim de kızım down sendromlu inan ki onun için yapamayacağım hiç bişey yok gerekirse her yere böyle yardım çağrısında bulunurum ayıp bişey yok bunda canım boşver sen

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 841 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hasret_ (2,845 puan) tarafından soruldu
+3 oy
13 cevap 311 göst.
23 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Kitici (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 106 göst.
0 oy
23 cevap 313 göst.

379,991 soru