0 oy
556 göst.
Diğer kategorisinde (6,807 puan) tarafından
Yaa kizlar allah kimseye boyle baba nasip etmesin biktik valla annem 10 senedir calisiyor ilk basta yasli bi teyzeye bakti sonra 30 mt2 lik bi yerde bakkalcilik yapti kisin sogunda yazin sicagin altinda calisti ogrenci yurtlarinda sonra sogan secmeye temizlige her ise gitti bi tanesinden kocunmadi amaa bu babam olacak adam dogru duzgun bi ise giripte calismadi elinde bi araba vardi onuda gardasinin b.okuna yedi bitti benimde bi erkek kardesim var 13 yasindan beri calisie pazarlara el arabacilik yapmaya gider ordan aldigi parayla meyve alir gelirdi sonra okula giderdi okula giden cocuk babam alir bugun surda is var burda is var diye goturdu cocugu okuldan sogutmustu  kaynak yapiyolardi az gezmedi o gardasim cati baslarinda amaa ellerinde 5 kurus kalmadi babamin hep yedirdi bune bacim bu ne gardasim diyerek bitti simdi kardesim 20 yasinda sozlesmeli olarak askere gitti cok sukur

Amaa bu babam evde yatiyorda yatiyor annem ev aldi onu oduyor tek basina cabaliyor bu oyle elinde bi telefon instgram face bilmem ne or.usbulara mrb slm yazip oturuyo aksama kadar bi cay bi sigara bi telefon gecenlerde gitti 10 bin liraya kpltuk aldi ben oderim oderim diye neyse 1 taksidini odemis ee daha 13 ay var ne olacak acaba bugun de eve bankadan kredi karti odemesi gelmis 5 bin lira yattigi yerden sanki bankalar market mobilyaci bedava veriyomus gbi saga sola borc yapiyor birde konussun seni beni begenmez biktik artik bu adamdan deli cinler diyor ki saabah ara agzina geleni soyle kuserse kussun 

14 Cevaplar

+1 oy
(3,717 puan) tarafından
Canım annen neden boşanmıyor babandan
(6,807 puan) tarafından
Valla bosancam boyle giderse dusunmuyo degil ama iste ben el icine girdim basima kakarlar diye cekiniyor ama hicta umrumda degil bosansa bundan daha rahat eder aldigi 3000 lira maas 1350 taksidi var geri kalan 1000 lirasida faturasiydi olsun o kadar olmazda birde bosarsa ananemin maasinida alir yer icer yatar
(3,717 puan) tarafından
Aynen öyle yaa hayırsız bi adamsa karı yok zaten zararı da olmasın bari hemde ayıp mı günah mı kime ne kalmış bu devirde kimin ne olacağı belli değil. El ne dicek diye çekmiş zaten bu zamana kadar hiç düşünmesin valla koysun kapıya sen yuvanı kurmuşsun kardeşin mesleğini almış eline hiç çekmesin valla derdini
(6,807 puan) tarafından
Vala aynen oyle asalak gbi yasiyor arasam agzima geleni soylesem de rahatlasam
(3,717 puan) tarafından
Boşver kuzum sen ahını alma yine de annenin arkasında dur destek ol o annene de yeter
-Reklam-
+1 oy
(2,241 puan) tarafından
canim annen zaten kendi calisip kazaniyo ne diye hala babana katlaniyo bari kendi kazandigini kendi yer babana yedirmez
(6,807 puan) tarafından
Yedirmiyo ki 1 kurus olsun vermiyo kendi yiyecegini icecegini aliyo evde 14 yasinsa bi kardesim var onunla yer icer kaljarlar onune bi sofra koymaz
Demez ki bu kadin aksama kadar calisiyo ben evdeyim kalkiyim su bulasigi toplayim bi suprke tutayim demez dahada aksam annem gelince hazr bekler herseyi laf acilinca senin yemek kulturun yok bilemm ne diye anmme laf soyluyomus hayir yemek kulturu varda sana yok iste benim bildigim sofra isten gelene yorgun argin olana hazrlanir
(2,241 puan) tarafından
Allah yardim etsin canim ya.  cidden anlamiyorum ben erkek olsam esimin calismasina mutlu olurum ama bende calisiyorsam mutlu olurum beb evde yatacam esim caliscak hangi adamliga sigar. zaten evlilik iliskileri kalmamis canim iyice gormezdeb gelsin annen bakti bulasiyo yoluna baksin . benimde kaynanam calisiyo kayinbabam evde duruyo ama adam en azindan yardimci oluyor
(6,807 puan) tarafından
Bu onusa yapmiyor yan gelip aksama kadar yatiyor birde annem 3 te isten cikiyosa buda 2.30 da cikiyomus mesela annemden 1 veya 2 saat sonra geliyomus bak bak iste bende evde durmuyorum disardan geliyorum gbi yapuyomus saga sola borcu var valla bu haberimizin olduklari olmadiklarida daha bilemiyorum
0 oy
(12,788 puan) tarafından
Herseyi geçtim da anacığın çalışırken o.. selam yazması yüzüne bakmazdım.
(6,807 puan) tarafından
Annem zaten bakmiyor amaa bende aramam sormam kendi arar konusmak dahi istemuyorum konusunca kendini unutuyor bana sariyor yok kocan calisiypmus kac para aliyo laa sanane sen kendine baksana onun parasi var pulu var sen kendi basini kayir dicen diyemiyon iste
(12,788 puan) tarafından
Boş boş oturuyor aklına geliyordur bunlwr
Rabbım yardımcısı olsun annenin
(6,807 puan) tarafından
Yaa inan bir sacma harektleri var gormen lazim benim kocamin isi var bana diyo ki ona is bulcam falan zaten onun isi var yerinden edecek adami ayni kendi gbi edecek sonra omur boyu ben ugrascam
(12,788 puan) tarafından
Diğer yorumları da okudum da baban gerçekten çekilecek insan değil
Babamın teyzesinin kocası da böyleymiş kadın koydu kapının önüne adamı orada burada surundu kadın emekli oldu keyfi yerinde
0 oy
(118,994 puan) tarafından
Allah annene sabir versin
(6,807 puan) tarafından
Amin saol
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Allah yardımcısı olsun annenin ipler basta kopmuş annen calisip babandaki yükü alarak bi nevi babani bu hala getiren annen olmus armut pis ağzıma duş üzüldüm ya annen rahatlamak istiyorsa ayrilcak 
(6,807 puan) tarafından
Canim oyle diyosun annemde calismasa kim bakacakti bize kim gecindircekti evi
(4,665 puan) tarafından
Babami anlatsam var ya offff offgg olan biz evlatlara oluyor annem babam ayrı 4 sene olcak annem daha mutlu ve evde huzur var bir insan için en zor sey babanin yaşıyor olupta yok gibi olmasi
0 oy
(859 puan) tarafından
E koca baba değil bu kanserli hücre olmuş
(6,807 puan) tarafından
Valla aynn oyle bulastigina bulasiyo
0 oy
(427 puan) tarafından
Haydan gelen huya gidermis annen kadar asil bir kadina denk geldigine sukretsin insalar tam tersi kisiliklerle imtihan olurmus gercektende dgru bi soz sen arayip sylenden dans ne deyip bide senn kalbnni kiracak yani cok afedersinde mal belli ortada ne kardesin ne annen konusmuyr karsi cikmiyrsa degismeyecgnj bildikleri icndir hani
(6,807 puan) tarafından
Konusmaz olurlar mi kuzum neler soyluyo annem neler amaa yok adam alistigi icin hic umrunda bile degil
(427 puan) tarafından
Cok afedersin ama arsizlasmis desene oylesine hicbisey fayda etmez konusmayada degmez o zamansu testisi su yolunda kirilirmis ne denilebilir ki baska
0 oy
(1,625 puan) tarafından
Hastalığı vs olsa anlarımda babanda iyi alışmış annen boşansa daha rahat eder bi masraf eksilir daha huzurlu olur ne güzel ayaklarının üstüne duruyor. Emeğine yazıl valla çok üzüldüm 
(6,807 puan) tarafından
Valla aynn oylee asalak gibi yasiyor evin icinnde
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Off off alaahım sabır versin kuzum ya ne dym iki ucu b.klu değnek annene eğer bosandıktan sonra bsy yapmazsa boşalsın kurtulsun 
(6,807 puan) tarafından
Hic birsey yapamaz cok korkak kuzum yolda biriyle kavga edemez ki anneme bisey yapsin
0 oy
tarafından
Ya işte bazıları çocuğum icn çekiyorum boşanmıyorum diyor ya aslında böyle insanlar o çocuklarında hayatini mahvediyor boşansalar o çocuklar daha mutlu yaşayacak 
0 oy
tarafından
Kardeşinizin adına çok sevindim kendisini kurtarmış Allah annenide kurtarsın belli bir yaştan sonra bu tarz insanlarla uğraşmak çok daha zor oluyor benim amcamda hemen hemen böyle yıllardır bıktırdı kadını 
(6,807 puan) tarafından
Valla cok ama cok zorr inan onunla bi konussan o gun aksama kadar basin agrir yani bizim oyle oluyo bi konus yuz bulup hemen arkasini bana 50 lira versene 20 lira verseneye getiriri
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Ya sen yozgatliydin demi cnm vallaha baban gibilerinden çok var cnm onlar alışmış avrat parası yemeye benim annemde çalışıyor babam annemin Maaşıyla ev aldı annemin üstüne yaptı tabi taksitleri ortak ödüyorlar benim babamda çalışıyor evin taksiti bitti annem kendi aldıklarıyla kendine bilerzik yaptı şimdide babam anneme araba almaya niyetlenmiş annende kendine harcasın kardeşinde kendi kazanmaya başlamış şükür o bi annen eve ekmek getirmesin ac kalsın da görsün 
(6,807 puan) tarafından
Cok canim valla cok ne kadar bos insan varsa hepsi burda burdaki erkekler asalak gbi yasamaya alismislar bu bbabam baya bi yuzsuzz
0 oy
tarafından
Annen zaten kendi başına bir hayat sürüyor ayakları üzerinde duruyor güçlü bir kadın kardeşin işini bulmuş inşallah sende yuvanda mutlusundur çocukların yerinde bulmuş bence hiç çekmek zorunda değil eğer boşanma gbi düşüncesi varsada o konuştuğu kişilerle mesajlarını felan alsın ki baban bişey talep edemesin
(6,807 puan) tarafından
Penimde pek mutlu oldugum sayilmaz ama ideare ediyorum
0 oy
tarafından
Bosayip kurtulsun yazık annene
(6,807 puan) tarafından
Valla bosasa iyide istee ne bilim
tarafından
Gitsin bosasin o ne öyle emeklerine yazık kadının

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,119 göst.