0 oy
124 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
11 aylık oğlum kaç gündür gripti burnu akıyordu bugünde balgam var boğazında öksürük var ateşi de cikti sağlık ocağına götürdüm antibiyotik ateş düşürücü verdi  ama etkisini gostermedi acile götürdük onlarda birşey yapmadı yine calpol verdim şimdi çok şükür düşmüş ama tekrar yükselir diye korkuyorum üzerini örtsem mı ince bir örtüyle şimdi üzerinde sadece atlet birde kısa şort var inşallah daha kötü olmaz yaa lütfen dua edin paşama sabaha birseyi kalmasın

5 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Enfeksiyon mu var antbiyotkk verdi canım geçmiş olsun öyleyse bir günde geçmez hemen ateş 
(5,721 puan) tarafından
Kısa kollumu yada uzun kollumu ne var üzerinde şuanda ateş yoksa üstü inceyse hafif ort canım ara ara olcersin inşallah çıkmaz yaa
tarafından
Sıfır kollu atlet var ince bir örtü örttüm ara ara bakcam ateşine ilgilendigin için çok teşekkür ederim canım
(5,721 puan) tarafından
He tamam ort o zaman canım biraz duruma göre kısa kollu da giydirebilirsin nedemek yaa seve seve canım memnun oldum cok
tarafından
Bende çok memnun oldum canım hayırlı geceler
(5,721 puan) tarafından
Sana da canım ♥️
-Reklam-
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Allah şifa versin cnm 3gun kadar ateşi inip çıkabilir ilaçlar anca etkisini gösterecektir 
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun normalde hemen tekrar yükseliyordu kaç saattir çok şükür çıkmadi
0 oy
tarafından
Yardımcı olacak kimse yok mu :(
tarafından
Kuzu uzerini komple acma .İnce bir ortu ort .Soguk da olmasin ortam sicak da .Yarin sabah ilik guzel bir banyo yaptir .Ama suyun ilikligi guzel olsun .Usumesin .Sonra hemen giydir ustunu .Ama kalin seyler ortme sakin .Ama mutlaka da ortusu olsun ustunse.Sirke falan yapma sakin .O cok zararli .Surubunu ver .ara ara kontrol et
tarafından
İnce bir örtüyle örttüm canım Allah razı olsun senden
0 oy
tarafından
soğuk alginligi ve ateş enfeksiyon belirtisidir Antibiyotik tedavisinde ilaçlar 3 günde  faydasını gösterir canım sen ilaçlarını düzenli bı şekilde içir rabbim şifa versin insallh 
tarafından
Tamam canım Allah razı olsun
tarafından
Cumlemizden canım
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Allah korusun ama korona olabilir bi hastaneye götürün derim
tarafından
Korona olsa bizden bulaşmaz mıydı birde bildiğin grip olmuş burnu akıyor balgam var bir kere test yaptılar bir daha yapmalarına izin vermem
(5,491 puan) tarafından
Bulaşmasını bilmem de korona da burun akıntısı balgam öksürük oluyo. Evet çok zor biliyorum ama bebeğinin sağlığından önemli değil, inşallah çabucak iyileşir
tarafından
Yarına kadar düzelmezse götürcem zaten canım sağol

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 314 göst.
23 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevda2121 (868 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
8 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,079 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
4 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tuna-Tugra (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
24 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayat nesemm (374 puan) tarafından soruldu

379,200 soru

11,351,136 cevap

34,822 kullanıcı

...