0 oy
372 göst.
Aile kategorisinde (350 puan) tarafından
Ben bunu saaat 10 da ogrendim o saatten sonra ne yapayim kizlar yarina biraz gec gelseler sabah bisey yaparim da esimin kardesi sunu yap bunu yap diye liste sayiyor esimde aksama kadar iste olucak saat 10 gibi gelir

7 Cevaplar

0 oy
(11,113 puan) tarafından
Sabah 7de mi gelecekler? Aslında saat 10dan beri bi sürü şey yapardın
(350 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Gece gece halim mi kaldı canim benim suan da da zaten sinirden uyuyamiyorm sabaha kadar yaparsın diyor anca evi toplayabildim hayvanim var evde pis oluyor e mutfagi toparla esimin disi agriyo antibiyotik saati geliyor biseyler hazirla ac karna icilmiyormus zaten saat kac oldu
(11,113 puan) tarafından
Yok sabaha kadar da neymiş o da saçmalık.. Ne diyim Allah kolaylık versin
(4,961 puan) tarafından
Kasma kendini bence o saatte gelene cam senle yunurta kır yeter .beklenti yarattirma bana kalırsa
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Yani bi seyler yapabilirdin belki de liste saymak nedir? Onlar gelsin beraber yapın
(350 puan) tarafından
Sabaha kadar yaparsn diyor bi de
(7,791 puan) tarafından
Amaan erken haber versen yapardim de yat dön kıçını uyu
(350 puan) tarafından
Oyle dicem zaten ya ugrasamam sürekli onlari göruyorm zaten
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ayy canm boşver ne yapacan bizahmet liste dayama kadar biz gelcez sen yorulma biz birşeyler yaptık getircez deselermiş sen kendi önüne ne koyhorsan öle hazırla kahvaltıyı yerlerse yerler yemezse kendileri bilir 
0 oy
(13,211 puan) tarafından
Merak ettim yaptın mı bir şeyler 
(350 puan) tarafından
Yok canim dün yapmistim dolmabiber corba var gelmeden patates falan kizarttim yumurta
(13,211 puan) tarafından
Yeterli canım bunlar
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Hicc yorma kendini, elimden gelen bu bu saatte de cik isin icinden. Hatta esine soyle firindan simit, borek corek vs alsin, hazir aldirdin diye kudururlar :)) bi yumurta kir, patatea kirzart bitti
0 oy
tarafından
7 geç biraz sabah ezanda gelin birlikte namaz kılarız deseydin
0 oy
tarafından

Kılasik beni anlatim:D erken haberim olsa birşeyler hazirlardim malum geç haber verdiniz dolapta kendimize göre müsait değil kusura bakmayın ne demişler umduğunu değil bulduğunu ye:Dvalla öyle emri vaki yapanlara tamda böyle diyorum:D liste saymak neymiş ayrıca o saatten sonra haber verilir mi belki evinde birşey kalmadı markete gitmen lazım nasıl olacak:ermm: ay ne kadar düşüncesiz insanlar var ya:angry:

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 367 göst.
6 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Asel Linam (966 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 964 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Buket masal (2,377 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
22 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,513 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 336 göst.
25 Ocak 2022 Moda kategorisinde seren55 (1,442 puan) tarafından soruldu

383,103 soru

11,466,778 cevap

35,070 kullanıcı

...