0 oy
154 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2 puan) tarafından
Bugün bi soru sormuştum bana dokunuyorlar  gibi hissediyorum epiduralden olur mu diye. Bu gece evin içinde birşey gördüm. Anlık bir şeydi kısa boylu şeffaf bir görüntüyü çok net değildi. 40 bitince lohusalık tehlikeleri deva eder mi

5 Cevaplar

0 oy
(11,084 puan) tarafından
Lohusalığın öyle tehlikesi mi varmış da devam etsin. Canım bence burda falan okuduklarından etkilenmişsindir. Sen içini ferahlamak için 3 ihlas 1 fatiha, felak nas ayet-el kürsi oku.. 
(2 puan) tarafından
Ümmü sıbyan duymadın mi Nihat Hatipoğlu da bundan bahsetti
(9,247 puan) tarafından
Şeyma Ümmü sübyan sadece lihusada etkili değil on yaşına kadar duasını taşımak gerekiyor
(11,084 puan) tarafından
Tv falan izlemiyorum daaa, gerçekten duymadım ne demek bilmiyorum. Evde kuran okunduğu sürece öyle hani korkulan şeyleri de düşünmüyorum..
-Reklam-
0 oy
(185 puan) tarafından
ben 3 gunluk lohusayken cocugu anneme birakip yarim saatligine esimle disari cikmistim  bisey olmadi komsular falan gorunce cikilmaz oyle falan dedi bilmiyodum bende oyle oldugunu
0 oy
(149 puan) tarafından
Malasef ki eder. Siz aklınıza getirmeyin ki gözünüze gelmesin 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Oku canım bana öyle şeyler olmadı hiç oldufun yerde kuran olsin oku sürekli madem
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Lohusalikla alakalı olduğunu sanmıyorum gördüğün şeyi sadece vücudun doğumdan sonra yorgun olduğu için hastalık gibi şeylere biraz daha yatkın oluyor 40 günde eski sağlığına dönüyor ben lohusaligi bu şekilde algılıyorum. Diğer şeyleri aklıma getirmemeye çalıştım bol bol Felak nas okudum hiçbirinde sorun yaşamadım çok şükür 

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 77 göst.
13 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemayse (418 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 76 göst.
1 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde baharr33 (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
19 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esssss18 (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
17 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Muhammed 39 ! (193 puan) tarafından soruldu

381,063 soru

11,408,118 cevap

34,945 kullanıcı

...