0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar biraz önce bir mesaj aldım bilmem şu nolu takip numarasına ait taşıma sözleşmesine şu linkten ulaşabilirsiniz diye. Herhangi gelecek bir kargom yok siparişte vermedim. Mesajdaki takip numarasını kargo takipten arattım kargonuz yolda kargo tipi dosya yazıyor. Bu ne demek böyle bişeyle karşılasan oldumu. sözleşme falan yazınca aklım karıştı 

3 Cevaplar

0 oy
(15,981 puan) tarafından
Biri senin adına yollamış olabilir mi
tarafından
Sanmıyorum canım yani yollaması için benim numaramı vermesi lazım alışveriş yaptığı sitete şöylede bişey var taşıma sözleşmesi diyor lcwden bir kaç kez alışveriş yaptım hepte aras kargo getirdi onunla ilgili mi acaba.
-Reklam-
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Aynisi basima geldi ve bi baktm kargo geldi

Eşim çiçek sepetinde. Resimli cicek supriz yapmis ama bazen kargo ile yolluyo çiçek sepeti belki oda olabilir bana atmıştı mesajida aras kargo
tarafından
Eşim işi için bir evrak söylemiş oymuş canım ama eşimin numarasına mesajın gelmesi gerekirken bana geldi.
(1,054 puan) tarafından
Hmm anladim canım
0 oy
tarafından
Şöyle bir şeyde var caanim daha bir kaç gün once kargo felan geldi mi arasdan. Ben ürün sipariş etmistim aras kargo getirdi bir kac gun sonra banada kargonuz yola cikti diye mesaj geldi meğersem aras sisteme geç işlemiş aradim ürünü aldiysaniz dikkate almayin dediler.
tarafından
Yok canım gelmedi eşim işi için bir evrak söylemiş oymuş ama benim numaraya mesaj geldi ona şaşırdım.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 100 göst.
23 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 174 göst.
27 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 311 göst.
6 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Arslan Fatma (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (672 puan) tarafından soruldu

379,766 soru

11,368,568 cevap

34,850 kullanıcı

...