0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba 5 senelik evliyim 4 yaşında bir oğlum var evlenmeden önce çalışıyordum. Neyse oğlum kreşe gidiyor eşimin işi iyi kredi borçlarımız var anca yetiyor diyebilirim ben açıktan üni okuyorum yarım dönem  kaldı bitirmeme.. Bana geçen eşimin akrabasından telefon geldi bir iş var diye otomotiv sektörü danışmanlık sabah 8 akşam 18 cumartesi çalışması var neyse gittim görüştüm bir kaç gün bekledim finans müdürü olumlu bakmıştı ama patron kendi tanıdığını almış dün haber geldi ve bu iş konusunu herkes duymuştu herkes derken eşimin ailesi eşimde canını sıkma olmadıysa olmadı diyor okulunu bitir diyor ama ben çok üzgünüm niye ben değil diye.. Eşimde bi yazın ailenin yanına git kafanı dinle dönünce bakarsın çok çalışmak istiyorsan diyor.. Hatta bu işin olması için baba tarafımda çok iyi bir refarans var oda yardımcı olmuştu ama olmadı hatta dün yazdı bana sonuç ne diye bende olumsuz dedim hayırlısı olsun dedi bir daha yine başvuru yaparsan başka yerlere haberim olsun dedi sağolsun.. Sizce acele edip şimdi hemen hastanelere falan başvuru yapsam mı yada eşimin dediği gibi oğlumuda alıp biraz kafa mı dinlesem Eylül gibi mi baksam oğlumda kreşe gidiyor ve çok bunaldı.. 

6 Cevaplar

+1 oy
(1,989 puan) tarafından
Zordsysaniz kreşe gitmeyebilir sen iş bulana kadar canim 

Kreşlerde çok pahalı çünkü
(228 puan) tarafından
Yaz döneminde göndermeyeceğim cnm yaşı küçük seneye hiç vermem işe girmezsem okuldan soğumasını istemiyorum çünkü
-Reklam-
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Eşini dinle bence 
(228 puan) tarafından
Dimi öyle yapayım
0 oy
tarafından
Sıkma canını orda yiyecek ekmeğin yok muş 
(228 puan) tarafından
Haklısın cnm evet
0 oy
tarafından
Eşin haklı bence bu kadar üstüne düşme düştükçe geri teper hakkında hayırlısı neyse o olsun canım 
(228 puan) tarafından
Evet cnm hayırlısı değilmiş doğru diyorsun
0 oy
tarafından
Çocuk yap bir tane cnm:D
(228 puan) tarafından
Aklıma oda geliyor aslında ama ne bilim :)
tarafından
Oglanda büyümüş.çalis ya da iki üç sene daha
Sonra yap çocuğu.hangisini istersen
(228 puan) tarafından
İşte aslında istediğim çocuk gelişimi okuyorum kreşe girip çalışmak iki veya üç yıl bu süreçte oğlumda büyür ikinci yaparım ama işte insanoğluyuz sürekli fikir değişiyor
tarafından
En iyisi çalış cnm.kendine zaman ayır.sonrasinda doğum parası da alırsın hem
(228 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Herşeyin hayırlısı olsun önemli olan o. Eşini dinle 
(228 puan) tarafından
Evet cnm. Eşimi dinlicem

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 871 göst.