0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (6,811 puan) tarafından
Benim oglan sabahtan beri hic birsey yemedi sadece emdi uyuyor simdi ne yicek bilmiyorumda siz ne yaptiniz sehriye corbasi mercimek yemez makarna yer onu dun yedi 

13 Cevaplar

0 oy
(335 puan) tarafından
12  de kahvaltı yaptı bir yumurta peynir pekmez cici bebe bisküvi 2 tane 1 bardak muzlu süt yedi birazdan bir elma yer 
(6,811 puan) tarafından
Masallah canim benim oglan bunun yarisini yemez sute nasil alistirdin canim
(335 puan) tarafından
Kendisi seviyor canım hergun kahvaltıda danonenin çilekli veya muzlu sütünü içer. Öğleden sonra yine sütle nesguik de veriyorum ben ver sende icer belki
-Reklam-
0 oy
(530 puan) tarafından

Benm kızımda 1.5 yaşında hiç birsey yemez ama bugün ilk defa pirinçli yoğurt çorbasını içti 

(6,811 puan) tarafından
Onada sukur benimki bugun hic yemedi kahvalti yapmadi bende dunden kalan patatesten verdim hep cikardi yutmadi bile
(530 puan) tarafından
Ben onu hergun cekiyorum ağzının içinde bekletip atıyor o yüzden sütten kesmeyi düşünüyorum yesin diye
(6,811 puan) tarafından
Bende dusunuyorumda kiyamiyorumda valla sastim kaldim
0 oy
(11,088 puan) tarafından
Özel hiç bişe yapmıyorum. 2buçuk yaş şu an küçüğüm ama hiç özel yapmadım evde ne yiyorsak o. 
(6,811 puan) tarafından
Benimki evde yedigimide yemiyor canim iste cok yemek yemez zaten benimde aklima bisey gelmiyor
(11,088 puan) tarafından
Emdiğine güveniyor olabilir. Aç kalınca benimkiler taş bulsa yerler. Aç bırak biraz zorlama ye diye. Asla zeytin yemeyen oğluma daha önce bi defa, kahvaltıyı geç hazırladım sadece zeytin koydum bi yiyişi var ki görme. Şimdi zeytin de yer mesela
(6,811 puan) tarafından
Evet eevet emmeye guveniyor inanirmisin sofraya oturuyoruz acta oluyor meme meme diye basimi agritiyor emene kadar meme diyor agzinida biseye surmuyor
(11,088 puan) tarafından
İşte onu düzenlemen lazım.. 2 yaş kesebilirsin sütten..
Bugün de mesela pilav yoğurt dene yemez mi onu da?
0 oy
(1,169 puan) tarafından
18 aylık benimki 10 buçukta omlet yedi muz ve cicibebe karışımı, salatalık zeytin yedi. Ara ara emiyor zaten. Şimdi orman kebabı yicek
(6,811 puan) tarafından
Masallah canim benimki de bisey yemedi aklima yemek olarak bisey gelmiyor genelde makarna bulgur pilavi koftr falan yer suan evde et yok dunde makarna yedi pilav mi yapcam acaba yer mi bilemiyorum da
(1,169 puan) tarafından
Yoğurt varsa karıştır pilava onu yedir. Yada heme şehriye çorbası karıştır domates suyuyla
(6,811 puan) tarafından
var canimda hafif eksimsi en iyisi bi pilav yapim ayranla yesin icsin
0 oy
tarafından
Benm kız da sbahtan beri bir br. Süt içti bide dondurma yedi çorba istedi yaptım yemedi kendi haline bıraktım çok seçici kibarcığım babası kılıklıı :))
(6,811 puan) tarafından
Benimkide cok secici ne ben nede babasi secici degiliz bu kime cektiyse
tarafından
Şmdi patates kızartması yapıyorum ketçapla asla hayır demez :) neyi seviyosa o napalım şimdiki çocuklar anneleri kendilerine uyduruyolar
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Valla benimde iştahsız telefonla kandırarak yediriyorum sabah mama kahvaltıda yumurta sarısı muz cici bebe karıştırıp yediriyorum öğlen bezelye yoğurt yedi uyanınca mama 
(6,811 puan) tarafından
Valla bunlara sukur canim dunden kalan patates vardi verdim cikRdi srekli
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Tavuk haşla canim eline ver yesin
(6,811 puan) tarafından
Yutmuyor ki canim tadini aliyor tavugu ciginiyor geri cikariyor
0 oy
tarafından
Pilav yap tavuk haşla ayranla beraber ver 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
1,5 yaşında oğlum az önce patates yemeği yoğurt azda tarhana çorbası içti 
(6,811 puan) tarafından
Afiyet olsun kuzuya bnimkide pilav yedi
0 oy
(748 puan) tarafından
Bu yaslarda biraz secici istah kaybi oluo kendi haline birak ben acma pogaca falan yapiorum krep  sut icio corba falan oyle canim 
(6,811 puan) tarafından
Masallah canim benim oglan bunun yarisini yemez
0 oy
(4,700 puan) tarafından
İki tane milföy yedi bir tane salatalık yedi öğlen de iki üç çatal makarna yedi bir bardak Süt içti bide biraz dondurma yedi 
(6,811 puan) tarafından
Hay masallahh
(4,700 puan) tarafından
Ama 5 dakika durmadıgi için asla kilo almiyo 11 buçuk kilo 6 aydir bu kiloda
0 oy
(10,197 puan) tarafından
Bu ara yememspor benim kız ağzını bi kilitliyor açana aşk olsun

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 202 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
30 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,936 soru

11,312,089 cevap

34,745 kullanıcı

...