0 oy
338 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kızlar bugün dönüm noktam olacak Seyler yasadım ve falım boyle cıktı cok anlamlı Seyler var gıbı bilen biri varsa ıkı atabilir mi bısey ler :)

image

10 Cevaplar

+2 oy
(446 puan) tarafından
Güzel şeyler yasasında Allah'a şükret kotuysede yine Allah'a dua et hayra cewirsin böyle hurafelerle günaha girme canm
(132 puan) tarafından
bende ayni seyi dusunuyodum sen benden once yazmissin cnm. ben bakmayi biliyorm ama tovbe ettm 4sene kadar once.   eglence amaçlı bi tanidigimiz bakla fali bakmıştı bana suana kadar yasadigim cogu seyi soylemisti. 4sene sonra bi ogln daha olcak demisti suan ogluma hamileyim.. bi dönem o kadar cok fala düştüm ki anlatamam. ve bi gece oyle bi korkuttularki tövbe ettm ertesi sabah.. rabbime şirk kosmak haşaa.. gaybi rabbim bilir anca bakan baktiran inanan herkesin cezasi büyük olck. smdi fal gorunce icim titriyor bi anda.
(446 puan) tarafından
çok şükür ki Tevbe  etmişsin canm  hiç baka fincana sen:))şimdi aklina bişi gelmesin
(132 puan) tarafından
aklima geldi ama agzimdan çıkmadı :) tovbe ettm hemen görünce..
(446 puan) tarafından
Çıkarma cikarma yut
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Canım gaybı Allahtan baskasi bilemez bosver bence bu gibi seyleri
+1 oy
(3,149 puan) tarafından
Fal baktiran falcıya inanmasa bile 40 gün namazı kabul olmaz. Muslim
+1 oy
(849 puan) tarafından
Evlerden ırak bacim sonsuz ateşi göze almaktır boşver gaybi Allahtan başkası bilemez falcılar bilecek olsa milyarlık insanlar olurlardi hayatların da herşey yolunda olurdu bu en ufak örnek 
0 oy
(3,555 puan) tarafından
Annem çok iyi bilir ve dedikleri de çıkar yanımda olsaydı ona yorumlatırdım bu ay sonu gelecek 
0 oy
tarafından
Evlerden bizlerden ırak
0 oy
(461 puan) tarafından
Fala bulaşma çok günah inanmıyorum ama yinede baktırmak istiyorum desen bile baktırmak günah..
0 oy
(94 puan) tarafından

Allah aşkına simdi hayatını bu kahve fincanıyla telvesine mi bağlıyorsun :( gerçekten bunu düşünüyo musun yani bir kahve senin hayatını nasl etkileyebilir hayr kahve ileride olacakları nerden duymus ta biliyo kim söyledi de biliyo kafam da aksam aksam deli sorular:woot:

0 oy
(12,777 puan) tarafından
Kendiniz gunaha giriyonuz bari foto atarak istemsiz bakiyoruz bizi gunaha sokmayın 2 dua edin bakin dua postu vs aciliyo fala bakmak baktirmak ne kadar gunah biliyorsunuz 
0 oy
tarafından
Çok günah kardeş ben bikere bakayım dedimde kendi falıma oylesine az kalsın tahtalı köyü boylucakdım aslaaaaaâaaa birdahaaaa yapmam aslaaaaaa 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 154 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Pelin_22 (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde sessiz.kelebek (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 301 göst.
3 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 495 göst.