0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (154 puan) tarafından
Kızlar şuan 16.haftanin içindeyiz Philips Lumea lazer epilasyon aletim var gebelik öncesi kullanıyordum ama gebelikte kullanan var mı bı sakıncası olur mu bilgisi olan yardımcı olabilir mi

11 Cevaplar

0 oy
(119,458 puan) tarafından
kullanilmaz diyolarda kiz gebelik onvesi o alet ise yaradimi sende bazilari hic bi ise yaramiyo diyoda
(154 puan) tarafından
Yok valla ben çok memnunum ilk kullanimdan bir hafta on gün sonra tamamen dökülüyor ara ara kullanmaya devam edince kalmiyo ağda kullanmış gibi oluyo ama uzun zaman ara verince ister istemez tüyler tekrar çıkıyor tabi jiletle alınmış gibi değil çok ince ve cansız çıkıyo
(119,458 puan) tarafından
yaa bemde cok istiyomda cihaz alma diyo herkez lazere git diyo bilemedim
(154 puan) tarafından
Ben de başta gitme niyetim vardı ama eşim izin vermeyince cihazı almaya karar verdik dediğim gibi çok memnunum
(171 puan) tarafından
Değişiyor tabi bende de Braun almıştım güzel :)
(154 puan) tarafından
Onu çevremde kullanan yok o yüzden etkisini bilmiyorum :) ama evde diğer türlü epilasyonlar yerine lazer en güzeli
-Reklam-
0 oy
tarafından
Post üste çıksın 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Lazer isinlari sadece kil kokune etki eder yani kullanilabiliyor ama doktorunuza sorun bunu.Bazi doktorlar izin vermiyor
(154 puan) tarafından
İlk muayenede unutmazsam sorayım her seferinde doktora gidince sorarım diyorum ama hep unutuyorum
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben g.merkezine gidiyordum dewam edemeyiz demisti
(154 puan) tarafından
Merkezdeki cihazlar daha ileri düzeyde olduğu için daha sakıncalı sanırım
0 oy
(171 puan) tarafından
Bu konuda herkesin kafası karışık ama bence kullanilabilir aslında doktora sormakta fayda var tabi kullanım kılavuzunda ne yazıyor acaba hiç baktınız mi
(154 puan) tarafından
Kullanım kılavuzunu taşındıktan sonra ne yaptığımı bilmiyorum :D 3 seneye yakin olmuştur alalı ilk aldığımda okudum ama şuan hatırlamıyorum
(171 puan) tarafından
Genellikle hamilelikte kullanımı önerilmiyor canım öyle biliyorum aslında sacmaki ultrasona girdiğinde de farklı olan bişey yokki bence :)bı da cihaz sonuçta  bende Braun almıştım memnun musun Philips lumeadan
(154 puan) tarafından
Sizin cihazdan etrafımda kullanan olmadı onu bilmiyorum kıyaslama yapamam ama Philipsten memnunum ilk kullanimda tamamen döküldü ikinci kullanımı 15gun sonra yaptım 2 ay kadar hiç çıkmadı eğer düzenli kullanılırsa bayağı uzun süre çıkmıyo:) tavsiyemle bı arkadaşım almıştı o da memnun
(171 puan) tarafından
Himm ya birazda bünyeyle alakalı bence çünkü herkesin vücut yapısı aynı değil memnun olmanıza sevindim :)
(154 puan) tarafından
Belki de evet tüy yapısı ten rengi hepsi etkiliyo tüyleri sarı olanlari çok görmüyor diyolar ama benim tüylerim siyah çıkmıyor ama etkisi var güzel bir icat :D
0 oy
(356 puan) tarafından
Yüzümde çıkıyor hamile iken yaptım hiç bir sorun çıkmadı 
(154 puan) tarafından
İşte bilgi almadan kullanmaya korkuyorum bebekte bı anomali oluşur mu diye
(356 puan) tarafından
Hiç birşey olmuyor canım şuan emziriyorum gene kullaniom bacaklarıma da yapmaya başladım gene de bir sor içinde kalmasın cnm:)))
(154 puan) tarafından
İnşallah ilk muayenede unutmazsam soracam çünkü eminim gebelik ilerledikçe daha zor olacak :)
0 oy
tarafından
Kullanınca acıtıyor mu
tarafından
Nerden almıştın peki her bölgeye uygulanıyor mu
tarafından
Bide rica etsem resim atar misin
(154 puan) tarafından
Yanlış hatırlamıyorsam gitti gidiyordan almıştık şuan adanadayim evim Urfa'da cihaz yanımda değil haftasonu döneceğim inşallah dönünce unutmazsam yine post açıp paylaşırım♥️
tarafından
Teşekkür ederim
(154 puan) tarafından
Rica ederim♥️
0 oy
tarafından
Benim doktorum izin vermedi seanslarimi dondurmustum ben
0 oy
tarafından
Ay bende  alacağım Philips lazer epilasyon aletinden nasıl azaltma yapiyormu ki
(154 puan) tarafından
Ben çok memnunum agdayla alınca nasil tertemiz oluyorsa bunda da aynı oluyor düzenli kullanınca hicbirsey kalmıyor eğer kullanıma ara verilirse de çıktığında agdayla alındığı zamanki gibi seyrek ve cansız çıkıyo
tarafından
Anladım canım cevap verdiğin için tesekkur ederim
(154 puan) tarafından
Geç oldu kusura bakmayın memleketteyim iki gündür fırsat bulup giremedim♥️
tarafından
Estafurullah ne kusuru canım olabilir  hiç sorun değil ❤️
(154 puan) tarafından
♥️♥️♥️
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bende baska marka cihaz var, adet ve gebelik doneminde kullanmayin yaziyor
(154 puan) tarafından
Kullanım kılavuzunu bulamıyorum benimkinin malesef
0 oy
tarafından
bende de var ama kullanmiyorum canim artik.dogumdan sonra riske atmamak gerek
(154 puan) tarafından
Doktorumla bı görüşüp onun tavsiyesine göre devam edicem karnım büyüdükçe çok zor olacak ağda zaten yapamıyorum ne yapacağımı bilmiyorum:)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 46 göst.
29 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Azrainci (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 130 göst.
26 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Prens_annesi (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
2 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 123 göst.
27 Mart 2024 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,024 puan) tarafından soruldu

380,920 soru

11,404,574 cevap

34,942 kullanıcı

...