0 oy
116 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Çoğu sıkıntımı derdimi buraya yaziyodum anksiyete panik atak gebelik sıkıntıları ölüm korkulari biton şey.hamile olduğum için ilaç kullanamadim sadece bir suruba başladım azda olsa etkili en azından kaygılsrim giderilirdi .bunları başta söylüyorum tedavi ol filan diye düşünürseniz zaten gittim ilaç kullanmam lazım ama doğuma az kaldı inşallah sonrasında bı care bulucam.Hergunum cidden azap çekmekle geçiyor hergun bişey oluyor korkuyorum birgün kalbim sikisiyor birgün nefesim kesiliyor birgün yemek yiyip içemiyorum hergun bişey anlayacağınız .bugunde yutkunurken boğuluyorum nefesim kesiliyor boğazım biraz rahatsız tahriş olmuş ama onun dışında ben çok telaş yapıyorum elimde deil gecmiyo bir türlü sürekli öluyorum gibi ama ölmuyorum cok daraldim aglamadigim tek bir gün yok bazen hiç bişey olmuyor ağlama krizleri tutuyor çok yoruldum bugün yine yarine çıkamayacak gibi hissediyorum hani artık ölmekten korkmuyorum yani bunları yaşamak yipranmaktan yoruldum . gerçekten bir yerim agrisa bişey olsa kimseyi inanmaz bana çünkü olup geçiyor bu tarz şeyler . öyle yoruldum ki kendimi telkin ediyorum aman boşver diyorum ama olmuyo geçmiyor çok sikintidayim lütfen bana dua edin duaya çok ihtiyacım var yaşamayan bilemez çok kötü bir durum ne olduğunu bile anlamıyorum ama çok yıprandım nefesim çıkmıyor artık .

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kalpte bir sorun olabilir mi acaba 
(71 puan) tarafından
Gittim doktora bişey yok dedi nabzn hızlı ama gebeliktendir dedi
tarafından
Anladım cnm yapı.meselesi işte evhamlı bir insan olabilirsin ama takma kadere inan Allah'a soğan korkma Allahtan gelen herşeye razıyım de heo
(71 puan) tarafından
Öyle diyorum zaten inşallah biter geçer çok yoruldum
-Reklam-
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Youtube da izzet güllü psikolog var videolarını izleyin gerçekten çok işe yarıyor bende panik vardı sayesinde yendim izleyin ama sürekli dediklerini yapın bana dua edersiniz inanıb
(71 puan) tarafından
Teşekkürler bakabilirsem bakicam inşallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 203 göst.
7 Şubat 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,462 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 97 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Dilaravedila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 235 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Pakize333 (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
31 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hayatnur (273 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...