+2 oy
805 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
Gebeyim bugün pazara gitiler küçük kaynimda onlarla giti bir beklentiye düştüm banada alırlar bisiler diye kaynım eve bomboş geldi sordum karpuz falan almislar yemiş evdende çıkamıyorum ne kadar zoruma gitii

28 Cevaplar

+10 oy
(12,777 puan) tarafından
K bakmayin ne sacma yorumlar var ya kadin hamile kayni ile beraber kaliyor sirf hamile ve ogluda kaliyor yapıp yesinler diye 1 2 sey alabilirdi bu minnet degil dir dusuncedir kaynindan beklememis tabikide pazara gitmisler kaynanasindan beklemis bide ustune karpuz yedik geldik demis kocasi yok nefsi ceker dememisler sen git al sen git al parasi varmi bilemeyiz ki sonra bu gelinden guler yuz bekleniyor iste 

Sen bosver cnm eger sen gelinlik yapti isen saygida kusur etmedi isen  yani aranda kavga vs yok ise onlarin dusuncesizligi annen vs yakin degil mi gonder kaynini git annende kal kocan gelene kadar 
(119,284 puan) tarafından
Aradigim yorum +++++
(11,505 puan) tarafından
+++ kesinlikle haklısın
(12,777 puan) tarafından
Ya kadina cik al demisler tmm da ciksa alır zaten risklk gebelik çıkamıyorum diyo belkide parasi yok az var bilemeyiz karpuzun kg hala 2 3 4 tl az da degil nefis yani bu yani bi 100 tl harcasalar ki kendi oğlu da kaliyormus kavgasi lafk sözü olsa derim yavrum kusmussun niye bekliyorsun denir icini bilmeden yorum yapmak kolay
(1,018 puan) tarafından
Gercekten çok haklısin çok doğru diyorsun insan bu kadar düşüncesizde olamaz yaa ++++++
tarafından
Kiz evde dolup doluo burdaki insanlara çatıyorlar terbiyesizler hamile bi kadina bu yaplrmi 'ya insafsizlar cok sinirlemdm yorumlara
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Yahu burdaki bu cahil insanlar ne anlar empati yapmaktan yok neymiş kendin git al belki hamileligin kötü gecoyor belki üstünde para yoktr lafi nerlerinden anlıyorlar kadin dememiski 11 uasindaki kayinim bana alsin demiski kaynanm onla bseyler alip gönderebilir evde dolup dolup burdaki insanlara çatmayın be duygusuzlar...
+1 oy
tarafından
Sıkma canını kuzum ya üzüldüm valla herkeste hemen linçlemiş nedenini bilmeden Allahım bi yerden nasibini verir inşallah sanada getiren olur bu kadar anlayışsızda olunmaz ki kıyamam ya ben üzüldüm burda senin için eşine desen birine aldırmaz mı eksiklerini kim alıyo 
(14 puan) tarafından
Çok kotu insanlar bir ihtiyacım olduğundan değil beni bir evlat yerine koyup duusnmedikleri için üzüldüm paylasmak istedim ne kadar boş insan bana yorum yaptı
+1 oy
tarafından
Cidden ne kadar acımasızsiniz ya. Oğullarının bebeğini taşıyor , hamile bile olmasa gelinleri yani kizlari sayılır. İnsan bir kilo meyve alıp gonderemez mi ? İnsaniz ya illa ki gönlümüz istiyor düşünülmeyi. Kiz eksiğim var kim alacak demiyor ki. Hamileymiş , yabancı olsa canı çekmiştir deyip üç beş tane de olsa bişey yollar. Kızın derdi karpuz mu gerçekten? Yoksa birazcık hamileyim yalnızım birileri düşünse beni mi ?
0 oy
tarafından
Kiz 11 yasindaki ne anlar
(1,698 puan) tarafından
O aldırsın dememiş. Kaynanasıgil bir şeyler göndermemiş sanırım ona bozulmuş
tarafından
Ha ozaman insan bekler evet. 1 kg birsey gönderir
(48,660 puan) tarafından
ilkten bende çocuktan bekledi sandim ☺️
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Sen gjt canın ne istiyorsa al 
0 oy
tarafından
11 yaşındaki çocuk ne bilsin senin canının ne istediğini kaynanana deseydin
(14 puan) tarafından
Kaynım zaten anlayacagindan değil kayanamlar gonderebilirdi pazarimi alabilirdi
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Ne zoruma gidecek tutarim bir arabacı gider yapar gelirim,

Yada ararım marketi eve servis yaptırırm.

Onlar utansın emanet olan sensin
0 oy
tarafından
11 yaşında ki çocuktan ne bekliyorsun ki hem karpuzu nasıl yemişler eve gelmeden :) 
(14 puan) tarafından
Evler ayrı çocuktan bişi beklemiyorum kaynanam gebe bir kiloda ona alalım demesini bekledim
0 oy
(10,023 puan) tarafından
E sen git al neden bekliyosunki
(14 puan) tarafından
Çıkamıyorum gebeliğim riskli
(10,023 puan) tarafından
Eve soyle canim. Benim esimde gemide calisiyor asker gibi yani bi gider 7 8 ay yok. Hamileligimdede kendi kendime kaldim herseyimi aldim geldim. Dogurdum oglum 20 gunluktu esim geldi 4aylikti geri gitti 5.5 aydir yok. Asansorum yok oglum 9aylik ve 12 kilo dusun. 5.kattayim. gider msrketimi pazarimi yaparim copumu atarim oglumla. Evede soylerim gelir. Kimseye minnet edipte niye kendimi üziyimki. Ki sorarlar kayinpederim falan bisey lazimmi diye yok baba sa derim. Kimseye muhtac drgilsin inanki
0 oy
(146 puan) tarafından
Benim 2 tane kaynim var. Biri 23 diğeri 27 yaşında. Bırak bir şey almayı Allah aşkına 4 aylık kızımı evlerine gittiğim halde yüzünü görmüyorlar. Bekarlar bu arada. İnsan meraktan ece misafir gelmiş kim bu der. Kaynanaya sor onlar küçük bilmez öyle şeyler diyor. Ha 3 yıllık evliyim doğru düzgün yüzlerini görmedim ayrıca bu durumdan da çok memnunum orası da ayrı 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Tut bi taksi git pazara ya da siparia et internetten. Sorarlarsa evde bisey kalmamisti de anlasinlar
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kendin al neden bekliyorsun ki onlardan
(25,224 puan) tarafından
Beklersen zoruna gider tabi kimseden bişey beklemicen elin ayağın tutuyo canın ne istiyosa çık al. Evet düşünseler iyi olurmuş ama göndermek zorunda da değiller
tarafından
eşi asker kadın hamile düşük riski var. zorundalar çokta ne olmuş yani kaynanası 1  2 kilo meyve bişey alsa gönderse kadın pazara çıkamıyor. bu düşüncesizlik olur. aynı durumda siz olsanız yine de böyle dersiniz değil mi? kimse kimsenin derdini bilmez benim da düşük riskim var ben fazla ayakta bile kalamıyorum ağrım oluyor kalmış ki pazara gideyim. ne kadar tuhafsız vallahi pes. ınsaf ya
(25,224 puan) tarafından
Pardonda sana ne oluyo acaba öyle yazsın o zaman ben müneccim değilim kadının halini bileyim. Yorumun varsa bana laf yetiştirmek yerine arkadaşa yaz seni ilgilendirmez benim ne yazdıgım düşündüğüm. Kimse kimseye bişey göndermek ZORUNDA DEĞİL...
tarafından
kadın zaten üstte birine yazmış yani görülür bişey..bende size merakla yorum yazmak için girmedim buraya ama biraz da düşünceli olabilirsiniz ne kadar da olsa hamile ve kaynanasindan bir şey beklemesi çok normal. hele de eşi yokken. kizlari sayılır ve alıp bakmak zorundalar. hiç kusura bakmayın o sizin düşünceniz.  ayrıca ona da yazdım yorumumu. kendini o kadar da bişey sanma. vicdanlı düşünceli  ol empati kur yeter. tabi yapabilirsen.
(25,224 puan) tarafından
Ben herkesin yazdıgını okumuyorum her postta. Allaha şükür vicdanım merhametim var mantıgımda var. Evet bu benim düşüncem zaten aksini iddia etmedim ve seni ilgilendirmez, kimse bişey yapmak zorunda değil, bunu beklemeyi bırakmadan da kimse mutlu olamaz.
0 oy
tarafından
Yok canım maalsef kaynana denilen cinsler anlamıyor 
0 oy
(384 puan) tarafından
Hepiniz kendin al diyosunuzda belki para bırakmamışlar yanına nsl alsinki 
(14 puan) tarafından
Dertlesirim diye yazdım daha morelim bozdular
(384 puan) tarafından
Cnm yanlış anladılar çoğu aslında boşver sen kötü yorumları kafana takma bir gün doğum yapcan çocuğun büyücek bu günleri gülerek hatirliyacaksan ♡♡
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Sen git al ne istiyosan kuzum bosver ne ucuz n ucuz elin evladi ele ucuz demisler
0 oy
tarafından
Manavı ara ver siparişi getirirler durumunu anlat. Kaynananın düşüncesizligi iste insan bekliyor ama onları beklersen ac kalirsin valla
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Ya kimseden birşey beklemeyin boşverin düşünen zaten alır 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Çok ayıp etmiş kaynanan yazık   sunlarida al yengene götür demeliydi 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Bazıları laf olsun diye konuşmayi Cook seviyor kuzum kaynin cahildir ona demem biseyde kaynanana ayıp yaa

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 239 göst.
12 Mart 2023 Aile kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 938 göst.
5 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ahsen61 (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 318 göst.
31 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Yalandunya34 (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 409 göst.