0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (964 puan) tarafından
Kizlar bu aralar adamlara noluyor boyle bilmiyorum gerçekten bugün bi akrabamiz yakin baya annemi aradı kocasi bunu aldatmış zaten belliydi kocasi her gun icen eve gelmeyen biriydi kluplere pavyonlara giderdi bu kadın da her gun güveniyorum diyip dururdu bugun ogrenmjs kac kadinla aldatmis zaten pavyona giden adama guvenmen yanlis dedi annemde simdi kadin napcak bilmiyor cocuklarida yok annem sen bilirsin ama ben cekmem dedi sizce napmali

8 Cevaplar

0 oy
(205 puan) tarafından
Oturup bekleyecek hali yook boşalsın gitsin ya yazık ne cekiyo ne hayatını oluduruo o adam yüzüne durduğu kabahat valla suan
(964 puan) tarafından
Evet kuzum ah ah sorma halbuki nr güzel severek evlenmisiz etmisiz sonradan nolur bu insanlara ya
(205 puan) tarafından
Aynen benim kocam 2 sene benim peşimde koştu istemediğim etmedim. Sonunda be ide kendine aşık etti sevdirdi ama şimdii o insan bu insan bir değil sanki ozamn ki başka biriymiş de şuan farklı kişiyle evlnemisim gibiyim tahammülüm yok artık onada ailesinede
(964 puan) tarafından
Kiz valla sorma benimkide oyle aileside cidden yoruldum ayrilmakla en iyisini yapıyorum zaren bende su an 23 yasindayim ama kendini 50 yasinda kadin gibi hissediyorum cunku cok yoruldum
(205 puan) tarafından
Aynen bnde öyleyim malesef :/ Rabbım sonumuzu hayır etsin insallah
(964 puan) tarafından
Amin canim inşallah
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hiç karışmayın yorum da yapmayın o kadın affeder kocası da gelir size bela
(964 puan) tarafından
Biz sadece akil verdik illa bosan demedik tabikide ama üzüldük cok kadinlar ne kadarda kendini eziriyor ya
0 oy
(238 puan) tarafından
Bosansın kurtulsun bence çocuk da yok cogum var ondan çekiyorum diyecek kurtulsun kendi hayatına baksın değmeyecek adam için sabır etmeye değmez
(238 puan) tarafından
Sinir olmamak elde değil neyin kafasıysa artık
(964 puan) tarafından
Valla canim boyle kadinlar olduğu surece adamlar istediğini tabii yapar ya sen bildiğin adami her sekilde affediyosun o adam he nasil olsa karim gitmiyo dicek gene devam
(238 puan) tarafından
Aynen adamın rahatlığı zaten ondan ya adam saklama gereksiniminde bile bulunmuyor ki zaten yanımda gitmez diyeyoksa bir tarafı yer miydi oyle foto video paylaşmaya
(964 puan) tarafından
Valla kuzum biz soyledim solicemizi karar onhn
(238 puan) tarafından
Aynen canım onub için kendi bilir çekecek olan kendisi
0 oy
(133 puan) tarafından
Çocuguda yokken boşasın devamı gelir tecrübe konusyo ilk eşimden çok gordum ikinci esim Allah var iyi ikisinden de cocugum var Rabbim bağışlasın. Allahım herkesin evladını bağışlasın. Sole o akrabana hemn ayrilsin
(964 puan) tarafından
Dedik zat3n cocukta yok bak rahat edersin arkasinda aileside var gel kizim bakariz geciniriz diyolar
(133 puan) tarafından
Bence gitsin durmasın hic sevgi biyere kadar 1 ay ağlar sevdiği için sonra kendine gelir
(964 puan) tarafından
He valla sorma gülüm kendi bilur genede ama cok uzuldum
(133 puan) tarafından
Uzulsen fayda yok canım Rabbim yardımcısı olsun
0 oy
tarafından
Şimdi siz boşan dersiniz kadın evi terk eder kocası gider gönlünü alır barışorlar aha siz boşan dediniz derler 
(964 puan) tarafından
Biz sadece fikir verdik gerisi ona kalmis tabiki
tarafından
Tabi canım orası öyle ben olsam ben de o şekilde düşünürüm ama daha fazlasını söylemeyin boşverin
(964 puan) tarafından
Keske herkes bizim gibi dusunse ama nerde
0 oy
(158 puan) tarafından
Çocuk yoksa neyi bekliyor ki. Bir değil bir kaç kadın. O kocadan Bi halt olmaz şu saatten sonra. Koca olmaz en başta. Bence biran önce boşansın. Hiç beklemesin. Onunla geçirdiği zamana yazık olur 
0 oy
tarafından
Annenin yerinde olsam asla karışmam iki gun sonra kocasiyla iyi olur,en kucuk bi tartışmada pat annenin yüzüne vurur söylediklerini
(964 puan) tarafından
Anneme oyle bi saygisizlik yapcani sanmam küçük daha yaşı annemden bide annem sadece yerinde olsam cekmem falan dedi sadece cokfa bisi yapmadi
0 oy
tarafından
Hic karışmayin canim adam cikip yuvami siz dagittiniz sizi suçlar. Kadin bir gün birisinin dolduruşuna gelir oda suclar. Kendi kararını kendisi var versin. Zor durum allah yardimcisi olsun
(964 puan) tarafından
Biz akil verdik saďece ona kalmis

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 302 göst.
4 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 361 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 682 göst.
14 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu